(РЕЗОЛЮТИВНА ЧАСТИНА)
07.12.2022 Справа №607/24261/21
(1-кп/607/26/2022) м.Тернопіль
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:
головуючого судді: ОСОБА_1
при секретарі судового засідання: ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду кримінальне провадження №12021216040000806 від 13.05.2021р. про обвинувачення:
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Мирне, Бережанського району, Тернопільської області, українки, громадянки України, із середньою освітою, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , розлученої, приватного підприємця, раніше не судимої,
-- у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України,
-- за участю: прокурора ОСОБА_4 , обвинуваченої ОСОБА_3 , захисника ОСОБА_5 , потерпілої ОСОБА_6 , представника потерпілої - адвоката ОСОБА_7 ,
керуючись ст.ст. 100, 370, 374, 615 КПК України, суд -
ОСОБА_3 визнати винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України та призначити їй за даним кримінальним правопорушенням покарання у виді штрафу в розмірі 50 (п'ятдесят) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.
Цивільний позов ОСОБА_6 про стягнення із ОСОБА_3 моральної шкоди в сумі 50 000 грн. - задовольнити частково.
Стягнути із ОСОБА_3 на користь ОСОБА_6 моральну шкоду в розмірі 5000 грн. В іншій частині заявленої позовної вимоги - в задоволенні відмовити.
Речові докази:
-- файл «WhatsApp Video 2021-12-23 at 17.13.38», що міститься на диску CD-R «Axent» 0,7 GB, на якому міститься відеозапис події, що мала місце 12 травня 2021 року в приміщенні салону краси «Міра Краси» по вул. Грушевського,7, у місті Тернополі - залишити при матеріалах кримінального провадження.
-- картонну коробку, у якій знаходяться гумові предмети і які поміщенні у сейфпакування « НОМЕР_1 - знищити після вступу вироку в законну силу.
Апеляційна скарга на вирок може бути подана до Тернопільського апеляційного суду через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Копії вироку негайно після його проголошення вручити обвинуваченому та прокурору. Інші учасники судового провадження мають право отримати копію вироку в суді.
Повний текст вироку складений та підписаний 07 грудня 2022 року.
Головуючий суддяОСОБА_1