Справа № 279/5227/22 провадження №3/279/3473/22
22 листопада 2022 року
Суддя Коростенського міськрайонного суду Житомирської області Волкова Н.Я., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с.Пугачівка Коростенського району, громадяники України, проживає: АДРЕСА_1 , працює техпрацівником, паспорт НОМЕР_1 від 21.08.2020 р., за ст184 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
На розгляд суду 26.10.2022 надійшла справа відносно ОСОБА_1 про вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст.184 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка 19.10.2022 року о 16-00 год. за адресою: АДРЕСА_1 ухилилась від виконання батьківських обов'язків по вихованню сина неповнолітнього ОСОБА_2 , 2012 р.н., а саме: мати безконтрольно ставиться до дозвілля дитини, що призвело до залишення нею місця проживання, чим вчинила правопорушення ,передбачене ст.184 ч.1 КУпАП.
Дослідивши письмові матеріали справи, суд приходить до наступного.
Згідно ст.280 КУпАП, орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язана з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності тощо.
Відповідно до ст.245 КУпАП завданням провадження у справах про адміністративне правопорушення є, зокрема, повне, всебічне і об'єктивне з'ясування обставин справи. Відповідно до п.3 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 11.06.2004 року №11 Про окремі питання, що виникають при застосуванні судами положень ст.276 КУпАП, суддя при розгляді справи про адміністративне правопорушення має своєчасно, всебічно, повно й об'єктивно з'ясувати обставини справи і вирішити її в точній відповідності із законом.
Згідно ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами. Враховуючи, що матеріали справи не містять доказів вчинення правопорушення, передбаченого ст.184 ч.1 КУпАП, провадження по справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю на підставі п.1 ст. 247 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ст.221,247 п.1, 283 КУпАП,
Провадження по справі відносно ОСОБА_1 за ст.184 ч.1 КУпАП закрити в зв'язку з відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня її винесення через Коростенський міськрайонний суд.
Суддя