Постанова від 18.10.2022 по справі 640/29441/20

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 640/29441/20 Суддя (судді) першої інстанції: Кузьменко А.І.

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 жовтня 2022 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі:

головуючого судді Безименної Н.В.

суддів Бєлової Л.В. та Аліменка В.О.

розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 листопада 2021 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України про визнання протиправним дій, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИЛА

Позивач звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, в якому просила:

- визнати протиправною відмову відповідача у зарахуванні пільгової вислуги років майору поліції ОСОБА_1 старшому оперуповноваженому відділу моніторингу та зонального контролю Донецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, до її календарної вислуги років та до стажу служби в поліції;

- зобов'язати відповідача здійснити перерахунок та зарахувати майору поліції ОСОБА_1 старшому оперуповноваженому відділу моніторингу та зонального контролю Донецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, відповідно до статті 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року №393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським та членам їхніх сімей» та підпункту 4.1.6 пункту 4.1 розділу 4 Положення про порядок комплектування, матеріально-технічного, військового, фінансового та соціально-побутового забезпечення спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, затвердженого постановою Верховної Ради України від 16 грудня 1993 року № 3720-ХІІ до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії, вислугу в пільговому обчисленні, сформовану за періоди з 15 вересня 2001 року до 08 грудня 2004 року та з 08 грудня 2004 року до 06 листопада 2015 року, загальною кількістю 07 років 00 місяців 25 днів;

- зобов'язати відповідача здійснити перерахунок майору поліції ОСОБА_1 старшому оперуповноваженому відділу моніторингу та зонального контролю Донецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, відповідно до статті 78 Закону України «Про Національну поліцію», стажу служби в поліції, який дає право на встановлення поліцейському надбавки за вислугу років та надання додаткової оплачуваної відпустки, із зарахуванням періоду пільгової вислуги років, сформованої за періоди з 15 вересня 2001 року до 08 грудня 2004 року та з 08 грудня 2004 року до 06 листопада 2015 року, загальною кількістю 07 років 00 місяців 25 днів та встановити надбавку за стаж служби з урахуванням періоду пільгової вислуги років.

Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 листопада 2021 року позов задоволено.

Не погодившись із вказаним рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить його скасувати та ухвалити нову постанову, якою в задоволенні позову відмовити. Вимоги апеляційної скарги обґрунтовані тим, що до вислуги років для виплати поліцейським надбавки за стаж служби та додаткової оплачуваної відпустки зараховуються періоди, які визначені ч.2 ст.78 Закону України «Про Національну поліцію», в якій відсутня пільгова вислуга, а положення ст.12 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» передбачають врахування не пільгової, а календарної вислуги років.

Позивач відзив на апеляційну скаргу не подавала. В суді першої інстанції її позиція обґрунтовувалась тим, що відмова відповідача у зарахуванні пільгової вислуги років до календарної та до стажу служби в поліції, а також у встановленні надбавки за вислугу років з урахуванням пільгової вислуги років, та наданні додаткової оплачуваної відпустки, із зарахуванням періоду пільгової вислуги років, відповідно до статті 78 Закону України «Про Національну поліцію» є противоправною.

Відповідно до ч.1 ст.311 КАС України суд апеляційної інстанції може розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів, у разі: 1) відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю; 2) неприбуття жодного з учасників справи у судове засідання, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання; 3) подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).

Беручи до уваги, що в суді першої інстанції справа розглядались в порядку спрощеного провадження та враховуючи, що за наявними у справі матеріалами її може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів, з огляду на відсутність необхідності розглядати справу у судовому засіданні і беручи до уваги встановлений постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» карантин на всій території України, керуючись приписами ст.311 КАС України, справу призначено до розгляду в порядку письмового провадження.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, дослідивши матеріали справи, перевіривши законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційних скарг, перевіривши підстави для апеляційного перегляду, колегія суддів доходить наступних висновків.

Як встановлено судом першої інстанції та вбачається з матеріалів справи, позивач з 02 серпня 1999 року по 06 листопада 2015 року проходила службу в органах внутрішніх справ на оперативних посадах у відділах по боротьбі з організованою злочинністю, а саме: з 02 серпня 1999 року по 15 вересня 2001 року - курсант Національної академії внутрішніх справ України; з 15 вересня 2001 року по 09 жовтня 2003 року - помічник оперуповноваженого Світловодського відділу по боротьбі з організованою злочинністю при УМВС України в Кіровоградській області; 09 жовтня 2003 року по 22 березня 2004 року - оперуповноважений в особливо важливих справах відділу стратегічної і тактичної розвідки розвідувально-аналітичного центру при управлінні боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Кіровоградській області; з 22 березня 2004 року по 08 грудня 2004 року - оперуповноважений в особливо важливих справах відділу оперативно-технічної розвідки розвідувально-аналітичного центру при управлінні боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Кіровоградській області; з 08 грудня 2004 року по 10 лютого 2005 року - оперуповноважений 2-го відділення 1-го відділу управління оперативно-технічних заходів при ГУ МВС України в місті Києві; з 02 лютого 2005 року по 24 вересня 2007 року - оперуповноважений 2-го відділення відділу контролю та обробки оперативної інформації управління оперативно-технічних заходів при ГУ МВС України в місті Києві; з 24 вересня 2007 року по 12 липня 2011 року - старший оперуповноважений 3-го сектору управління оперативно-технічних заходів при ГУ МВС України в місті Києві; з 12 липня 2011 року по 10 січня 2015 року - старший оперуповноважений 3-го сектору управління оперативно-технічних заходів при ГУ МВС України в місті Києві; з 10 січня 2015 року по 06 листопада 2015 року - старший оперуповноважений в особливо важливих справах 4-го відділу управління оперативно-технічних заходів при ГУ МВС України в місті Києві, що підтверджується послужним списком (а.с.24-29).

З 07 листопада 2015 року позивач проходила службу в Головному управлінні Національної поліції у місті Києві, а з 15.10.2020 - у Донецькому управлінні Департаменту внутрішньої безпеки НП України та станом на 23.10.2020 вислуга років у пільговому обчисленні становить 07 років 26 днів, у календарному обчисленні (без урахуванням пільгової вислуги) - 21 рік 02 місяці 22 дні, що підтверджується довідкою Департаменту внутрішньої безпеки НП України від 26.10.2020 №347 (а.с.21-23).

23 жовтня 2020 року позивач звернулась до начальника Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України з рапортом, в якому просила зарахувати вислугу в пільговому обчисленні, сформовану за періоди з 15 вересня 2001 року по 08 грудня 2004 року та з 08 грудня 2004 року по 06 листопада 2015 року у загальній кількісті 07 років 00 місяці 25 днів до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії, та до стажу служби в поліції, який дає право на встановлення надбавки за вислугу років та надання додаткової оплачуваної відпустки (а.с.16).

Листом від 13 листопада 2020 року № С-261о/п/42-02/01-20 Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України відмовив позивачу у задоволенні її рапорту та зазначив, що станом на 11 листопада 2020 року вислуга складає 21 рік 03 місяці 09 днів та 07 років 25 днів на пільгових умовах, які обчислені відповідно до посад. Оскільки відповідно до пункту «а» абзацу 1 статті 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» пенсія за вислугу років призначається особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, іншим особам, зазначеним у пунктах «б»-«д», «ж» статті 1-2 цього Закону (крім осіб, зазначених у ч.3 ст.5 цього Закону), незалежно від віку, якщо вони звільнені зі служби з 01 жовтня 2020 року або після цієї дати і на день звільнення мають вислугу 25 календарних років і більше, отже підстави для призначення пенсії за вислугу років наразі відсутні. Відповідач проінформував позивача, що статтею 78 Закону України «Про Національну поліцію» та постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» не передбачено зарахування пільгової вислуги років до стажу служби в поліції.

Не погоджуюсь із такою відмовою, позивач звернулась до суду з даним позовом.

Суд першої інстанції, задовольняючи позовні вимоги, дійшов висновку, що пільгова вислуга має враховуватися при призначенні пенсій згідно з п.«а» ч.1 ст.12 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» і такий пільговий стаж має бути врахований до стажу служби в поліції, який дає право на встановлення поліцейському надбавки за вислугу років та надання додаткової оплачуваної відпустки відповідно до ст.78 Закону України «Про Національну поліцію».

За наслідками перегляду рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку, колегія суддів доходить наступних висновків.

Спірні відносини, що склались між сторонами регулюються Конституцією України, Законом України «Про Національну поліцію», який визначає правові засади організації та діяльності Національної поліції України, статус поліцейських, а також порядок проходження служби в Національній поліції України.

В силу вимог ч.2 ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

За приписами ст.46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Відповідно до ч.1, 2 ст.59 Закону України «Про Національну поліцію» служба в поліції є державною службою особливого характеру, яка є професійною діяльністю поліцейських з виконання покладених на поліцію повноважень. Час проходження служби в поліції зараховується до страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

Згідно з п.«а» ч.1 ст.12 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсія за вислугу років призначається особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, іншим особам, зазначеним у пунктах "б"-"д", "ж" статті 1-2 цього Закону (крім осіб, зазначених у частині третій статті 5 цього Закону), незалежно від віку, якщо вони звільнені зі служби, зокрема, з 1 жовтня 2020 року або після цієї дати і на день звільнення мають вислугу 25 календарних років і більше.

На виконання вищезазначених вимог Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» Кабінетом Міністрів України Постановою від 17.07.1992 за №393 затверджено Порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей.

Відповідно до пп.4.1.6 п.4.1 р.4 Порядку № 393 стаж роботи працівників спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю обчислюється з розрахунку 1,5 року за кожен рік служби у вищезазначених підрозділах згідно з переліком посад, визначених Міністром внутрішніх справ України.

Пунктом 1 наказу Міністерства внутрішніх справи України від 14 листопада 2007 року № 431 «Про затвердження Переліку посад працівників спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю органів внутрішніх справ, стаж роботи яких обчислюється з розрахунку 1,5 року за кожен рік служби» затверджено Перелік посад працівників спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю органів внутрішніх справ, стаж роботи яких обчислюється з розрахунку 1,5 року за кожен рік служби.

Відповідно до зазначеного переліку до посад працівників спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю органів внутрішніх справ, стаж роботи яких обчислюється з розрахунку 1,5 року за кожен рік служби віднесено по Головному управлінню по боротьбі з організованою злочинністю посади, зокрема: оперуповноваженого, оперуповноваженого в особливо важливих справах, старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах, заступника начальника відділу спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю органів внутрішніх справ.

Згідно з положеннями постанови Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2001 року № 968-014 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393 та наказу Міністерства внутрішніх справ України від 28 серпня 2001 року № 018 «Про затвердження Переліку посад начальницького складу, які несуть службу у підрозділах оперативної служби та підрозділах оперативно-технічних заходів час проходження служби на яких зараховується на пільгових умовах», час проходження служби у підрозділах оперативної служби та підрозділах оперативно-технічних заходів обчислюється з розрахунку 1 місяць служби за l,5 місяці.

Верховний Суд у складі суддів Об'єднаної палати Касаційного адміністративного суду у постанові від 03.03.2021 у справі № 805/3923/18-а відступив від правових висновків, викладених, зокрема, у постановах Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 19.09.2018 у справі № 725/1959/17, від 27.03.2018 у справі № 295/6301/17, і з метою приведення судової практики до єдиного тлумачення та застосування норм Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» у частині призначення пенсії за вислугу років, дійшов висновку, що основним актом, на підставі якого здійснюється обчислення періоду проходження військової служби для зарахування його до стажу, є Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Пільгове обчислення періоду проходження військової служби є похідним від визначальної підстави і може визначатись іншими підзаконними нормативно-правовими актами, зокрема, Постановою №393. Можливість пільгового обчислення вказаного періоду пов'язується, насамперед, зі спеціальним статусом, якого особи набули в результаті виконання відповідної роботи, яка визначена у законодавчому порядку.

Ця позиція також підтримана у постанові Судової палати з розгляду справ щодо захисту соціальних прав Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 14.04.2021 у справі № 480/4241/18.

Окрім цього, у зазначеній постанові Судова палата з розгляду справ щодо захисту соціальних прав Касаційного адміністративного суду сформувала правові висновки, що в цілях Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» календарна вислуга - це вислуга, яка складається з повної кількості календарних днів відповідного періоду (календарний рік - 365 календарних днів, календарний місяць - 30 календарних днів). Для призначення пенсій за вислугу років за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» календарна вислуга років може бути зарахована на пільгових умовах відповідно до Порядку № 393.

З матеріалів справи вбачається, що відповідач визнає факт наявності у ОСОБА_1 пільгової вислуги років 7 років 26 днів, однак безпідставно не враховує її до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії, а тому суд першої інстанції дійшов вірного висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог в цій частині.

Що стосується зарахування пільгової вислуги до стажу служби в поліції, який дає право на встановлення поліцейському надбавки за вислугу років, надання додаткової оплачуваної відпустки, колегія суддів виходить із наступного.

Частиною 1 ст.60 Закону України «Про Національну поліцію» передбачено, що проходження служби в поліції регулюється цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Згідно зі ст.78 цього Закону стаж служби в поліції дає право на встановлення поліцейському надбавки за вислугу років, надання додаткової оплачуваної відпустки.

До стажу служби в поліції зараховуються:

1) служба в поліції на посадах, що заміщуються поліцейськими, з дня призначення на відповідну посаду;

2) військова служба в Збройних Силах України, Державній прикордонній службі України, Національній гвардії України, Управлінні державної охорони, Цивільній обороні України, внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до закону, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки, Державній спеціальній службі транспорту;

3) служба в органах внутрішніх справ України на посадах начальницького і рядового складу з дня призначення на відповідну посаду;

4) час роботи у Верховній Раді України, місцевих радах, центральних і місцевих органах виконавчої влади із залишенням на військовій службі, на службі в органах внутрішніх справ України або на службі в поліції;

5) час роботи в органах прокуратури і суді осіб, які працювали на посадах суддів, прокурорів, слідчих, а також служба у Службі судової охорони;

6) дійсна військова служба в Радянській Армії та Військово-Морському Флоті, прикордонних, внутрішніх, залізничних військах, в органах державної безпеки та інших військових формуваннях колишнього СРСР, а також служба в органах внутрішніх справ колишнього СРСР.

Під час обчислення стажу служби в поліції враховуються тільки повні роки вислуги років без округлення фактичного розміру вислуги років у бік збільшення.

Порядок обчислення вислуги років у поліції встановлює Кабінет Міністрів України.

З аналізу наведених положень законодавства, що регулює спірні правовідносини, вбачається, що визначення надбавки за вислугу років та додаткової оплачуваної відпустки відбувається із розрахунку саме стажу служби в поліції, до якого враховуються виключно повні роки вислуги років.

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 №393 визначено порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським, співробітникам Служби судової охорони та членам їхніх сімей (далі - Постанова №393).

Вказана Постанова №393 прийнята відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ».

В той же час, норми Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі - Закон №2262) визначають умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, Національному антикорупційному бюро України, Службі судової охорони, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції, Бюро економічної безпеки України чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом.

Статтею 17 вказаного Закону № 2262 передбачено, що Порядок обчислення вислуги років для призначення пенсій відповідно до цього Закону особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ визначається Кабінетом Міністрів України.

При цьому, Постанова №393 встановлює порядок обчислення стажу (вислуги років) особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, що проводиться з метою призначення пенсій відповідно до Закону № 2262, та не визначає правила встановлення надбавки за вислугу років та тривалості додаткової оплачуваної відпустки під час проходження служби в поліції.

Стаття 12 Закону №2262 визначає виключно умови призначення пенсій за вислугу років, та не підлягає застосуванню при розрахунку надбавки за вислугу років та додаткової оплачуваної відпустки.

В той же час, застосована судом першої інстанції правова позиція Верховного Суду, викладена в постанові від 27.06.2018 у справі №750/9775/16-а стосувалась саме визначення вислуги років з метою призначення пенсії за вислугу років, а не для розрахунку надбавки за вислугу років чи додаткової оплачуваної відпустки, тобто спірні правовідносини не є тотожними, що унеможливлює застосування у даній справі відповідних положень Постанови №393 та Закону №2262.

В даному випадку підлягають застосуванню висновки Верховного Суду, викладені у постановах від 19.11.2019 у справі № 520/903/19, від 31.03.2020 у справі № 520/2067/19, за якими положення Постанови №393 не регулюють питання, передбачені ч.2 ст.78 Закону України «Про Національну поліцію».

З огляду на викладені обставини за результатами розгляду апеляційної скарги, з урахуванням наведених норм права, колегія суддів доходить висновку, що позовні вимоги, в частині зобов'язання відповідача здійснити позивачу перерахунок стажу служби в поліції, який дає право на встановлення поліцейському надбавки за вислугу років та надання додаткової оплачуваної відпустки, із зарахуванням пільгового періоду у загальній кількості 07 років 26 днів та встановленням надбавки за стаж служби з урахуванням такого періоду задоволенню не підлягають.

На підставі вищенаведеного, колегія суддів вважає, що невідповідність висновків, викладених у рішенні суду першої інстанції, обставинам справи та неправильне застосування норм матеріального права, неправильне тлумачення закону, призвели до неправильного вирішення справи в частині, у зв'язку з чим рішення суду першої інстанції підлягає частковому скасуванню з ухваленням нової постанови про відмову у задоволенні частини позовних вимог.

Відповідно до п.2 ч.5 ст.328 КАС України не підлягають касаційному оскарженню судові рішення у справах незначної складності та інших справах, розглянутих за правилами спрощеного позовного провадження (крім справ, які відповідно до цього Кодексу розглядаються за правилами загального позовного провадження).

Керуючись ст.243, 308, 311, 315, 317, 321, 322, 325, 329 КАС України, колегія суддів

ПОСТАНОВИЛА

Апеляційну скаргу Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України - задовольнити частково.

Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 листопада 2021 року скасувати в частині задоволення позовних вимог про визнання протиправною відмови Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України у зарахуванні пільгової вислуги до стажу служби в поліції та зобов'язання Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України здійснити перерахунок майору поліції ОСОБА_1 старшому оперуповноваженому відділу моніторингу та зонального контролю Донецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, відповідно до статті 78 Закону України «Про Національну поліцію», стажу служби в поліції, який дає право на встановлення поліцейському надбавки за вислугу років та надання додаткової оплачуваної відпустки, із зарахуванням періоду пільгової вислуги років, сформованої за періоди з 15 вересня 2001 року до 08 грудня 2004 року та з 08 грудня 2004 року до 06 листопада 2015 року, загальною кількістю 07 років 00 місяців 25 днів та встановити надбавку за стаж служби з урахуванням періоду пільгової вислуги років.

Ухвалити нову постанову, якою в задоволенні позову в цій частині - відмовити.

В іншій частині рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 листопада 2021 року - залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та не підлягає касаційному оскарженню.

Текст постанови складено 18 жовтня 2022 року.

Головуючий суддя Н.В.Безименна

Судді Л.В.Бєлова

В.О.Аліменко