Ухвала від 17.11.2022 по справі 927/889/18

УХВАЛА

17 листопада 2022 року м. Чернігів справа № 927/889/18

Господарський суд Чернігівської області у складі судді А.С. Сидоренка, розглянувши матеріали за заявою КРЕДИТОРА: Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» 71030, смт. Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області, вул. Поштова, 70

БОРЖНИК: Приватне підприємство «Молокозавод-Олком»

14037, м. Чернігів, вул. Борисенка, 47-а

про відкриття справи про банкрутство

за участю представників учасників у справі про банкрутство:

від кредиторів: Біленький М.В. - предст. КТ «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» (адвокат, дов. б/н від 01.07.2022)

від боржника: не з'явився

Ухвала виноситься після перерви, оголошеної в підсумковому засіданні з 08.11.2022 по 17.11.2022, на підставі ст. 216 Господарського процесуального кодексу України.

В підсумковому засіданні 17.11.2022, на підставі ст. 240 Господарського процесуального кодексу України, було оголошено вступну та резолютивну частини ухвали.

ВСТАНОВИВ:

Командитним товариством «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» (надалі - Кредитор) подана заява про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» (надалі - Боржник) на підставі ст. 10 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (надалі - Закон про банкрутство), яка ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 12.12.2018 була прийнята до розгляду.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 26.12.2018:

відкрито провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства «Молокозавод-Олком»;

визнано грошові вимоги Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» - в розмірі 53 492 070,55 грн. заборгованості та 17 620,00 грн. судового збору;

введено мораторій на задоволення вимог кредиторів;

введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Седлецького О.В.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 31.08.2021 визнано грошові вимоги наступних кредиторів:

Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» в розмірі 29 391 799,40 грн. заборгованості та 3 842,00 грн. судового збору;

Акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» в розмірі 20 330 211,62 грн. заборгованості та 3 842,00 грн. судового збору;

Головного управління ДПС у Чернігівській області в розмірі 686 398,49 грн. (664 471,87 грн. - борг; 21 656,62 грн. - штрафні (фінансові) санкції) та 3 842,00 грн. судового збору;

Головного управління ДПС у Запорізькій області в розмірі 163 562,80 грн. заборгованості та 3 842,00 грн. судового збору;

фізичної особи-підприємця Нікулова Володимира Вікторовича в розмірі 742 495,26 грн. заборгованості та 3 842,00 грн. судового збору;

відхилено грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКСПРЕС ТРАНЗИТ ГРУП» в розмірі 23 818 501,00 грн. заборгованості та Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮРВАС» в розмірі 62 817 412,00 грн. заборгованості;

визначено дату проведення підсумкового засідання суду 30 вересня 2021 року.

Однак, оскільки 20.09.2021, 04.10.2021 та 05.10.2021 до Господарського суду Чернігівської області надійшли апеляційні скарги боржника, Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКСПРЕС ТРАНЗИТ ГРУП» та Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮРВАС» на вказану вище ухвалу суду від 31.08.2021, матеріали даної справи були направлені до Північного апеляційного господарського суду, а тому призначене на 30.09.2021 підсумкове засідання суду не відбулось.

Ухвалами Північного апеляційного господарського суду від 19.11.2021, від 07.12.2021 та від 23.12.2021 апеляційні скарги на ухвалу Господарського суду Чернігівської області від 31.08.2021 були повернуті скаржникам.

11.02.2022 матеріали справи № 927/889/18 повернуті до місцевого господарського суду з суду апеляційної інстанції у зв'язку з чим ухвалою суду від 21.02.2022 підсумкове засідання призначено на 15.03.2022.

Разом з тим, Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» затверджено Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», яким введено в Україні воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб; в подальшому строк дії воєнного стану в Україні неодноразово продовжувався, в останнє - Законом України від 21.04.2022 № 2212-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», яким затверджено Указ Президента України від 18 квітня 2022 року 259/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», згідно якого продовжено строк дії воєнного стану в Україні з 05 години 30 хвилин 25 квітня 2022 року строком на 30 діб.

За наявною на офіційному сайті Господарського суду Чернігівської області інформацією, відповідно до частини сьомої статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» враховуючи неможливість судами здійснювати правосуддя під час воєнного стану, Верховний Суд розпорядженням від 22.03.2022 № 12/0/9-22 змінив територіальну підсудність судових справ на Господарський суд Черкаської області.

Згідно розпорядження Голови Верховного Суду від 22.04.2022 № 25/0/9-22 «Про відновлення територіальної підсудності судових справ господарських судів Сумської та Чернігівської областей» відновлено територіальну підсудність судових справ, зокрема Господарського суду Чернігівської області, змінену розпорядженням Голови Верховного Суду від 22 березня 2022 року № 12/0/9-22, із 25 квітня 2022 року.

Враховуючи наведене вище, призначене на 15.03.2022 підсумкове засідання не відбулось з незалежних від суду причин.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 05.05.2022 призначено підсумкове засідання на 25 травня 2022 року.

В підсумковому засіданні 25.05.2022, на підставі ст. 216 Господарського процесуального кодексу України, оголошено перерву до 16.06.2022.

16.06.2022, 30.06.2022 господарський суд постановив протокольну ухвалу про відкладення підсумкового засідання на 30.06.2022 та на 26.07.2022 відповідно.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 26.07.2022:

у затвердженні плану санації Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» відмовлено;

призначено підсумкове засідання на 31 серпня 2022 року.

Постановляючи ухвалу від 26.07.2022, суд керувався метою надання можливості розпоряднику майна - арбітражному керуючому Седлецькому О.В. розробити план санації боржника та подати його на розгляд зборам кредиторів, а зборам кредиторів - прийняти у встановленому законодавством порядку рішення про перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації).

31 серпня 2022 року господарський суд постановив протокольну ухвалу про відкладення підсумкового засідання на 20 вересня 2022 року.

В підсумковому засіданні 20.09.2022 та 22.09.2022 оголошено перерву до 22.09.2022 та до 12.10.2022 відповідно.

12 жовтня 2022 року господарський суд постановив протокольну ухвалу про відкладення підсумкового засідання на 08 листопада 2022 року.

31.10.2022 арбітражним керуючим Седлецьким О.В. до Господарського суду Чернігівської області подано клопотання від 26.10.2022 № 02-06/49 (надалі - Клопотання), яким просить:

припинити процедуру розпорядження майном Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» та повноваження розпорядника майна - арбітражного керуючого Седлецького О.В.;

ввести процедуру санації Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» та призначити керуючим санацією арбітражного керуючого Кравченка Р.М.;

затвердити План санації Приватного підприємства «Молокозавод-Олком».

В обгрунтування Клопотання арбітражний керуючий Седлецький О.В. посилається на прийняття 21.10.2022 зборами кредиторів та комітетом кредиторів відповідних рішень.

В підсумковому засіданні 08.11.2022 господарським судом була оголошена перерва до 17.11.2022; одночасно:

повідомлено кредиторів (Товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЬФА КРОС», Головне управління ДПС у Чернігівській області, Головне управління ДПС у Запорізькій області, фізичну особу-підприємця Нікулова В.В.), боржника та арбітражного керуючого Седлецького О.В. про призначення судового засідання, а також про те, що їх участь в цьому судовому засіданні не є обов'язковою;

клопотання Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задоволено;

постановлено проведення судового засідання в режимі відеоконференції здійснити за допомогою системи відеоконференцзв'язку "EаsyCon" (https://easycon.com.ua/).

У зв'язку з обмеженим фінансуванням на оплату поштових послуг вказана вище ухвала суду від 08.11.2022 учасникам справи засобами поштового зв'язку в паперовій формі не направлялась, проте була направлена на їх електронну пошту з проханням повідомити про її отримання (окрім боржника та Товариства з обмеженою відповідальністю «АЛЬФА КРОС» (за відсутності інформації щодо їх електронної пошти)) (відповідна інформація до суду надійшла 09.11.2022 від Головного управління ДПС у Чернігівській області та від Головного управління ДПС у Запорізькій області).

Кірм того, кредитори (Головне управління ДПС у Запорізькій області та ФОП Нікулов В.В.) були повідомлені про призначення на 17.11.2022 підсумкового засідання шляхом розміщення на сайті судової влади України відповідних оголошень-повідомлень.

Примірники ухвали суду від 08.11.2022, що в паперовій формі направлялись Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛЬФА КРОС» та боржнику на адреси, наявні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, були повернуті до суду у зв'язку з відсутністю адресата за вказаною адресою.

Згідно п. 1, 4 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, цей Кодекс введений в дію з 21.10.2019. З дня введення в дію цього Кодексу подальший розгляд справ про банкрутство здійснюється відповідно до положень цього Кодексу незалежно від дати відкриття провадження у справі про банкрутство, крім справ про банкрутство, які на день введення в дію цього Кодексу перебувають на стадії санації, провадження в яких продовжується відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Перехід до наступної судової процедури та подальше провадження у таких справах здійснюється відповідно до цього Кодексу.

Статтею 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

За змістом п. 5 ч. 6 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України, днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

Отже, вказана вище ухвала суду від 08.11.2022, є такою, що отримана кредитором 15.11.2022, а боржником - 16.11.2022, а тому останні є такими, що належним чином були повідомлені про дату, час та місце проведення призначеного на 17.11.2022 підсумкового засідання.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 10.11.2022 задоволено клопотання арбітражного керуючого Седлецького О.В. про участь в призначеному на 17.11.2022 підсумковому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення «EasyCon».

Однак до початку підсумкового засідання 17.11.2022 на електронну пошту Господарського суду Чернігівської області надійшло клопотання від 17.11.2022 № 02-06/51 арбітражного керуючого Седлецького О.В. про розгляд поданого ним звіту та клопотання стягнення грошової винагороди та відшкодування витрат за його відсутності; дане клопотання обгрунтоване перебуванням розпорядника майна боржника на лікарняному, на підтвердження чого надісланий відповідний лікарняний лист.

Таким чином учасники справи належним чином були повідомлені про дату, час та місце проведення даного підсумкового засідання, однак не скористались своїм процесуальним правом на участь у ньому (окрім Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора»).

Заперечень проти Клопотання від учасників у справі про банкрутство до Господарського суду Чернігівської області не надходило.

Розглянувши подані документи і матеріали, вислухавши пояснення повноважного предстаника кредитора - Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора», з'ясувавши фактичні обставини справи, дослідивши докази, які мають юридичне значення для розгляду і вирішення Клопотання по суті, господарський суд ВСТАНОВИВ:

Як було вказано вище, ухвалою суду від 31.08.2021:

визначено дату проведення перших зборів кредиторів та комітету кредиторів - 14 вересня 2021 року о 11:00 год. за місцезнаходженням боржника або дистанційно в режимі відеоконференції, або шляхом опитування з урахуванням п. 12 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства;

зобов'язано розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого Седлецького О.В. протягом десяти днів з дня постановлення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду письмово повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення; подати до господарського суду протокольне рішення зборів кредиторів про утворення та склад комітету кредиторів;

зобов'язано конкурсних кредиторів з правом вирішального голосу провести збори кредиторів, обрати комітет кредиторів;

зобов'язано комітет кредиторів надати суду рішення зборів кредиторів стосовно наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) в п'ятиденний строк після його прийняття.

Як вбачається з матеріалів справи, 14.09.2021 відбулись перші збори кредиторів, на яких було вирішено (протокол № 1 від 14.09.2021), зокрема визначити кількісний склад комітету кредиторів у складі п'яти осіб: Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора», Головного управління ДПС у Запорізькій області, Головного управління ДПС у Чернігівській області, Акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» та фізичної особи-підприємця Нікулова Володимира Вікторовича.

Також 14.09.2021 відбулись перші збори комітету кредиторів, на яких вирішено (протокол № 1 від 14.09.2021), зокрема головою комітету кредиторів обрати Командитне товариство «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора».

За змістом ст. 48, 49 Кодексу України з процедур банкрутства, до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення, зокрема про схвалення плану санації боржника та схвалення внесення змін до нього; звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство.

До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають рішень, зокрема схвалити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і затвердження плану санації.

Пунктом 12 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства установлено, що тимчасово, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, збори (комітет) кредиторів можуть проводитися шляхом опитування. Ініціатор опитування надсилає всім учасникам зборів (комітету) кредиторів запит з проектом рішення із запропонованого питання (питань). У такому запиті зазначаються адреса, на яку учасники опитування мають надіслати свою відповідь, та строк надання відповіді. Надсилання запитів здійснюється на адреси електронної пошти учасників зборів (комітету) кредиторів, зазначені в заявах з грошовими вимогами до боржника, або на офіційно повідомлену адресу. У разі якщо в учасника опитування відсутня адреса електронної пошти, запит надсилається поштовим відправленням. У такому разі строк проведення опитування має враховувати строки надходження поштової кореспонденції. У разі згоди із запропонованим рішенням учасник опитування підписує проект рішення та надсилає його ініціатору протягом 15 днів з дня отримання запиту. Згода учасника опитування з прийнятим рішенням має бути безумовною. Рішення учасника опитування, направлене разом з документами, що підтверджують його повноваження, на електронну пошту ініціатору опитування, підписується з використанням електронного цифрового підпису уповноваженої особи. Рішення учасника опитування, направлене засобами поштового зв'язку, підписується особисто учасником опитування або його представником з наданням документів, що підтверджують повноваження представника. Відповіді, отримані після закінчення встановленого строку або такі, зміст яких не дає змоги встановити волевиявлення учасника опитування щодо порушеного питання, не враховуються під час підрахунку результатів голосування з такого питання. Ініціатор опитування зобов'язаний викласти прийняте рішення у письмовій формі, додати до нього копії відповідей усіх учасників опитування та надіслати всім учасникам зборів (комітету) кредиторів у порядку, встановленому для надсилання запитів, протягом 10 днів з дати завершення строку на прийняття ним відповідей від учасників зборів (комітету) кредиторів. Датою прийняття рішення вважається останній день строку, протягом якого учасники опитування мали надіслати свої відповіді ініціатору опитування.

Враховуючи вищенаведене, арбітражний керуючий Седлецький О.В. звернувся до кредиторів (фіскальні чеки від 06.10.2022) із запитами від 06.10.2022 № 02-06/37, № 02-06/39, № 02-06/41, № 02-06/43, № 02-06/45 та просив останніх в строк до 21.10.2022 до 13:00 надати відповідь в письмовій формі (шляхом направлення на електронну пошту ІНФОРМАЦІЯ_4) на засідання зборів кредиторів, зокрема на питання щодо:

схвалення Плану санації Приватного підприємства «Молокозавод-Олком»;

зобов'язання арбітражного керуючого Седлецького О.В. звернутися до Господарського суду Чернігівської області з клопотанням про припинення процедури розпорядження майном Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» та введення процедури санації;

зобов'язання арбітражного керуючого Седлецького О.В. звернутися до Господарського суду Чернігівської області з клопотанням про затвердження Плану санації Приватного підприємства «Молокозавод-Олком».

Також арбітражний керуючий Седлецький О.В. звернувся до кредиторів (фіскальні чеки від 06.10.2022) із запитами від 06.10.2022 № 02-06/38, № 02-06/40, № 02-06/42, № 02-06/44, № 02-06/46 та просив останніх в строк до 21.10.2022 до 13:00 надати відповідь в письмовій формі (шляхом направлення на електронну пошту ІНФОРМАЦІЯ_4) на засідання комітету кредиторів на питання щодо можливості призначення арбітражного керуючого Кравченка Радіона Миколайовича керуючим санацією Приватного підприємства «Молокозавод-Олком».

Відповіді на поставлені питання арбітражний керуючий Седлецький О.В. просив надати шляхом зазначення номеру питання та визначення позиції «за», «проти», «утримався».

Листом від 21.10.2022 № 21/10/22 Командитне товариство «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» повідомило про голосування «за» щодо питань:

схвалення Плану санації Приватного підприємства «Молокозавод-Олком», оскільки в проекті останнього викладено поетапний порядок дій з метою вжиття антикризових заходів та подальшого відновлення платоспроможності боржника;

зобов'язання арбітражного керуючого Седлецького О.В. звернутися до Господарського суду Чернігівської області з клопотанням про припинення процедури розпорядження майном Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» та введення процедури санації;

зобов'язання арбітражного керуючого Седлецького О.В. звернутися до Господарського суду Чернігівської області з клопотанням про затвердження Плану санації Приватного підприємства «Молокозавод-Олком».

Також Командитне товариство «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» не заперечило проти кандидатури арбітражного керуючого Кравченка Р.М. на призначення керуючим санацією боржника (лист 21.10.2022 № 21/10/22-2).

Головне управління ДПС у Запорізькій області висловилось «проти» (лист від 20.10.2022 № 27449/6/08-01-13-02-10):

схвалення Плану санації Приватного підприємства «Молокозавод-Олком»;

припинення процедури розпорядження майном Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» та введення процедури санації; звернення до Господарського суду Чернігівської області з клопотання про затвердження Плану санації Приватного підприємства «Молокозавод-Олком».

Головне управління ДПС у Чернігівській області «утрималось» від прийняття рішень з вищенаведених питань (лист від 18.10.2022 № 7837/6/25-01-13-02-12).

Від інших кредиторів арбітражним керуючим Седлецьким О.В. відповіді отримані не були.

Таким чином, рішення з вищенаведених питань прийняті більшістю голосів (82 884 голосів) (рішення від 21.10.2022 зборів кредиторів та комітету кредиторів Приватного підприємства «Молокозавод-Олком»).

За змістом ст. 50-52 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд затверджує схвалений план санації боржника і постановляє ухвалу про введення процедури санації.

Під санацією розуміється система заходів, що здійснюються під час провадження у справі про банкрутство з метою запобігання визнанню боржника банкрутом та його ліквідації, спрямованих на оздоровлення фінансово-господарського становища боржника, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів шляхом реструктуризації підприємства, боргів і активів та/або зміни організаційно-правової та виробничої структури боржника.

Керуючий санацією боржника призначається господарським судом у порядку, встановленому цим Кодексом, з числа арбітражних керуючих.

Офіційне оприлюднення повідомлення про введення процедури санації здійснюється на офіційному веб-порталі судової влади України.

У плані санації обов'язково зазначається розмір вимог кожного класу кредиторів, які були б задоволені у разі введення процедури ліквідації боржника.

План санації має містити заходи щодо відновлення платоспроможності боржника.

План санації має передбачати строк відновлення платоспроможності боржника. Платоспроможність вважається відновленою за умови погашення вимог кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів.

План санації обов'язково повинен передбачати забезпечення погашення заборгованості боржника з виплати заробітної плати.

Заходами щодо відновлення платоспроможності боржника, які містить план санації, можуть бути, зокрема:

відстрочення, розстрочення або прощення боргу чи його частини;

задоволення вимог кредиторів в інший спосіб, що не суперечить цьому Кодексу;

продаж частини майна боржника;

інші заходи з відновлення платоспроможності боржника.

З метою прийняття рішення про схвалення або відхилення плану санації усі конкурсні кредитори поділяються на класи. Кредитори, включені до кожної черги, формують окремий клас кредиторів. Кредитор, вимоги якого підлягають включенню до двох і більше черг, підлягає включенню відповідно до двох і більше класів кредиторів.

Вимоги забезпечених кредиторів утворюють окремий клас, до якого включаються вимоги у тій їх частині, яка забезпечена заставою майна. У частині вимог, не забезпечених заставою, вимоги таких кредиторів підлягають включенню до класу незабезпечених кредиторів.

Прийняття рішення про схвалення або відхилення плану санації приймається кожним класом окремо шляхом голосування.

У разі якщо план санації передбачає розстрочення чи відстрочення або прощення (списання) боргів із сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) чи їх частини, план санації вважається схваленим органом стягнення в частині задоволення вимог з податків, зборів (обов'язкових платежів) на умовах плану санації без необхідності голосування органом стягнення. При цьому податковий борг, який виник у строк, що передував трьом рокам до дня проведення зборів кредиторів, які затверджують план санації, визнається безнадійним та списується, а податковий борг, який виник пізніше, розстрочується (відстрочується) або списується на умовах плану санації, які повинні бути не гіршими, ніж умови задоволення вимог кредиторів, які голосували за схвалення плану санації, а також розмір та порядок задоволення вимог, які були б застосовані у разі введення процедури ліквідації.

План санації вважається схваленим класом незабезпечених кредиторів, якщо за схвалення плану санації віддано більше половини голосів кредиторів, включених до відповідного класу, а також якщо за схвалення плану санації проголосувало не менше половини кредиторів, які мають право голосу у відповідному класі.

План санації вважається схваленим класом забезпечених кредиторів, якщо за схвалення плану санації віддано дві третини голосів кредиторів, включених до класу забезпечених кредиторів, а також якщо за схвалення плану санації проголосувало не менше половини кредиторів, які мають право голосу в цьому класі.

Вимоги кредиторів, які є заінтересованими особами стосовно боржника, не враховуються для цілей голосування при схваленні плану санації.

План санації може містити умову про надання права одному або декільком забезпеченим кредиторам звернути стягнення на заставлене майно після затвердження плану санації господарським судом. У такому випадку такі забезпечені кредитори (у межах вимог, забезпечених заставою) не беруть участі у голосуванні щодо питання про схвалення, внесення змін або відхилення плану санації.

План санації та протоколи голосування кожного класу кредиторів подаються розпорядником майна до господарського суду протягом одного робочого дня після проведення голосування.

Господарський суд постановляє ухвалу про затвердження плану санації боржника, якщо:

план санації схвалений всіма класами конкурсних кредиторів, розмір та/або порядок задоволення вимог яких змінені планом санації порівняно з умовами, які були б застосовані у разі введення процедури ліквідації;

план санації схвалений класом забезпечених кредиторів;

розмір задоволених вимог кредиторів, які проголосували проти схвалення плану санації, не буде меншим у процедурі санації, ніж розмір вимог, який був би задоволений у разі введення процедури ліквідації.

Як вбачається зі змісту Плану санації (надалі - План), він був розроблений в межах Кодексу України з процедур банкрутства № 2597-VIII від 18.10.2018 розпорядником майна Приватного підприємства «Молокозавод - Олком»» Седлецьким О.В. з метою запобігання визнанню Підприємства банкрутом та його наступної ліквідації, відновлення платоспроможності Підприємства, та погашення заборгованості перед конкурсними і поточними кредиторами Підприємства.

Арбітражним керуючим Седлецьким О.В. був проведений аналіз фінансово-господарського стану ПП «Молокозавод - Олком» з метою виявлення ознак поточної, критичної та понадкритичної неплатоспроможності.

Показники поточної неплатоспроможності ПП «Молокозавод - Олком» по періодах, що передують прийняттю рішення про подальшу долю підприємства, мають від'ємний результат. Відповідно до Методичних рекомендацій, фінансовий стан підприємства, у якого на початку і в кінці звітного кварталу мають місце ознаки поточної неплатоспроможності, відповідає законодавчому визначенню боржника, який неспроможний виконати свої грошові зобов'язання перед кредиторами, у тому числі зобов'язання щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), протягом трьох місяців після настання встановленого строку їх сплати. Таким чином, стосовно ПП «Молокозавод - Олком» мають місце ознаки поточної неплатоспроможності, що відповідає законодавчому визначенню його як боржника, зі тенденцією до поліпшення.

При дослідженні фінансового стану ПП «Молокозавод - Олком», з метою виявлення ознак понадкритичної неплатоспроможності, за розрахунковий період був прийнятий звітний період, що передує даті прийняття кредитором рішення про звернення до суду з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство боржника.

Показник покриття за проаналізований період (01.01.2016 - 30.06.2018 року) постійно менший за нормативний показник 1,5, але має позитивну динаміку розвитку та тенденцію по поліпшення. За підсумками останнього звітного періоду, в якому кредитором було прийнято рішення про звернення до суду (станом на 30.06.2018 року) прибуток від господарської діяльності становив 511,00 тис. грн., що не дає підстави вважати неплатоспроможність ПП «Молокозавод - Олком» понадкритичною.

Оскільки контрольні показники мають тенденцію до поліпшення, кредитори ПП «Молокозавод - Олком» мають можливість отримання своїх кредиторських вимог внаслідок відновлення платоспроможності підприємства шляхом застосування заходів, спрямованих на санацію боржника.

Рівень забезпечення зобов'язань ПП «Молокозавод - Олком» його активами (як усіма, так й оборотними), має чітко виражену тенденцію до поліпшення, що свідчить про можливість розрахунків з кредиторами в процедурі відновлення платоспроможності боржника.

У випадку введення ліквідаційної процедури вартість отриманої ліквідаційної маси покриє вимоги кредиторів першого та третього класу, кредиторам четвертого класу вимоги будуть покриті на 28,73%, та за недостатністю активів будуть погашені у відповідності до п. 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства.

За таких обставин, ліквідація ПП «Молокозавод - Олком» у процедурі банкрутства є невигідною кредиторам, неприпустимою та не пропонується для розгляду кредиторам.

Метою санації ПП «Молокозавод - Олком» в процедурі провадження у справі про банкрутство є послідовне вирішення наступних завдань:

застосування заходів по оздоровленню фінансово-господарської діяльності ПП «Молокозавод - Олком»;

відновлення платоспроможності ПП «Молокозавод - Олком»;

запобігання визнання боржника банкрутом та його наступної ліквідації;

погашення заборгованості перед конкурсними кредиторами ПП «Молокозавод - Олком»;

погашення заборгованості перед поточними кредиторами ПП «Молокозавод - Олком».

Для досягнення мети санації, даний план санації визначає доцільність здійснення протягом дванадцяти місяців з моменту його затвердження Господарським судом Чернігівської області наступних заходів:

повернення активів Підприємства в судовому порядку;

відновлення виробничої діяльності;

розширення обсягів виробництва продукції та ринків її збуту;

реструктуризація Підприємства;

продаж частини майна Підприємства у разі його повернення в власність боржника.

У ході реалізації плану санації керуючий санацією Підприємства за погодженням з Комітетом кредиторів може впроваджувати інші заходи відновлення платоспроможності боржника, які передбачені діючим законодавством України, або йому не суперечать.

Даний план санації (за виключенням інших можливостей) констатує найбільш реальну можливість виходу із кризового стану (в разі незмінності діючого законодавства) - через повернення активів боржника, залучення інвесторів та сприяння створення з ними господарських товариств або вжиття інших заходів за участю інвесторів на умовах погашення заборгованості перед кредиторами.

Залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій, а також, зовнішніх кредитних ресурсів - є основним завданням керуючого санації при реалізації даного плану санації.

Реєстр вимог кредиторів, затверджений ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 31.08.2021 року по справі № 927/889/18, включає грошові зобов'язання боржника щодо 5 суб'єктів господарювання різних форм власності, а саме:

Командитне товариство «Желєв С.С. і компанія - «Комиш-Зорянського елеватора» - 82 905 331,95 грн.;

Товариство з обмеженою відповідальністю «Альфа Крос» - 20 334 053,62 грн.;

Головне управління ДПС у Чернігівській області - 689 970,49 грн.;

Фізична особа - підприємець Нікулов В. - 746 337,26 грн.;

Головне управління ДПС у Запорізькій області - 167 404,80 грн., разом - 104 843 098,12 грн.

Цей План санації встановлює наступний порядок задоволення вимог кредиторів:

Позачергово погашаються наступні поточні зобов'язання:

судові витрати боржника, у тому числі витрати, пов'язані з поверненням активів з чужого незаконного володіння, підготовкою до реалізації і реалізацією майна Боржника відповідно до цього плану санації;

оплата праці та витрат арбітражного керуючого у розмірі, затвердженому Господарським судом;

витрати, пов'язані з оплатою послуг фахівців та спеціалізованих організацій, залучених арбітражним керуючим на договірних засадах для забезпечення виконання своїх повноважень;

сплата поточної заробітної платні працівників підприємства;

поточні комунальні та експлуатаційні платежі, необхідні для здійснення господарської діяльності Боржника;

витрати Боржника, пов'язані з реалізацію заходів, передбачених планом санації;

інші, пов'язані з проведенням провадження у справі про банкрутство, витрати;

надалі черговість задоволення вимог кредиторів відповідає черговості, встановленій ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства.

