Ухвала від 07.11.2022 по справі 711/5581/22

Придніпровський районний суд м.Черкаси

Номер провадження 1-кс/711/1764/22

Справа № 711/5581/22

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 листопада 2022 року м. Черкаси

Слідчий суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси ОСОБА_1 , за участі секретаря судових засідань ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Придніпровського районного суду м. Черкаси клопотання слідчого СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Черкаської обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні № 12022250000000062 від 09 лютого 2022 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_3 , звернувся до слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси з клопотанням, погодженим прокурором відділу Черкаської обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні № 12022250000000062 від 09 лютого 2022 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

В обґрунтування клопотання слідчим зазначено, що слідчим відділом СУ ГУНП в Черкаській області проводиться досудове розслідування по кримінальному провадженню № 12022250000000062 від 09.02.2022 року за фактом можливої розтрати бюджетних коштів службовими особами закладів охорони здоров'я Черкаської області під час проведення закупівель в 2020 році, фінансування яких здійснювалося з Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2, шляхом придбання медичних товарів за завідомо завищеними цінами.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на виконання Рішення міжвідомчої робочої групи з питань протидії кримінальним правопорушенням пов'язаним із підробленням документів щодо COVID-19, а також з розкраданням бюджетних коштів, виділених для здійснення заходів із запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, прийнятого під час засідання 24.11.2021, ІНФОРМАЦІЯ_1 (далі - Управління) звернулось до Головного управління Національної поліції в Черкаській області з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення, в якому, зокрема, вказало наступне.

Так, згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 №1117-р із забезпечення проведення заходів державного фінансового контролю щодо перевірки дотримання законодавства при використанні коштів утвореного у складі Державного бюджету України фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2, та її наслідками, відповідно до підпунктів 1, 2 пункту 4 Порядку проведення перевірок закупівель ІНФОРМАЦІЯ_2 , її міжрегіональними територіальними органами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року №631, пункту 10 Положення про Управління, затвердженого начальником ІНФОРМАЦІЯ_3 від 23 жовтня 2016 року №18, працівниками Управління були проведені перевірки закупівель закладами охорони здоров'я Черкаської області, за якими здійснювалося фінансування з Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2, та її наслідками (далі Фонд), укладання договорів та їх виконання.

За результатами вказаних заходів державного фінансового контролю було встановлено факти проведення закупівель медичних виробів в одному періоді різними замовниками за цінами, які значно відрізняються на аналогічні медичні вироби.

Так, перевіркою закупівель Комунальним некомерційним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради встановлено факт закупівлі 93 одиниць концентраторів OLV-10 за ціною 41,0 тис грн та 14 одиниць концентраторів OLV-10 за ціною 39,5 тис грн на загальну суму 4366,0 тис гривень. При цьому, аналізом цін закупівлі аналогічних концентраторів OLV-10 в цьому ж періоді іншими замовниками встановлено їх закупівлю за ціною 37,8 тис гривень. Різниця вартості придбання аналогічних 107 концентраторів (модель OLV-10) за ціною 37,8 тис грн склала 321,4 тис грн (4044,6 тис грн - 4366,0 тис гривень).

При цьому, аналізом цін на закупівлю аналогічних концентраторів OLV-10 в цьому ж періоді встановлено факти закупівлі Комунальним некомерційним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_5 » Чигиринської районної ради та Комунальним некомерційним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_6 » концентраторів OLV-10 за ціною 45,0 тис гривень.

Отже, виявлені факти витрачання бюджетних коштів, виділених для здійснення заходів із запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, містять ознаки корупційних правопорушень в частині проведення закупівель за завищеними цінами та допущенням порушення процедур закупівель.

Ухвалою слідчого судді Придніпровського РС у м. Черкаси ОСОБА_5 від 22.02.2022 № 711/1137/22 провадження № 1-кс/711/366/22 надано тимчасовий доступ до документів Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , однак у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та введенням в Україні воєнного стану на підставі Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», відповідно до чого відбулось залученням всіх працівників поліції до охорони громадського порядку, в тому числі слідчих підрозділів, виконати дану ухвалу не представилось за можливе.

На теперішній час, з метою повного, всебічного розслідування кримінального провадження, в органу досудового розслідування виникла необхідність в дослідженні документів, які знаходяться у володінні Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , в зв'язку з чим органу досудового розслідування необхідно отримати тимчасовий доступ до речей та документів, а саме:

- Установчих документів Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, чинних в період з 11.12.2020 по 31.12.2020 (статуту з рішенням про його затвердження, виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, тощо);

- Документів на підставі яких здійснювали свою діяльність посадові особи Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, яким було надано право розпоряджатися рахунками та підписувати розрахункові документи у період з 11.12.2020 по 31.12.2020 а саме: директора ОСОБА_6 , медичного директора ОСОБА_7 , головного бухгалтера ОСОБА_8 , керівника групи обліку ОСОБА_9 (Наказів про призначення на посаду, посадових інструкцій, контрактів, тощо);

- Листа від 23.11.2020 №04-04/1960 до ІНФОРМАЦІЯ_7 про виділення коштів для придбання кисневих концентраторів;

- Річного плану закупівель на 2020 рік, довідок про зміни до кошторису на 2020 рік, довідок про зміни до плану використання бюджетних коштів на 2020 рік, довідок про зміни до помісячного плану використання бюджетних коштів на 2020 рік;

- Наказу Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області №35 від 09.07.2020 «Про призначення уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення спрощених закупівель та закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій корона вірусної хвороби (COVID-19) на території України та затвердження «Положення про уповноважену особу» з додатком до нього;

- Договорів поставок кисневих концентраторів OLV-10 №20112020-6 від 14.12.2020, №15122020-5 від 16.12.2020, №15122020-2 від 16.12.2020, №Ч-23112020-1 від 11.12.2020 з усіма додатками до них;

- Первинних бухгалтерських документів по придбанню кисневих концентраторів OLV-10 за договорами №20112020-6 від 14.12.2020, №15122020-5 від 16.12.2020, №15122020-2 від 16.12.2020, №Ч-23112020-1 від 11.12.2020 (видаткових накладних, платіжних доручень, банківських виписок, актів взаєморозрахунків, меморіальних ордерів, тощо);

- Документів на поставлені кисневі концентратори за договорами №20112020-6 від 14.12.2020, №15122020-5 від 16.12.2020, №15122020-2 від 16.12.2020, №Ч-23112020-1 від 11.12.2020 (сертифікатів якості, паспортів на медичне обладнання, тощо);

- Документів про моніторинг цін на кисневі концентратори OLV-10 перед укладанням договорів №20112020-6 від 14.12.2020, №15122020-5 від 16.12.2020, №15122020-2 від 16.12.2020, №Ч-23112020-1 від 11.12.2020.

Як вказує слідчий, після отримання тимчасового доступу до вказаних документів необхідно буде провести ряд судових експертиз, в тому числі почеркознавчих, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до договорів поставок кисневих концентраторів OLV-10 №20112020-6 від 14.12.2020, №15122020-5 від 16.12.2020, №15122020-2 від 16.12.2020, №Ч-23112020-1 від 11.12.2020 з усіма додатками до них та первинних бухгалтерських документів по придбанню кисневих концентраторів OLV-10 за договорами №20112020-6 від 14.12.2020, №15122020-5 від 16.12.2020, №15122020-2 від 16.12.2020, №Ч-23112020-1 від 11.12.2020 (видаткових накладних, платіжних доручень, банківських виписок, актів взаєморозрахунків, меморіальних ордерів, тощо), з подальшим вилученням їх оригіналів.

Відповідно до ч. 2 ст. 163 КПК України слідчий просить розглянути зазначене клопотання без виклику представників Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, так як існує реальна загроза зміни або знищення зазначених документів службовими особами підприємства.

Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення виконання завдань кримінального провадження щодо швидкого, повного та неупередженого розслідування, беручи до уваги, що вказані вище документи, тимчасовий доступ до яких необхідно отримати, мають важливе значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні і можуть бути використані як доказ в суді, слідчий, за погодженням із прокурором, звернувся до слідчого судді з даним клопотанням.

В судове засідання слідчий не з'явився. Надав суду заяву про розгляд клопотання без його участі та без фіксації судового процесу технічними засобами, підтримав клопотання та просив суд його задовольнити.

Представник Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, в судове засідання не викликався відповідно до положень ч. 2 ст. 163 КПК України.

Вивчивши клопотання та надані слідчим матеріали з кримінального провадження № 12022250000000062 від 09 лютого 2022 року слідчий суддя приходить до висновку про наявність правових підстав для часткового задоволення клопотання слідчого.

Відповідно до ч.1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до п.п. 4, 8 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать зокрема: конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю; персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних.

Згідно п. п. 1.2. ч.5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Разом з тим, відповідно до п. 20-7 Розділу XІ «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» КПК України, під час дії надзвичайного або воєнного стану на території України тимчасовий доступ до речей і документів, визначених у пунктах 2, 5, 7, 8 частини першої статті 162 цього Кодексу, здійснюється на підставі постанови прокурора, погодженої з керівником прокуратури.

Так, Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами, внесеними Указом від 14 березня 2022 року № 133/2022, затвердженим Законом України від 15 березня 2022 року № 2119-ІХ, Указом від 18 квітня 2022 року № 259/2022, затвердженим Законом України від 21 квітня 2022 року № 2212-ІХ, та Указом від 17 травня 2022 року № 341/2022, затвердженим Законом України від 22 травня 2022 року № 2263-ІХ, Указом від 12 серпня 2022 року №573/2022, затвердженим Законом України від 15.08.2022 № 2500-IX), введено в Україні воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24.02.2022, строком на 30 діб та у подальшому продовжено строк його дії з 05 години 30 хвилин 23 серпня 2022 року строком на 90 діб.

Відповідно до ст. 12-2 Закону України № 389-VIII від 12.05.2015 із змінами «Про правовий режим воєнного стану» в умовах режиму воєнного стану суди, органи та установи правосуддя діють виключно на підставі, в межах повноважень та в спосіб, визначені Конституцією України та законами України. Повноваження судів, органів та установ системи правосуддя, передбачені Конституцією України, в умовах правового режиму воєнного стану не можуть бути обмежені.

Статтею 124 Конституції України визначено, що правосуддя в Україні здійснюють виключно суди, делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускаються. Згідно з статтею 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. За приписами статті 5 Закону України № 1402-VIII від 02.06.2016 «Про судоустрій і статус суддів», правосуддя в Україні здійснюється виключно судами та відповідно до визначених законом процедур судочинства.

Порядок кримінального провадження на території України визначається лише кримінальним процесуальним законодавством України. Кримінальне процесуальне законодавство України складається з відповідних положень Конституції України, міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, цього Кодексу та інших законів України (ст. 1 КПК України).

Система норм КПК України чітко визначає, що повноваження будь-якого суб'єкта кримінального процесу визначаються лише цим Кодексом.

Крім того, згідно ч. 3 ст. 7 КПК України зміст та форма кримінального провадження в умовах воєнного стану повинні відповідати загальним засадам кримінального провадження, зазначеним у частині першій цієї статті, з урахуванням особливостей здійснення кримінального провадження, визначених розділом IX-1 цього Кодексу.

Частиною першою статті 9 КПК України визначено, що під час кримінального провадження суд, слідчий суддя, прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий, інші службові особи органів державної влади зобов'язані неухильно додержуватися вимог Конституції України, КПК України, міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, вимог інших актів законодавства.

У свою чергу, пункт 18 частини першої статті 3 КПК України визначає: «слідчий суддя - суддя суду першої інстанції, до повноважень якого належить здійснення у порядку, передбаченому цим Кодексом, судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні…».

Таким чином, законодавець чітко визначив роль слідчого судді у системі кримінального судочинства: забезпечити, аби правоохоронні органи під час здійснення наданих їм повноважень не порушували права, свободи і інтереси особи.

Це завдання може виправдати різноманітні повноваження слідчого судді, спрямовані на забезпечення прав, свобод і інтересів осіб, навіть якщо вони недостатньо чітко передбачені законодавством. Приклад таких повноважень можна знайти у статті 206 КПК України, коли законодавство зобов'язує слідчого суддю «вжити необхідних заходів», не визначаючи перелік цих заходів.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 26 КПК України, слідчий суддя, суд у кримінальному провадженні вирішують лише ті питання, що винесені на їх розгляд сторонами та віднесені до їх повноважень цим Кодексом. Тобто, враховуючи сферу дії принципу диспозитивності, процесуальний закон чітко зазначає, у який спосіб суд, слідчий суддя вирішують питання. Таким чином, слідчий суддя має вирішувати питання, які віднесені до його повноважень процесуальним законом і саме у спосіб, передбачений процесуальними нормами.

Кримінальне процесуальне законодавство за своєю суттю складає корпус положень, які обмежують свободу дій держави при розслідувані кримінальних правопорушень. Сенс кримінального процесуального законодавства у демократичній країні полягає у тому, щоб збалансувати цей легітимний інтерес у розслідуванні кримінальних правопорушень з іншими - не менш важливими - цінностями і інтересами суспільства: захистом від надмірного втручання держави у приватну сферу, захистом від свавілля, цінністю особистої свободи, запобіганню приниженню гідності, цінністю сімейних зв'язків, свободою підприємницької діяльності тощо.

Слідчий суддя звертає увагу на те, що питання особливого режиму кримінального провадження в умовах воєнного стану визначені ст. 615 КПК України. Відповідно до п. 2 ч. 1 вказаної норми, у редакції Закону України № 2201-IX від 14.04.2022, що набрав чинності 01.05.2022, повноваження, передбачені ст. 163 КПК України виконує керівник відповідного органу прокуратури за відсутності об'єктивної можливості виконання таких повноважень слідчим суддею без виокремлення речей і документів певних категорій. Відповідно, згідно з наведеними нормами законодавства, умовою виконання не слідчим суддею повноважень, передбачених ст. 163 КПК України загалом, є відсутність об'єктивної можливості виконання таких повноважень слідчим суддею.

Так, враховуючи ту обставину, що на території Черкаської області, зокрема безпосередньо у місті Черкаси, на момент розгляду даного клопотання не ведуться активні бойові дії, тому у слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси наявна об'єктивна можливість здійснювати свої повноваження.

Відповідно до ст. 132 КПК України, - застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що: 1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; 2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора; 3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається із клопотанням.

Згідно витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань у кримінальному провадженні № 12022250000000062 від 09 лютого 2022 року здійснюється досудове розслідування кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 КК України.

Досудове розслідування здійснюється за обставинами, відповідно до яких виявлено факт можливої розтрати бюджетних коштів службовими особами закладів охорони здоров'я Черкаської області під час проведення закупівель в 2020 році, фінансування яких здійснювалося з Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2, шляхом придбання медичних товарів за завідомо завищеними цінами.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 №1117-р із забезпечення проведення заходів державного фінансового контролю щодо перевірки дотримання законодавства при використанні коштів утвореного у складі Державного бюджету України фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2, та її наслідками, відповідно до підпунктів 1, 2 пункту 4 Порядку проведення перевірок закупівель ІНФОРМАЦІЯ_2 , її міжрегіональними територіальними органами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року №631, пункту 10 Положення про Управління, затвердженого начальником ІНФОРМАЦІЯ_3 від 23 жовтня 2016 року №18, працівниками Управління були проведені перевірки закупівель закладами охорони здоров'я Черкаської області, за якими здійснювалося фінансування з Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2, та її наслідками (далі Фонд), укладання договорів та їх виконання.

За результатами вказаних заходів державного фінансового контролю було встановлено факти проведення закупівель медичних виробів в одному періоді різними замовниками за цінами, які значно відрізняються на аналогічні медичні вироби.

Крім того, встановлено, що ухвалою слідчого судді Придніпровського РС у м. Черкаси ОСОБА_5 від 22.02.2022 № 711/1137/22 провадження № 1-кс/711/366/22 надано тимчасовий доступ до документів Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , однак у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та введенням в Україні воєнного стану на підставі Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», відповідно до чого відбулось залученням всіх працівників поліції до охорони громадського порядку, в тому числі слідчих підрозділів, виконати дану ухвалу не представилось за можливе.

