Ухвала від 30.11.2022 по справі 910/21187/21

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

"30" листопада 2022 р. Справа№ 910/21187/21

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Гаврилюка О.М.

суддів: Алданової С.О.

Ткаченка Б.О.

за участю секретаря судового засідання: Ніконенко Є.С.

за участю представників сторін:

від позивача: Cеребряник О.О.

від відповідача: не з'явився;

розглянувши апеляційну скаргу Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі філії "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"

на рішення Господарського суду міста Києва від 11.08.2022, повний текст рішення складено та підписано 19.08.2022,

у справі № 910/21187/21 (суддя Підченко Ю.О.)

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "УКР ГАЗ РЕСУРС"

до Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі філії "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"

про зобов'язання вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 07.11.2022 призначено розгляд апеляційної скарги Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі філії "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" на рішення Господарського суду міста Києва від 11.08.2022у справі № 910/21187/21 на 30.11.2022.

Розпорядженням керівника апарату Північного апеляційного господарського суду від 29.11.2022, у зв'язку з перебуванням судді Зубець Л.П., яка не є головуючим суддею (суддею-доповідачем), у відпустці з 30.11.2022, призначено повторний автоматизований розподіл справи.

Згідно з протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 29.11.2022, для розгляду справи № 910/21187/21 визначено колегію суддів у складі: Гаврилюк О.М. - головуючий суддя, судді: Алданова С.О., Ткаченко Б.О.

Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 29.11.2022 прийнято справу № 910/21187/21 до провадження у складі колегії суддів: головуючий суддя - Гаврилюк О.М., судді: Алданова С.О., Ткаченко Б.О.

Відповідно до ч. 2 ст. 202 ГПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав:

1) неявка в судове засідання учасника справи, щодо якого немає відомостей про направлення йому ухвали з повідомленням про дату, час і місце судового засідання;

2) перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними;

3) виникнення технічних проблем, що унеможливлюють участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, крім випадків, коли відповідно до цього Кодексу судове засідання може відбутися без участі такої особи;

4) необхідність витребування нових доказів, у випадку коли учасник справи обґрунтував неможливість заявлення відповідного клопотання в межах підготовчого провадження.

Враховуючи обставини справи, введення воєнного стану, зміну колегії суддів, не з'явлення представника відповідача, з метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи, суд апеляційної інстанції дійшов висновку про відкладення розгляду справи.

Керуючись ст.ст. 202, 216, 234, 252, 270 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи № 910/21187/21 за апеляційною скаргою Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі філії "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" на рішення Господарського суду міста Києва від 11.08.2022у справі № 910/21187/21 до 20.12.2022 о 14 год. 20 хв. у режимі відеоконференції (зал судового засідання № 5), за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1а.

2. Особа, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду: Акціонерного "Українська залізниця" в особі філії "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" (Пегза Катерина) (електронна пошта -Pegza@i.ua), контактний номер телефону: +38 (097)-72-76-878. Попередити сторін, що відповідно до ч. 5 ст. 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

3. Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку Easycon, який може бути встановлений за веб-посиланням https://easycon.com.ua.

4. Попередити представника позивача, що відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв'язку під час судового засідання за участі сторін поза межами приміщення суду, він зобов'язаний:

- зайти та авторизуватись в Системі "EasyCon" за 10 хвилин до початку судового засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв'язку;

- очікувати запрошення секретаря до участі у судовому засіданні.

5. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції сторонам необхідно використовувати комп'ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

6. На початку судового засідання учасник, що бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за потреби, на вимогу головуючого судді повинен показати оригінал паспорту або іншого документу, що посвідчує його особу, на сторінці з фотографією в камеру та оригінали документів, які підтверджують його повноваження на представництво.

7. Попередити сторони про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

8. Довести до відома учасників судового процесу, що нез'явлення їх представників у судове засідання не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги.

Роз'яснити учасникам справи про можливість подати процесуальні документи (заяви, клопотання, скарги, відзиви тощо) через систему "Електронний суд" із застосуванням кваліфікованого електронного підпису після реєстрації своїх офіційних електронних адрес в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі. Для осіб, які зареєстровані в системі "Електронний суд", повідомлення, повістки, судові рішення та інші процесуальні документи надсилаються в електронному вигляді автоматично.

9. Явку представників визнати необов'язковою.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя О.М. Гаврилюк

Судді С.О. Алданова

Б.О. Ткаченко

Попередній документ
107668266
Наступний документ
107668268
Інформація про рішення:
№ рішення: 107668267
№ справи: 910/21187/21
Дата рішення: 30.11.2022
Дата публікації: 07.12.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Північний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; купівлі-продажу; поставки товарів, робіт, послуг; енергоносіїв
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до суду касаційної інстанції (06.04.2023)
Дата надходження: 21.12.2021
Предмет позову: про зобов'язання вчинити дії
Розклад засідань:
07.12.2025 14:43 Господарський суд міста Києва
07.12.2025 14:43 Господарський суд міста Києва
07.12.2025 14:43 Господарський суд міста Києва
07.12.2025 14:43 Господарський суд міста Києва
07.12.2025 14:43 Господарський суд міста Києва
07.12.2025 14:43 Господарський суд міста Києва
07.12.2025 14:43 Господарський суд міста Києва
07.12.2025 14:43 Господарський суд міста Києва
07.12.2025 14:43 Господарський суд міста Києва
24.02.2022 13:00 Господарський суд міста Києва
02.11.2022 11:30 Північний апеляційний господарський суд
02.11.2022 11:45 Північний апеляційний господарський суд
30.11.2022 11:45 Північний апеляційний господарський суд
20.12.2022 14:20 Північний апеляційний господарський суд
26.04.2023 15:30 Касаційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГАВРИЛЮК О М
ЗУЄВ В А
суддя-доповідач:
ГАВРИЛЮК О М
ЗУЄВ В А
ПІДЧЕНКО Ю О
ПІДЧЕНКО Ю О
відповідач (боржник):
Акціонерне товариство "Українська залізниця"
відповідач в особі:
Філія "Центр забезпечення виробництва" Акціонерного товариства "Українська залізниця"
заявник апеляційної інстанції:
Акціонерне товариство "Українська залізниця" в особі філії "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
заявник касаційної інстанції:
Акціонерне товариство "Українська залізниця" в особі філії "Центр забезпечення виробництва" АТ "Українська залізниця"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Акціонерне товариство "Українська залізниця" в особі філії "Центр забезпечення виробництва" Акціонерного товариства "Українська залізниця"
позивач (заявник):
ТОВ "УКР ГАЗ Ресурс"
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Товариство з обмеженою відповідальнісю "УКР ГАЗ РЕСУРС"
представник заявника:
Ярова Анна Володимирівна
суддя-учасник колегії:
АЛДАНОВА С О
БЕРДНІК І С
ЗУБЕЦЬ Л П
СУХОВИЙ В Г
ТКАЧЕНКО Б О