Справа № 2-5889
2010 р.
09 серпня 2010 року м. Мелітополь
Суддя Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Редько О.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про спростування недостовірної інформації та стягнення матеріальної та моральної шкоди,
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про спростування недостовірної інформації та стягнення матеріальної та моральної шкоди.
Вказана заява була залишена без руху, так як вона не відповідала вимогам ст. 119 ЦПК України. Позивач повідомлений про необхідність усунути недоліки у строк до 05 серпня 2010 року.
Для усунення вказаних недоліків позовної заяви позивачу був наданий термін. Однак, позивач у встановлений судом строк, не виконав вимоги суду і не усунув всі вказані в ухвалі недоліки.
Згідно з ч. 2 ст.121 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк не виконає вимоги суду, то заява вважається не поданою та повертається позивачеві.
На підставі викладеного та керуючись ч. 2 ст. 121, 209, 210 ЦПК України,
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про спростування недостовірної інформації та стягнення матеріальної та моральної шкоди - вважати не поданою та повернути позивачу з усіма матеріалами до неї.
Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Запорізької області через Мелітопольський міськрайонний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги з одночасним надсиланням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя :