Справа № 683/2812/22
2/683/902/2022
14 листопада 2022 року м. Старокостянтинів
Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
в складі: головуючого судді Лугового О.М.
секретаря Градомської Д.Р.
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Старокостянтинів цивільну справу №683/2812/22, № 2/683/902/2022 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області про позбавлення батьківських прав,
встановив:
Позивач в підготовче судове засідання не з'явився, причини не явки суду не повідомив.
Від представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Козака І.О. до підготовчого судового засідання надійшла заява, якою просить розгляд справи здійснювати без його участі та без участі позивача, а також просить призначити справу до судового розгляду по суті, а також просить допитати свідків: ОСОБА_3 (місце проживання: АДРЕСА_1 ) та ОСОБА_4 (місце проживання: АДРЕСА_2 ).
Відповідач - ОСОБА_2 , який повідомлений про час і місце розгляду справи у встановленому законом порядку, передбаченому ст.128 ЦПК України, до суду не з'явився, причини неявки не повідомив, відзив на позов не подавав.
Представник Органу опіки та піклування виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області в підготовче засідання не з'явився, однак в матеріалах справи міститься висновок органу опіки та піклування від 27.09.2022 року №02-01/962, щодо доцільності позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 стосовно дітей ОСОБА_5 та ОСОБА_6 .
Сторона позивача повідомила про всі обставини справи, які їй відомі та надала усі докази, на які вона посилається у позові.
Відсутні заяви про уточнення позовних вимог та заперечень проти них.
Відводів не заявлялося.
У підготовчому засіданні судом виконані дії, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України.
Також встановлено, що підстави для залишення позову без розгляду, закриття провадження у справі чи ухвалення рішення у підготовчому засіданні відсутні.
Враховуючи викладене, суд вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст. 189-200, 260-261 ЦПК України, суд
постановив:
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті в залі судових засідань Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області (м. Старокостянтинів, вул. Миру, 9, каб.7) на 10 год. 00 хв. 07 грудня 2022 року.
Про місце, дату і час судового засідання повідомити учасників справи.
Клопотання представника позивача про виклик свідків, задовольнити.
Викликати в судове засідання в якості свідків: ОСОБА_3 та ОСОБА_4 .
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та оскарженню не підлягає. Заперечення на неї може бути включене до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя: