про відкриття апеляційного провадження
28 листопада 2022 року м. Дніпросправа № 340/1616/20
Третій апеляційний адміністративний суд
у складі колегії суддів:
судді-доповідача Чумака С.Ю.,
суддів: Чабаненко С.В., Юрко І.В.,
перевіривши на відповідність вимогам Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу Державної судової адміністрації України
на рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду від 31.08.2022 в адміністративній справі № 340/1616/20
за позовом ОСОБА_1
до Кропивницького апеляційного суду , Державної судової адміністрації України
про визнання протиправним та скасування наказу, зобов'язання вчинити певні дії,-
До Третього апеляційного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга Державної судової адміністрації України на рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду від 31 серпня 2022 року у справі № 340/1616/20. 27.09.2022
Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 08.11.2022 апеляційну скаргу Державної судової адміністрації України на рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду340/1616/20 від 31 серпня 2022 року у справі № 340/1616/20 залишено без руху.
Недоліки апеляційної скарги, визначені зазначеною ухвалою, апелянтом усунуті. Інші підстави для залишення скарги без руху, а також повернення чи відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.
З огляду на викладене, колегія суддів дійшла висновку про відкриття апеляційного провадження у зазначеній справі.
Згідно з ч. 1 ст. 304 КАС України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження.
Відповідно до ч. 1 ст. 310 КАС України апеляційний розгляд здійснюється колегією суддів у складі трьох суддів за правилами розгляду справи судом першої інстанції за правилами спрощеного позовного провадження з урахуванням особливостей, встановлених цією главою.
З огляду на викладене, апеляційний суд встановлює учасникам справи десятиденний строк з дня отримання копії ухвали, для подання до суду відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) його копії та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
На підставі викладеного, керуючись статтями 18, 300, 304, 310 КАС України, суд
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державної судової адміністрації України на рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду від 31.08.2022 в адміністративній справі № 340/1616/20.
Надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів учасникам справи разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.
Встановити учасникам справи десятиденний строк з дня отримання копії ухвали, для подання до суду відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) його копії та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з дати прийняття та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач С.Ю. Чумак
суддя С.В. Чабаненко
суддя І.В. Юрко