05 грудня 2022 року м. Рівне №460/37288/22
Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Друзенко Н.В., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи, адміністративну справу за позовом
Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1
доГоловного управління ДПС у Рівненській області
про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення, рішення, -
Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Головного управління ДПС у Рівненській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення від 25.07.2022 №292617000705 та рішення про застосування фінансових санкцій від 25.07.2022 №292517000705.
Позивач в обґрунтування позову зазначає, що відповідач застосував до позивача штраф в розмірі 34000 грн за відсутність ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Однак, позивач подав відповідну заяву на отримання ліцензії, проплативши її пізніше у зв'язку з перебуванням у лікарні. Крім того, позивач стверджує, що фіскальний чек містить в собі код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, ціну товару та облік його кількості, тому застосування штрафу в розмірі 5100 грн на підставі пункту 7 статті 17 Закону №265/95-ВР є також безпідставним. Просив позов задовольнити повністю.
Ухвалою суду від 21.10.2022 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження в адміністративній справі та призначено справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
Відповідач подав відзив на позов, в якому позовні вимоги не визнає, зазначає, що під час перевірки позивача встановлено факт реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі. Позивачем допущено порушення норм законодавства під час здійснення роздрібного продажу підакцизного товару, коли сплив строк дії ліцензії. Крім того, орган податкової служби вказує, що відповідно до фіскального чеку №4 від 21.01.2021 встановлено факт продажу пачки цигарок без зазначення коду товарної підкатегорії. Таким чином, позивач просив суд у задоволенні позовних вимог відмовити.
Згідно з вимогами частини четвертої статті 229 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Розглянувши матеріали та з'ясувавши всі обставини адміністративної справи, які мають юридичне значення для розгляду та вирішення спору по суті, дослідивши наявні у справі докази у їх сукупності, суд встановив наступне.
ОСОБА_1 зареєстрований як фізична особа-підприємець, знаходиться на податковому обліку у відповідача. Здійснює підприємницьку діяльність у кафетерії за адресою: АДРЕСА_1 .
Посадовими особами ГУ ДПС у Рівненській області 01 липня 2022 року на підставі направлень від 29.06.2022 №1219/17-00-07-05-15 та №1222/17-00-07-05-15 проведено фактичну перевірку суб'єкта господарської діяльності ФОП ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 ) (кафетерій за адресою: АДРЕСА_1 ), за результатами якої складено акт від 04.07.2022 №2338/ж5/17-00-07-05-17/2541003194 (а.с.7-8).
Згідно із актом фактичної перевірки, контролюючим органом встановлено наступні порушення:
- пункту 11 статті 3 Закону України від 06.07.1995 3265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»;
- статті 15 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».
За результатами виявлених порушень, контролюючим органом 25 липня 2022 року прийнято:
- рішення №292517000705 про застосування фінансових санкцій, яким до позивача застосовано у відповідності до статті 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», штрафні (фінансові) санкції у сумі 34000 грн (а.с.5);
-податкове повідомлення-рішення форми «С» №292617000705, яким до позивача застосовано у відповідності до пункту 7 статті 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», штрафні (фінансові) санкції у сумі 5100 грн (а.с.6).
Не погоджуючись з такими рішеннями контролюючого органу, ФОП ОСОБА_1 звернувся до суду з даним позовом.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.
Частиною другою статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Так, основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним, забезпечення їх високої якості та захисту здоров'я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального на території України регулює Закон України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі - Закон № 481/95-ВР).
Частиною двадцятою статті 15 Закону № 481/95-ВР передбачено, що роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами, або рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, або пальним може здійснюватися суб'єктами господарювання (у тому числі іноземними суб'єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.
Ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади в містах, районах, районах у містах Києві та Севастополі за місцем торгівлі суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) терміном на один рік і підлягають обов'язковій реєстрації в податковому органі, а у сільській місцевості - і в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво).
Ліцензія видається за заявою суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво), до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію.
У заяві зазначається вид господарської діяльності, на провадження якого суб'єкт господарювання (у тому числі іноземний суб'єкт господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) має намір одержати ліцензію (оптова, роздрібна торгівля алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, оптова, роздрібна торгівля пальним або зберігання пального).
Судом встановлено, що 01 липня 2022 року посадовими особами ГУ ДПС у Рівненській області проведено фактичну перевірку кафетерію за адресою: АДРЕСА_1 , де здійснює господарську діяльність ФОП ОСОБА_1 .
Під час фактичної перевірки позивача, відповідачем встановлено, що в період з 13.04.2020 по 22.04.2020 позивачем здійснювалася реалізація алкогольних напоїв на суму 827 грн та тютюнових виробів на загальну суму 1125 грн через РРО з фіскальним номером 3000311164 (Додаток 1 до акту фактичної перевірки).
