Ухвала від 01.12.2022 по справі 300/4292/22

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

"01" грудня 2022 р. Справа № 300/4292/22

м. Івано-Франківськ

Суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду Гомельчук С.В., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України про визнання дій протиправними та зобов'язання до вчинення дій, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 (далі-позивач) звернувся до суду з адміністративним позовом до Військової частини НОМЕР_1 (далі-відповідач 1), Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі-відповідач 2) про визнання дій протиправними та зобов'язання до вчинення дій.

Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 28.10.2022 позовну заяву ОСОБА_1 залишено без руху та надано позивачу строк для усунення недоліків, а саме конкретизації змісту позовних вимог щодо кожного з відповідачів та подання до позовної заяви всіх наявних в нього доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги.

04.11.2022 на адресу суду від позивача надійшла заява про виключення з числа відповідачів Військової частини НОМЕР_1 та уточнення позовних вимог.

У заяві про уточнення позовних вимог, позивач просить:

- визнати неправомірними та протиправними дії Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо непроведення повного розрахунку при звільненні;

- зобов'язати Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки провести нарахування та виплату на користь позивача співмірної суми розміру середнього грошового забезпечення за несвоєчасний розрахунок при звільненні, яка складає - 65791 гривень.

Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 08.11.2022 позивачу продовжено процесуальний строк для усунення недоліків позовної заяви щодо виконання вимог ухвали суду від 28.10.2022 в частині обгрунтування неправомірності та протиправності дій Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо непроведення повного розрахунку при звільненні позивача, вказання грошового еквівалента та за який період повинен бути проведений розрахунок відповідачем із наданням копій доказів на підтвердження обставин, визначених у позові, а саме:

- наказу про призначення у Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальний підтримки;

- наказу про виключення зі списків особового складу Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальний підтримки;

- розрахунку (розрахункового листа) Івано-Франківським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки грошового забезпечення позивача при звільненні 30.09.2022.

Зазначена ухвала суду отримана позивачем 10.11.2022 року, що підтверджується розпискою позивача про отримання судового рішення.

Однак, позивач недоліки позовної заяви, у встановлений судом строк не усунув, водночас, жодних заяв щодо продовження процесуальних строків не подав.

Відповідно до пункту 1 частини 4 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

На підставі наведеного, керуючись пунктом 1 частини 4 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України про визнання дій протиправними та зобов'язання до вчинення дій - повернути позивачу з усіма доданими до неї матеріалами.

Роз'яснити позивачу, що за змістом частини 8 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку.

Відповідно до статей 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу суду подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня складення.

Ухвала набирає законної сили в порядку та строки, встановлені статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства.

Суддя Гомельчук С.В.

Попередній документ
107619227
Наступний документ
107619229
Інформація про рішення:
№ рішення: 107619228
№ справи: 300/4292/22
Дата рішення: 01.12.2022
Дата публікації: 01.04.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Івано-Франківський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; звільнення з публічної служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (01.12.2022)
Дата надходження: 25.10.2022
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ГОМЕЛЬЧУК С В