Разом з тим, слідчим не доведено необхідності вилучення оригіналів документів, а тому слідчий суддя приходить до висновку, що надання завірених належним чином копій вказаних документів буде достатнім для досягнення мети зазначеного тимчасового доступу.

Отже, з метою повного, всебічного розслідування кримінального провадження, слідчий суддя погоджується з тим, що слідчому необхідно отримати тимчасовий доступ до вказаних в клопотанні документів, з можливістю вилучення належним чином завірених копій, які знаходяться у володінні Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_1 .

Слідчим доведено, що:

- вказані документи, що перебувають у володінні Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, мають суттєве значення для встановлення обставин у даному кримінальному провадженні;

- іншими способами, окрім тимчасового доступу до документів, неможливо довести обставини, які передбачається довести за їх допомогою.

На підставі викладеного, керуючись ст. 159, 162-164 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого задовольнити частково.

Надати дозвіл слідчому СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_3 , старшому слідчому СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_10 , старшому слідчому СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_11 , старшому слідчому в ОВС СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_12 та старшому слідчому в ОВС СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_13 на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення належним чином завірених копій наступних документів:

- Установчих документів Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, чинних в період з 11.12.2020 по 31.12.2020 (статуту з рішенням про його затвердження, виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, тощо);

- Документів на підставі яких здійснювали свою діяльність посадові особи Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, яким було надано право розпоряджатися рахунками та підписувати розрахункові документи у період з 11.12.2020 по 31.12.2020, а саме: директора ОСОБА_6 , медичного директора ОСОБА_7 , головного бухгалтера ОСОБА_8 , керівника групи обліку ОСОБА_9 (Наказів про призначення на посаду, посадових інструкцій, контрактів, тощо);

- Листа від 23.11.2020 №04-04/1960 до ІНФОРМАЦІЯ_7 про виділення коштів для придбання кисневих концентраторів;

- Річного плану закупівель на 2020 рік, довідок про зміни до кошторису на 2020 рік, довідок про зміни до плану використання бюджетних коштів на 2020 рік, довідок про зміни до помісячного плану використання бюджетних коштів на 2020 рік;

- Наказу Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області №35 від 09.07.2020 «Про призначення уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення спрощених закупівель та закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій корона вірусної хвороби (COVID-19) на території України та затвердження «Положення про уповноважену особу» з додатком до нього;

- Договорів поставок кисневих концентраторів OLV-10 №20112020-6 від 14.12.2020, №15122020-5 від 16.12.2020, №15122020-2 від 16.12.2020, №Ч-23112020-1 від 11.12.2020 з усіма додатками до них;

- Первинних бухгалтерських документів по придбанню кисневих концентраторів OLV-10 за договорами №20112020-6 від 14.12.2020, №15122020-5 від 16.12.2020, №15122020-2 від 16.12.2020, №Ч-23112020-1 від 11.12.2020 (видаткових накладних, платіжних доручень, банківських виписок, актів взаєморозрахунків, меморіальних ордерів, тощо);

- Документів на поставлені кисневі концентратори за договорами №20112020-6 від 14.12.2020, №15122020-5 від 16.12.2020, №15122020-2 від 16.12.2020, №Ч-23112020-1 від 11.12.2020 (сертифікатів якості, паспортів на медичне обладнання, тощо);

- Документів про моніторинг цін на кисневі концентратори OLV-10 перед укладанням договорів №20112020-6 від 14.12.2020, №15122020-5 від 16.12.2020, №15122020-2 від 16.12.2020, №Ч-23112020-1 від 11.12.2020.

В іншій частині клопотання відмовити.

Строк дії цієї ухвали один місяць з дня її постановлення.

Роз'яснити уповноваженим особам Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » Монастирищенської міської ради Черкаської області, що відповідно до вимог ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали суду, слідчий суддя, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених в ухвалі документів.

Ухвала набирає законної сили з моменту її винесення та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1