Суд зазначає, що факт реалізації в даний період алкогольних напоїв та тютюнових виробів в кафетерії, де здійснювалася перевірка, позивач не заперечує.
Поряд з цим, у позивача були наявні наступні ліцензії:
-ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями №17120308201900930 з терміном дії з 13.04.2019 до 13.04.2020;
-ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями №17120308202000976 терміном дії з 23.04.2020 до 23.04.2021;
-ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами №17120311201900784 з терміном дії з 13.04.2019 до 13.04.2020;
-ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами №1712311202000870 з терміном дії з 23.04.2020 до 23.04.2021.
Вважаючи, що позивач в період з 13.04.2020 по 22.04.2020 не мав права реалізовувати алкогольні напої та тютюнові вироби за період відсутності діючої ліцензії, відповідач застосував до нього штрафні (фінансові) санкції.
Основні доводи позивача полягають у тому, що у зв'язку із закінченням терміну дії попередніх ліцензій він подав заяву завчасно, однак оплату було зараховано лише 29.04.2020, так як позивач перебував на стаціонарному лікуванні.
Втім, суд наголошує, що виникнення у суб'єкта господарювання права на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами закон пов'язує саме з наявністю у них ліцензій на роздрібну торгівлю. Відповідні норми відповідної частини 20 статті 15 Закону № 481/95-ВР є чіткими та не передбачають подвійного тлумачення.
При цьому сам по собі факт подачі заяви та пізнішої проплати за отримання нових ліцензій не давав позивачу права здійснювати продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів після закінчення дії попередніх ліцензій.
Відповідно до статті 16 Закону № 481/95-ВР контроль за дотриманням норм цього Закону здійснюють органи, які видають ліцензії, а також інші органи в межах компетенції, визначеної законами України.
За порушення норм цього Закону щодо виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пальним та зберігання пального посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством (ч. 1 ст. 17 Закону № 481/95-ВР).
Так, відповідно до частини другої статті 17 цього Закону до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів, в тому числі у разі оптової (включаючи імпорт та експорт) і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій (крім випадків, передбачених цим Законом), - 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень.
Частиною четвертою статті 17 Закону № 481/95-ВР визначено, що рішення про стягнення штрафів, передбачених частиною другою цієї статті, приймаються органами доходів і зборів та/або органом, який видав ліцензію на право виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями і тютюновими виробами, та іншими органами виконавчої влади у межах їх компетенції, визначеної законами України.
Як встановлено судом та підтверджується матеріалами справи, позивач допустив порушення вимог частини 20 статті 15 Закону № 481/95-ВР, оскільки здійснював роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензії.
З огляду на викладене суд вважає правовірним застосування до позивача фінансових санкцій у вигляді штрафу в розмірі 34000 грн за роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії.
Відтак підстав для скасування оскаржуваного рішення Головного управління ДПС у Рівненській області від 25.07.2022 №292517000705 немає.
Щодо податкового повідомлення-рішення від 25.07.2022 №292617000705, яким за порушення пункту 11 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», на підставі пункту 7 статті 17 цього Закону до позивача застосовано штрафні (фінансові) санкції (штрафи) в розмірі 5100 грн, суд зазначає наступне.
Пунктом 7 статі 17 вищевказаного Закону №265/95-ВР визначено, що у разі проведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій без використання режиму попереднього програмування найменування кожного підакцизного товару із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, ціни товару та обліку його кількості застосовуються фінансові санкції у таких розмірах - триста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідачем встановлено порушення, що полягає у проведенні розрахункової операції через реєстратор розрахункових операцій без використання режиму попереднього програмування коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів, а саме: 21.01.2021 (чек №4) з фіскальним номером ФН 3000311764 через РРО продаж 1 пачки цигарок «Кемел Жовті» по ціні 57 грн без зазначення в чеку коду товарної підкатегорії, тобто проведено розрахункову операцію без забезпечення режиму попереднього програмування коду товару товарної підкатегорії згідно УКТ ЗЕД (а.с. 10).
Відповідно до пункту 11 статті 3 Закону №265/95-ВР, суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов'язані: проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій та/або через програмні реєстратори розрахункових операцій для підакцизних товарів з використанням режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості, а також із зазначенням цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку (серія та номер) при роздрібній торгівлі алкогольними напоями.
До підакцизних товарів належать: спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво (крім квасу «живого» бродіння); тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну; рідини, що використовуються в електронних сигаретах; пальне, у тому числі товари (продукція), що використовуються як пальне для заправлення транспортних засобів, обладнання або пристроїв з двигунами внутрішнього згоряння із запалюванням від стиснення, з двигунами внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням, з двигунами внутрішнього згоряння з кривошипно-шатунним механізмом та коди яких згідно з УКТ ЗЕД не зазначені у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 цієї статті (крім газу природного у газоподібному стані за кодом 2711 21 00 00 згідно з УКТЗЕД); автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб i більше, транспортні засоби для перевезення вантажів; електрична енергія (п.215.1 ст.215 ПК України).
Згідно з абзацом 19 статті 2 Закону №265/95-ВР, розрахунковий документ - документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, видатковий чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів, отримання (повернення) коштів, торгівлю валютними цінностями в готівковій формі, створений в паперовій та/або електронній формі (електронний розрахунковий документ) у випадках, передбачених цим Законом, зареєстрованим у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або програмним реєстратором розрахункових операцій, чи заповнений вручну.
В розділі II Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України №13 від 21.01.2016, визначено, що фіскальний касовий чек на товари (послуги) - розрахунковий документ, надрукований реєстратором розрахункових операцій при проведенні розрахунків за продані товари (надані послуги).
Відповідно до п.1, 2 розділу ІІ Положення №13, фіскальний касовий чек на товари (послуги) (далі - фіскальний чек) - розрахунковий документ / електронний розрахунковий документ, створений у паперовій та/або електронній формі (електронний розрахунковий документ), реєстратором розрахункових операцій або програмним реєстратором розрахункових операцій при проведенні розрахунків за продані товари (надані послуги). Фіскальний касовий чек на товари (послуги) за формою № ФКЧ-1 наведений у додатку 1 до цього Положення.
Фіскальний чек має містити такі обов'язкові реквізити:
найменування суб'єкта господарювання (рядок 1);
назва господарської одиниці - найменування, яке зазначене в документі на право власності або користування господарською одиницею і відповідає довіднику «Типи об'єктів оподаткування» та повідомлене ДПС формою 20-ОПП (рядок 2);
адреса господарської одиниці - адреса, яка зазначена в документі на право власності чи користування господарською одиницею (назва населеного пункту, назва вулиці, номер будинку/офісу/ квартири) та повідомлена ДПС формою 20-ОПП (рядок 3);
для СГ, що зареєстровані як платники ПДВ,- індивідуальний податковий номер платника ПДВ, який надається згідно з Кодексом; перед номером друкуються великі літери «ПН» (рядок 4);
для СГ, що не є платниками ПДВ,- податковий номер або серія та номер паспорта / номер ID картки (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відповідну відмітку в паспорті), перед яким друкуються великі літери «ІД» (рядок 5);
якщо кількість придбаного товару (обсяг отриманої послуги) не дорівнює одиниці виміру,- кількість, вартість одиниці виміру придбаного товару (отриманої послуги) (рядок 6);
код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД (зазначається у випадках, передбачених чинним законодавством) (рядок 7);
цифрове значення штрихового коду товару (зазначається у випадках, передбачених чинним законодавством, а у разі непередбачення - за бажанням платника) (рядок 8);
назва товару (послуги), вартість, літерне позначення ставки ПДВ (рядок 9);
ідентифікатор еквайра та торгівця або інші реквізити, що дають змогу їх ідентифікувати (рядок 10);
ідентифікатор платіжного пристрою (рядок 11);
сума комісійної винагороди (у разі наявності) (рядок 12);
вид операції (рядок 13);
реквізити електронного платіжного засобу (платіжної картки), допустимі правилами безпеки платіжної системи, перед якими друкуються великі літери «ЕПЗ» (рядок 14);
напис «ПЛАТІЖНА СИСТЕМА» (найменування платіжної системи, платіжний інструмент якої використовується, код авторизації або інший код, що ідентифікує операцію в платіжній системі та/або код транзакції в платіжній системі, значення коду) (рядок 15);
підпис касира (якщо це передбачено правилами платіжної системи), перед яким друкується відповідно напис «Касир» (рядок 16);
підпис держателя електронного платіжного засобу (платіжної картки) (якщо це передбачено правилами платіжної системи) в окремих рядках, перед якими друкуються відповідно написи «Касир» та «Держатель ЕПЗ» (рядок 17);
позначення форми оплати (готівкою, електронним платіжним засобом, у кредит, тощо), суму коштів за цією формою оплати та валюту операції (рядок 18);
