Справа № 559/2359/22
Провадження № 2/559/769/2022
14 листопада 2022 року Дубенський міськрайонний суд Рівненської області
в складі головуючого судді Ралець Р.В.,
секретаря судового засідання Протас Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дубно цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні жилим приміщенням шляхом визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням,
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача з вимогою про усунення перешкод в користуванні жилим приміщенням шляхом визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням.
Ухвалою Дубенського міськрайонного суду від 28.09.2022 відкрито провадження у справі та призначено до судового розгляду.
Позивач ОСОБА_3 , згідно поданої заяви, просить справу слухати у його відсутності, закрити провадження у справі, оскільки відповідач добровільно знявся з реєстрації у його житловому будинку.
Відповідач ОСОБА_2 у судове засідання не з'явився, згідно поданої заяви, просить закрити провадження у справі, так як він добровільно знявся з реєстрації у житловому будинку позивача, про що надав витяг з реєстру територіальної громади.
Згідно копії витягу з реєстру Тараканівської територіальної громади №2022/000942867 від 31.10.2022, ОСОБА_2 28.10.2022 знятий з реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідно до п.2 ч.1 ст.255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі якщо, відсутній предмет спору.
Згідно ч.2 ст.255 ЦПК України про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу, а також вирішує питання про розподіл між сторонами судових витрат, повернення судового збору з державного бюджету.
Одночасно суд роз'яснює, що згідно ч.2 ст.256 ЦПК України у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
Керуючись ст. 255 ЦПК України, суд
Провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні жилим приміщенням шляхом визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням,закрити у зв'язку з відсутністю предмета спору.
Ухвала може бути оскаржена до Рівненського апеляційного суду впродовж п'ятнадцяти днів.
Суддя: Р.В. Ралець