Перша черга: витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді у загальній сумі 36830,00 грн. (по всіх кредиторах - суб'єктах господарювання ).

Друга черга: заборгованість відсутня.

Третя черга: вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів):

Головне управління ДПС у Чернігівській області - 664 471,87 грн.;

Головне управління ДПС у Запорізькій області - 163 562,80 грн.

Четверта черга:

вимоги кредиторів, не забезпечені заставою;

Командитне товариство «Желєв С.С. і компанія - «Комиш-Зорянського елеватора» - 82 883 869,95 грн.;

Товариство з обмеженою відповідальністю «Альфа Крос» - 20 330 211,62 грн.

Шоста черга: Головне управління ДПС у Чернігівській області - 21 656,62 грн., всього 104 843 098,12 грн.

Кошти, отримані від продажу майна Боржника, а також будь-які інші кошти надходять на рахунок санації Боржника.

Розрахунки з кредиторами, вимоги яких включені до Реєстру, проводяться Керуючим санацією по мірі надходження коштів на рахунок санації Боржника з врахуванням графіку погашення вимог кредиторів ПП «Молокозавод - Олком».

Таким чином, діяльність ПП «Молокозавод - Олком» у період реалізації заходів, передбачених планом санації, має бути спрямовано на максимальне задоволення, поряд з вимогами конкурсних кредиторів, вимог поточних кредиторів та недопущення збільшення пасивів (заборгованості) Боржника.

Задоволення вимог поточних кредиторів, які виникли після затвердження плану санації Боржника, проводяться Керуючим санацією починаючи з моменту затвердження плану санації Боржника в межах поточної діяльності Боржника за умови, що вони не порушують інтересів боржника та кредиторів.

Для досягнення мети санації, даний план санації визначає доцільність здійснення протягом дванадцяти місяців наступних заходів:

повернення відчужених основних засобів боржника в судовому порядку;

ліквідація дебіторської заборгованості ПП «Молокозавод - Олком»;

відчуження у процедурі санації майна боржника;

продаж частини майна ПП «Молокозавод - Олком»;

активізація виробничої діяльності та отримання коштів від реалізації довгострокових договорів у разі повернення активів боржнику;

реструктуризація ПП «Молокозавод - Олком».

Ресурси для відновлення платоспроможності ПП «Молокозавод - Олком» можна умовно розділити на внутрішні та зовнішні (незалежні безпосередньо від ПП «Молокозавод - Олком»).

Внутрішні ресурси підприємства включають:

запаси невикористаної сировини і матеріалів;

оптимізація цінової політики щодо поточної діяльності Боржника;

майно, що не використовується у виробництві.

Зовнішні ресурси підприємства:

кошти інвесторів;

неповернені суми дебіторської заборгованості;

залучені кошти (кредити, позики, застосування фондових інструментів).

Стягнення дебіторської заборгованості: за результатами аналізу звітної документації ПП «Молокозавод-Олком» вбачається наявність дебіторської заборгованості на суму 57 791,00 тис. грн.; у межах строків, встановлених чинним законодавством, стягнення боргу може коливатися від 7 до 20 та більше місяців.

За результатами аналізу обсягу та структури дебіторської заборгованості можна зробити висновки, що за умови успішної реалізації комплексу заходів, спрямованих, насамперед, на повернення дебіторської заборгованості та ефективне використання внутрішніх ресурсів підприємства, боржник має підстави розраховувати на отримання додаткових коштів під час реалізації санаційних заходів.

З врахуванням термінів виникнення дебіторської заборгованості, термінів ії стягнення, розмірів сум, які повинні бути стягнені планується за час виконання плану санації отримати надходжень грошових коштів від погашення дебіторської заборгованості на суму 43 343, 25 тис. грн.

Продаж частини активів у разі їх повернення у власність ПП «Молокозавод-Олком»: у разі повернення активів у власність ПП «Молокозавод-Олком» існує пряма необхідність у реалізації частини активів (нерухомого майна та транспортних засобів) підприємства, що не будуть використовуватися у його виробничій діяльності. Окрім прямого економічного ефекту, у вигляді надходження грошових коштів, підприємство отримає додаткові вигоду за рахунок зменшення витрат на збереження вказаного майна.

За рахунок коштів, отриманих від такого продажу ПП «Молокозавод - Олком» планує отримати суму коштів у розмірі 44 000,00 тис. грн. (сума прогнозована у відповідності до стартової ціни аукціону СЕТАМ).

Проведення виробничої діяльності: додаткові надходження для реалізації плану санації підприємства надасть виробнича діяльність підприємства.

Крім того, ПП «Молокозавод - Олком» планує здійснення цілої низки заходів щодо активізації своєї виробничої діяльності, укладення перспективних договорів із потенційними замовниками. Запланований обсяг щомісячного виторгу, що його планує отримувати підприємство становить 14240,50 тис. грн. За вирахуванням податків та інших обов'язкових платежів, коштів на покриття адміністративних та виробничих витрат, із суми прогнозованих щомісячних надходжень від здійснення виробничої діяльності ПП «Молокозавод - Олком» додатково планує щомісячно направляти на погашення зобов'язань перед кредиторами суму у розмірі не менше 300,00 тис. грн.

Реструктуризація ПП «Молокозавод - Олком»: підсумком запропонованих заходів повинна стати поява залишку грошових коштів, які будуть спрямовані на погашення заборгованості перед кредиторами.

Реструктуризація підприємства - здійснення організаційно-економічних, правових, технічних заходів, спрямованих на зміну структури підприємства, його управління, форм власності, організаційно-правових форм, здатність привести підприємство до фінансового оздоровлення, збільшення обсягу випуску конкурентоспроможної продукції, підвищення ефективності виробництва. Метою реструктуризації є створення повноцінних суб'єктів підприємницької діяльності, здатних ефективно функціонувати.

Реструктуризацію підприємств можуть забезпечити оптимально підібрані організаційно- економічні заходи:

заміна керівництва;

часткова або повна приватизація;

часткове закриття;

проведення процедури банкрутства щодо реструктуризованих підприємств;

поділ підприємства;

відокремлення від підприємства непрофільних структурних підрозділів;

звільнення підприємств від об'єктів соцкультпобуту;

продаж (або надання в оренду) частини основних фондів підприємства;

зменшення витрат на виробництво та утримання підприємства;

впровадження нових методів управління.

скорочення чисельності зайнятих на підприємстві із забезпеченням соціальних пільг при звільненні;

тимчасова зупинка капітального будівництва та продаж об'єктів незавершеного будівництва чи залучення інвесторів;

продаж зайвого устаткування, матеріалів і складових готових виробів тощо;

відстрочка або списання боргів;

пошук інвестицій та інвесторів;

залучення кредитів.

Ці заходи можуть здійснюватись керуючим санацією як поодинці, так і комплексно, за вибором керуючого санації, та за згодою Комітету кредиторів, з урахуванням особливостей передбачених законодавством про банкрутство.

Оптимізація організаційної структури, скорочення працівників боржника: перегляд штатного розкладу ПП «Молокозавод-Олком» буде здійснено після повернення активів.

Оплата праці здійснюється в межах діючого законодавства (з урахуванням міжгалузевих коефіцієнтів) і регулюється керуючим санацією у залежності від фінансового стану ПП «Молокозавод - Олком».

Відповідно до Закону України "Про охорону праці", працівникам необхідно забезпечувати реалізацію їх прав на охорону праці при укладанні трудового договору і під час роботи на підприємстві, надавати пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці (забезпечення молоком або рівноцінними харчовими продуктами, скорочення тривалості робочого часу, пільгова пенсія, оплата праці в підвищеному розмірі інше.).

ПП «Молокозавод - Олком» не відноситься до підприємств із шкідливими і небезпечними умовами праці.

Інші заходи відновлення платоспроможності боржника: у ході реалізації плану санації керуючий санацією ПП «Молокозавод - Олком» за погодженням з Комітетом кредиторів може впроваджувати інші заходи відновлення платоспроможності боржника, які передбачені діючим законодавством України, або йому не суперечать.

Цим планом встановлений строк відновлення платоспроможності Боржника 12 місяців. Але вказаний строк не є граничним і може бути більшим за 12 місяців у разі схвалення Плану санації, який передбачає більший строк відновлення платоспроможності Боржника і затвердження такого Плану санації господарським судом.

Викладені в даному плані санації наявні та планові показники поточної діяльності, перспективні напрямки реструктуризації та залучення інвестицій надають безперечні підстави реально вирішити такі питання:

одержати необхідні кошти для забезпечення розрахунків з усіма кредиторами і, в першу чергу, з працівниками та бюджетом;

відновити платоспроможність ПП «Молокозавод - Олком»;

налагодити ефективну діяльність ПП «Молокозавод - Олком»;

забезпечити частину жителів регіону постійними робочими місцями, а членів їх сімей гарантованими прибутками;

забезпечити реальні сталі надходження до бюджетів та позабюджетних фондів міста, області, країни.

Згідно зведеної відомості заходів, спрямованих на сплату кредиторської заборгованості ПП «Молокозавод - Олком»:

проект - стягнення дебіторської заборгованості: дата початку реалізації проекту - жовтень 2022 року, сума погашення кредиторської заборгованості за 1 квартал 2023 р., тис. грн. - 10835,81, сума погашення кредиторської заборгованості за 2 квартал 2023 р., тис. грн. - 10835,81, сума погашення кредиторської заборгованості за 3 квартал 2023 р., тис.грн. - 10835,81, сума погашення кредиторської заборгованості за 4 квартал 2023 р., тис.грн. - 10835,81;

проект - продаж частини майна: дата початку реалізації проекту - I квартал 2023 року, сума погашення кредиторської заборгованості за 1 квартал 2023 р., тис. грн. - 11000,00, сума погашення кредиторської заборгованості за 2 квартал 2023 р., тис. грн. - 11000,00, сума погашення кредиторської заборгованості за 3 квартал 2023 р., тис.грн. - 11000,00, сума погашення кредиторської заборгованості за 4 квартал 2023 р., тис.грн. - 11000,00;

проект - виробнича діяльність у разі повернення активів: дата початку реалізації проекту - з II кварталу 2023 року, сума погашення кредиторської заборгованості за 2 квартал 2023 р., тис. грн. - 1000,00, сума погашення кредиторської заборгованості за 3 квартал 2023 р., тис.грн. - 1200,00, сума погашення кредиторської заборгованості за 4 квартал 2023 р., тис.грн. - 1500,00.

Всього: сума погашення кредиторської заборгованості за 1 квартал 2023 р., тис. грн. - 22735,81, сума погашення кредиторської заборгованості за 2 квартал 2023 р., тис. грн. - 22835,81, сума погашення кредиторської заборгованості за 3 квартал 2023 р., тис.грн. - 23035,81, сума погашення кредиторської заборгованості за 4 квартал 2023 р., тис.грн. - 23335,81.

Всього по роках: 9104325.

Розмір кредиторської заборгованості підприємства, визнаної судом, становить 104 843 098,12 грн. Наведений план, складений на підставі оптимістичних очікувань розвитку подій, передбачає надходження грошових коштів в перший рік санації у сумі 91 043,25 тис грн. або 86,8 % від загальної суми кредиторських вимог. При виникненні форс-мажорних обставин можливі деякі зміни, які можуть вплинути на тривалість процедури. При закінченні розрахунків з кредиторами першого та третього класів можливе укладення угоди, яка може передбачати відстрочку або розстрочку виплат кредиторам інших черг.

Під час розгляду Плану санації Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» не було встановлено обставин, які могли би бути підставою для відмови у його затвердженні.

Частиною 3 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що у підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень, зокрема ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом.

За змістом ст. 1, 28 Кодексу України з процедур банкрутства, керуючий санацією - арбітражний керуючий, а у випадках, передбачених цим Кодексом, - керівник боржника, призначений господарським судом для здійснення процедури санації боржника.

Розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі:

1) які є заінтересованими особами у цій справі;

2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;

3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов'язків, визначених цим Кодексом;

4) які мають конфлікт інтересів;

5) які здійснювали раніше повноваження приватного виконавця щодо примусового виконання судових рішень або рішень інших органів (посадових осіб), у яких боржник був стороною виконавчого провадження;

6) які є близькими особами боржника - фізичної особи.

До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині.

21 жовтня 2022 року комітетом кредиторів прийнято рішення звернутись до Господарського суду Чернігівської області з клопотанням про призначення арбітражного керуючого Кравченка Радіона Миколайовича керуючим санацією Приватного підприємства «Молокозавод-Олком».

03.11.2022 арбітражним керуючим Кравченком Р.М. на електронну пошту Господарського суду Чернігівської області надіслана заява від 01.11.2022 № 01-23/122/2 про призначення його керуючим санацією у даній справі з одночасним повідомленням про те, що він не належить до жодної категорії осіб, зазначених у ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства.

Враховуючи відсутність підстав для відхилення кандидатури, суд вважає за можливе керуючим санацією боржника призначити арбітражного керуючого Кравченка Радіона Миколайовича, задовольнивши відповідну заяву.

Положеннями ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду.

Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень керуючого санацією встановлюється зборами кредиторів під час схвалення плану санації і не може бути меншим за чотири розміри мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.

Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі.

У разі якщо процедура триває після закінчення авансованих заявником коштів, основна винагорода арбітражного керуючого сплачується за рахунок коштів, одержаних боржником - юридичною особою у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.

Враховуючи наведені вище приписи ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства, суд вважає за можливе встановити оплату послуг керуючого санацією Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» в розмірі чотирьох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень за рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.

Керуючись ст. 1, 30, 49, 50-52 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 233, 234, 240 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

Припинити процедуру розпорядження майном Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» (код 31176910) та повноваження розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого Седлецького Олександра Валентиновича.

Ввести процедуру санації з наслідками, передбаченими ст. 50 Кодексу України з процедур банкрутства, та затвердити План санації Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» (код 31176910), схвалений зборами кредиторів (рішення від 21.10.2022).

Призначити керуючим санацією Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» (код 31176910) арбітражного керуючого Кравченка Радіона Миколайовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 133 від 12.02.2013; РНОКПП НОМЕР_1 ; 03118, м. Київ, проспект Валерія Лобановського, 115; е-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

Встановити оплату послуг керуючого санацією Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» в розмірі чотирьох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень за рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.

Оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України повідомлення про введення процедури санації.

Копії цієї ухвали надіслати Командитному товариству «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» (71030, смт. Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області, вул. Поштова, 70; адреса представника - адвоката Біленького М.В.: 72300, м. Мелітополь Запорізької області, вул. Г.Сагайдачного, 53 (ІНФОРМАЦІЯ_5); поштова адреса представника - адвоката Біленького М.В.: 29019, м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 36/3, кв. 4), Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛЬФА КРОС» (03134, м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 11, літ. А), Головному управлінню ДПС у Чернігівській області (14000, м. Чернігів, вул. Реміснича, 11 (ch.official@tax.gov.ua)), Головному управлінню ДПС у Запорізькій області (69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 166; адреса для листування: 72312, м. Мелітополь Запорізької області, вул. Героїв України, 31 (zp.official@tax.gov.ua)), фізичній особі-підприємцю Нікулову Володимиру Вікторовичу ( АДРЕСА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_2 )), боржнику - Приватному підприємству «Молокозавод-Олком» (14037, м. Чернігів, вул. Борисенка, 47-а), арбітражному керуючому Седлецькому О.В. (03061, м. Київ, вул. Пост-Волинська, 3 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 )), арбітражному керуючому Кравченку Р.М. (03118, м. Київ, проспект Валерія Лобановського, 115; адреса для листування: 03118, м. Київ, а/с 19 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 )), відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради (14032, м. Чернігів, проспект Левка Лук'яненка, 20-а (cnap@chernigiv-rada.gov.ua)) та Сектору з питань банкрутства у Чернігівській області відділу банкрутства Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Суми) (14000, м. Чернігів, проспект Миру, 43 (bankrutstvo@cn.minjust.gov.ua)).

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та може бути оскаржена до Північного апеляційного господарського суду у строк, встановлений ч. 1 ст. 256 Господарського процесуального кодексу України, шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Повний текст ухвали складено 22.11.2022.

Дата набрання ухвалою законної сили - 17.11.2022.

Суддя А.С.Сидоренко