Ухвала від 14.11.2022 по справі 580/3719/22

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 580/3719/22

УХВАЛА

14 листопада 2022 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Мельничука В.П. та суддів Лічевецького І.О., Оксененка О.М., перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Черкасиобленерго" на ухвалу Черкаського окружного адміністративного суду від 04 жовтня у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства "Черкасиобленерго" до Головного управління ДПС у Черкаській області про визнання протиправним та скасування рішення, -

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 04 жовтня 2022 року відмовлено у задоволенні клопотання Публічного акціонерного товариства "Черкасиобленерго" про передачу адміністративної справи № 580/3719/22 до іншого суду.

Клопотання Головного управління ДПС у Черкаській області про закриття провадження у справі задоволено.

Закрито провадження у справі № 580/3719/22 за позовом Публічного акціонерного товариства "Черкасиобленерго" до Головного управління ДПС у Черкаській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Не погоджуючись з таким судовим рішенням Публічне акціонерне товариство "Черкасиобленерго" подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення суду першої інстанції та передати справу до Господарського суду Черкаської області.

Ухвалою судді Шостого апеляційного адміністративного суду 24 жовтня 2022 року витребувано з Черкаського окружного адміністративного суду адміністративну справу № 580/3719/22 за позовом Публічного акціонерного товариства "Черкасиобленерго" до Головного управління ДПС у Черкаській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

До Шостого апеляційного адміністративного суду з Черкаського окружного адміністративного суду надійшла адміністративна справа № 580/3719/22.

Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

Відповідно до частини третьої ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга може містити клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Згідно з частиною першою та третьою ст. 304 Кодексу адміністративного судочинства України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом, у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ч. 1 ст. 311 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю або неприбуття жодного з учасників справи у судове засідання, хоча були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, справа може бути розглянута без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження).

Керуючись ст. ст. 296, 300, 304, 311, 321, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Черкасиобленерго" на ухвалу Черкаського окружного адміністративного суду від 04 жовтня 2022 року у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства "Черкасиобленерго" до Головного управління ДПС у Черкаській області про визнання протиправним та скасування рішення.

Встановити строк до 24 листопада 2022 року, протягом якого відповідач може подати відзив на апеляційну скаргу разом з доказами його надсилання (надання) іншим учасникам справи та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Роз'яснити учасникам справи, що у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач: В.П. Мельничук

Судді: І.О. Лічевецький

О.М. Оксененко

Попередній документ
107320096
Наступний документ
107320098
Інформація про рішення:
№ рішення: 107320097
№ справи: 580/3719/22
Дата рішення: 14.11.2022
Дата публікації: 17.11.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них; податку на додану вартість (крім бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції), зупинення реєстрації податкових накладних)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (02.10.2024)
Дата надходження: 20.09.2024
Предмет позову: про визнання протиправним та скасування рішення
Розклад засідань:
01.12.2022 11:45 Шостий апеляційний адміністративний суд
31.07.2024 00:00 Касаційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
МЕЛЬНИЧУК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
ШИШОВ О О
суддя-доповідач:
МЕЛЬНИЧУК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
ОЛЕКСІЙ РІДЗЕЛЬ
СЕРГІЙ ГАРАНЬ
ШИШОВ О О
відповідач (боржник):
Головне управління Державної податкової служби у Черкаській області
Головне управління Державної податкової служби у Черкаській області, утворене на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби
Головне управління Державної податкової служби у Черкаській області, утворене на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби
Головне управління ДПС у Черкаській області
Відповідач (Боржник):
Головне управління Державної податкової служби у Черкаській області, утворене на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби
заявник:
Публічне акціонерне товариство "Черкасиобленерго"
заявник апеляційної інстанції:
Публічне акціонерне товариство "Черкасиобленерго"
заявник касаційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у Черкаській області
Заявник касаційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у Черкаській області
інша особа:
Господарський суд Черкаської області
Інша особа:
Господарський суд Черкаської області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Публічне акціонерне товариство "Черкасиобленерго"
позивач (заявник):
Публічне акціонерне товариство "Черкасиобленерго"
Позивач (Заявник):
Публічне акціонерне товариство "Черкасиобленерго"
суддя-учасник колегії:
ДАШУТІН І В
ЛІЧЕВЕЦЬКИЙ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ОКСЕНЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
ЯКОВЕНКО М М
утворене на правах відокремленого підрозділу державної податково:
Головне управління Державної податкової служби у Черкаській області
Головне управління Державної податкової служби у Черкаській області