Франківський районний суд м.Львова
17.11.2022 року 465/5035/22
2-н/465/1580/22
м. Львів
Суддя Франківського районного суду м. Львова Кузь В. Я., розглянувши заяву Львівського комунального підприємства «Магістральне» про видачу судового наказу про солідарне стягнення з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 на користь ЛКП «Магістральне» суми заборгованості в розмірі 5065,49 грн., судовий збір в сумі 248,10 грн.
Керуючись статтями 160-169 ЦПК України, статтями 16, 526, 530, 612 ЦК України, статтями 67, 68 ЖК України,-
Стягнути солідарно з ОСОБА_1 , ПН НОМЕР_1 , ОСОБА_2 , ІПН НОМЕР_2 , які зареєстровані за адресою: АДРЕСА_1
за наявності - ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності (для юридичних осіб), ідентифікаційний номер (для фізичних осіб -платників податків)
на користь ЛКП «Магістральне», м. Львів, вул. Наукова, 32 А
на р/р НОМЕР_3 у філії ЛО УПР АТ «Ощадбанк», МФО 325796, ЄДРОПОУ 20806797
5065 (п'ять тисяч шістдесят п'ять) грн. 49 коп.
2. Стягнути в рівних частках з ОСОБА_1 , ПН НОМЕР_1 , ОСОБА_2 , ІПН НОМЕР_2 , які зареєстровані за адресою: АДРЕСА_1 з кожного на користь стягувача сплачений судовий збір у розмірі 124 (сто двадцять чотири) гривні 05 копійок - судового збору.
3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя В. Кузь
Згідно зі ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу.
Відповідно до ст. 172 ЦПК України, у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 170 цього Кодексу, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви. У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз'яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження (ст. 171 ЦПК України).