Ухвала від 14.11.2022 по справі 546/504/22

УХВАЛА

14 листопада 2022 р.Справа № 546/504/22

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого судді: Любчич Л.В.,

Суддів: Присяжнюк О.В. , Спаскіна О.А. ,

розглянувши апеляційну скаргу Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області на рішення Решетилівського районного суду Полтавської області від 06.09.2022 року по справі №546/504/22

за позовом ОСОБА_1

до Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

про визнання протиправною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення, -,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Решетилівського районного суду Полтавської області від 06.09.2022 по справі №546/504/22 задоволено позов ОСОБА_1 до Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області про визнання протиправною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення, -.

До Другого апеляційного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга від Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області на рішення Решетилівського районного суду Полтавської області від 06.09.2022 по справі №546/504/22.

Згідно з п. 6 ч. 3 ст. 2 КАС України забезпечення права на апеляційний перегляд справи є однією з основних засад (принципів) адміністративного судочинства.

Згідно з п.6 ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) забезпечення права на апеляційний перегляд справи є однією з основних засад (принципів) адміністративного судочинства.

Відповідно до ст.297 КАС України апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ч. 9 ст. 18 КАС України суд проводить розгляд справи за матеріалами судової справи у паперовій або електронній формі в порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Водночас відповідно до підпункту 15.3 пункту 15 частини 1 розділу VII Перехідні положення КАС України розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами справи у паперовій формі.

Оскільки, розгляд справи здійснюється за матеріалами справи у паперовій формі, матеріали справи в електронній формі в суді апеляційної інстанції відсутні, не можливо визначитися щодо дотримання строків звернення з апеляційною скаргою (ст. 295 КАС України ), питань щодо відповідності апеляційної скарги вимогам ст. 295, 296 КАС України, в тому числі правильності визначення та сплати судового збору, вирішення питань пов'язаних з відкриттям провадження по справі є неможливим.

З огляду на викладене, з метою забезпечення прав учасників справи на своєчасний належний розгляд поданих апеляційних скарг, колегія суддів вважає необхідним витребувати із суду першої інстанції справу, рішення у якій оскаржено.

Керуючись ст. 2, 3, 293, 297, підпункту 15.3 розділу VII “Перехідні положення” Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Витребувати з Решетилівського районного суду Полтавської області справу №546/504/22.

Копію даної ухвали надіслати до Решетилівського районного суду Полтавської області та учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя Любчич Л.В.

Судді Присяжнюк О.В. Спаскін О.А.

Попередній документ
107319495
Наступний документ
107319497
Інформація про рішення:
№ рішення: 107319496
№ справи: 546/504/22
Дата рішення: 14.11.2022
Дата публікації: 17.11.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо; державного регулювання цін і тарифів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (10.04.2023)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 02.08.2022
Предмет позову: За адміністративним позовом Власюка Ю.С. до Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області про визнання протиправною та скасування Постанови №24 про накладення штрафу від 07.07.2022
Розклад засідань:
06.09.2022 11:00 Решетилівський районний суд Полтавської області
03.04.2023 10:30 Другий апеляційний адміністративний суд
10.04.2023 10:30 Другий апеляційний адміністративний суд