Справа № 420/5997/22
21 листопада 2022 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Марина П.П., розглянувши у письмовому провадженні клопотання представника Головного управління ПФУ в Одеській області про виправлення описки в рішенні суду
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду перебувала справа за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії.
Рішенням суду від 20.06.2022 року судом позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії задоволено частково.
17.11.2022 року від представника відповідача ГУ ПФУ в Одеській області - на електронну пошту суду за Вх №ЕП/35789/22 надійшла заява про виправлення описки в тексті рішення.
Відповідно ч.1 ст. 253 КАС України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Так, в рішенні суду від 20.06.2022 року по даній справі допущено описку, а саме в тексті рішення суду помилково зазначено по батькові позивача « ОСОБА_2 », замість « ОСОБА_3 ».
З урахуванням вищенаведеного, суд приходить до висновку про наявність підстав для виправлення вказаної описки, на підставі ч.1 ст. 253 КАС України.
Керуючись ст. 253 КАС України, суд
Заяву представника Головного управління ПФУ в Одеській області - задовольнити.
Виправити описку в в тексті рішення Одеського окружного адміністративного суду від 20.06.2022 року по справі №420/5997/22, зазначити та вважати вірним по батькові позивача « ОСОБА_3 » у відповідному відмінку.
Ухвала суду може бути оскаржена, шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до П'ятого апеляційного адміністративного суду у строки визначені статтею 295 КАС України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя П.П.Марин