загальна вартість придбаних товарів (отриманих послуг) у межах чека, перед якою друкується слово «СУМА» або «УСЬОГО» (рядок 19);
для СГ, що зареєстровані як платники ПДВ,- окремим рядком літерне позначення ставки ПДВ, розмір ставки ПДВ у відсотках, загальну суму ПДВ за всіма зазначеними в чеку товарами (послугами), на початку рядка друкуються великі літери «ПДВ» (рядок 20);
для СГ роздрібної торгівлі, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів та зареєстровані платниками акцизного податку (СГ, що зареєстровані платниками іншого податку, крім ПДВ),- окремим рядком літерне позначення, розмір ставки такого податку, загальна сума такого податку за всіма зазначеними в чеку товарами (послугами), на початку рядка друкується назва такого податку (рядок 21). У реквізиті «Акцизний податок» його назва наводиться згідно з Кодексом. За потреби дозволяється використовувати скорочення;
заокруглення (рядок 22);
до сплати (рядок 23);
фіскальний номер касового чека/фіскальний номер електронного касового чека, дату (день, місяць, рік) та час (година, хвилина, секунда) проведення розрахункової операції (рядок 24);
QR - код, який містить у собі код автентифікації повідомлення (МАС) цього чеку, дату і час здійснення розрахункової операції, фіскальний номер касового чека/фіскальний номер електронного касового чека, суму розрахункової операції, фіскальний номер РРО/фіскальний номер ПРРО) (рядок 25);
для касового чека, що створюється програмним реєстратором розрахункових операцій:
позначку щодо режиму роботи (офлайн/онлайн), в якому створений касовий чек програмним реєстратором розрахункових операцій (рядок 26), контрольне число, сформоване в режимі офлайн (рядок 27);
заводський номер реєстратора розрахункових операцій, перед яким друкуються великі літери «ЗН». Заводський номер для програмних реєстраторів розрахункових операцій не зазначається (рядок 28);
фіскальний номер реєстратора розрахункових операцій, перед яким друкуються великі літери «ФН» або фіскальний номер програмного реєстратора розрахункових операцій, перед яким друкуються великі літери «ФН ПРРО» (рядок 29);
напис «ФІСКАЛЬНИЙ ЧЕК» та графічне зображення найменування або логотипу виробника (рядок 30).
Згідно пункту 4 розділу І Положення у наведених у додатках до Положення формах розрахункових документів взаєморозміщення написів та даних на полі документа є рекомендованим. Розрахункові документи, визначені цим Положенням, крім тих, що друкуються реєстраторами розрахункових операцій, є варіантами розрахункових квитанцій, визначених у статті 2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Аналізуючи вищевикладені норми, суд дійшов висновку, що код УКТ ЗЕД є обов'язковим реквізитом фіскального чеку, за відсутність якого наступає фінансова відповідальність. В даному ж випадку, відсутність вказаного обов'язкового реквізиту в чеку №4 з фіскальним номером ФН 3000311764 від 21.01.2021 при продажі 1 пачки цигарок «Кемел Жовті» по ціні 57 грн підтверджена електронним журналом (а.с.10).
Оскаржуючи податкове повідомлення-рішення, позивач не навів обґрунтувань та не надав відповідних доказів, що спростовують висновки податкового органу, що викладені в акті перевірки, щодо проведення розрахункової операції через реєстратор розрахункових операцій без використання режиму попереднього програмування коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів.
За наведених обставин, суд дійшов до висновку, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення від 25.07.2022 №292617000705прийняте відповідно до вимог чинного законодавства, а тому відсутні підстави для задоволення адміністративного позову в цій частині також.
На підставі наявних у матеріалах справи доказів судом встановлено, що відповідач при проведенні перевірки діяв в межах повноважень та спосіб передбачений законом. Відповідачем надано докази на підтвердження виявлених порушень.
При цьому, в силу положень частини 2 статті 77 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Таким чином, повно і всебічно з'ясувавши обставини, які мають значення для правильного вирішення справи, суд вважає позовні вимоги необґрунтованими, а тому позов не підлягає до задоволення.
Судові витрати не підлягають розподілу відповідно до статті 139 КАС України.
Керуючись статтями 241-246, 255, 257-262, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
В задоволенні адміністративного позову Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Головного управління ДПС в Рівненській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення від 25.07.2022 №292617000705 та рішення про застосування фінансових санкцій від 25.07.2022 №292517000705, - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Повний текст рішення складений 05 грудня 2022 року
Учасники справи:
Позивач - Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 ( АДРЕСА_3 , ЄДРПОУ/РНОКПП НОМЕР_1 )
Відповідач - Головне управління ДПС у Рівненській області (вул.Відінська,12, м.Рівне, 33023, ЄДРПОУ/РНОКПП 44070166)
Суддя Н.В. Друзенко