Справа № 2-46/10
Іменем України
27 липня 2010 р. м. Токмак
Токмацький районний суд Запорізької області у складі:
головуючого судді Новікової Н.В.,
при секретарі Похвалітовій М.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину.
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину.
14.04.2010 року по справі було винесене заочне рішення, яким позов ОСОБА_1 задоволено повністю.
Ухвалою суду від 15.06.2010 р. заочне рішення за заявою ОСОБА_2 було скасовано, справа призначена до розгляду на 08.07.2010 р.
У судові засідання призначені на 08.07.2010 року на 09 год. 30 хв. та 27.07.2010 року на 08 год. 30 хв. позивачка не з'явилася, про час та місце проведення судового розгляду повідомлена належними чином, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення № 1330883, а також конвертом, з відміткою «судова повістка», який позивачка відмовилася отримувати; відповідно до ч. 8 ст. 76 ЦПК України особа, яка відмовилася одержати судову повістку вважається повідомленою. Причини неявки до суду позивачка не повідомила, заяви про розгляд справи за її відсутності не надала.
Відповідно до вимог ст.ст. 169 ч. 3, 207 ч. 1 п. 3 ЦПК України у разі повторної неявки в судове засідання позивача, повідомленого належним чином, без поважної причини або неповідомлення ним про причину повторної неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, суд залишає заяву без розгляду.
Враховуючи наведене, суд залишає позовну заяву без розгляду, роз'яснивши позивачу, що згідно ст.207 ч. 2 ЦПК України, особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 169 ч. 3, 207, 210 ЦПК України, суд, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Запорізької області через Токмацький районний суд Запорізької області шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ст.295 ч. 4 ЦПК України.
Суддя: /підпис/
Суддя: