Дата документу 14.11.2022Справа № 554/12884/22
Провадження № 1-кс/554/13039/2022
(про виправлення описки)
14 листопада 2022 року м.Полтава
Слідчий суддя Октябрського районного суду міста Полтави ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Полтаві клопотання старшого слідчого СВ Харківського районного управління поліції № 2 Головного управління Національної поліції в Харківській області капітана поліції ОСОБА_2 , про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 у кримінальному провадженні внесеного до ЄРДР за № 12022221170002484 від 07.08.2022, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.185 КК України, визначеного слідчого судді Октябрського районного суду м. Полтава від 12.09.2022 року, -
07 листопада 2022 року ухвалою слідчого судді Октябрського районного суду м.Полтави клопотання старшого слідчого було задоволено.
Разом з тим в вступній частині ухвали допущено описку, а саме: «УХВАЛА» замість вірного «УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ»
Відповідно до ст.379 КПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої зацікавленої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чині.
Зазначена неточність є технічною, допущеною помилково під час набору тексту ухвали, та не впливає на суть прийнятого рішення.
На підставі викладеного, слідчий суддя вважає за можливе виправити описку, допущену в ухвалі слідчого судді від 27 жовтня 2022 року.
Керуючись ст.ст. 372, 379 КПК України, слідчий судя,-
Виправити описку в ухвалі слідчого судді Октябрського районного суду м.Полтавивід 07 листопада 2022 року, прийнятої за результатами розгляду клопотання старшого слідчого СВ Харківського районного управління поліції № 2 Головного управління Національної поліції в Харківській області капітана поліції ОСОБА_2 , про продовження строку запобіжного заходу у виглядітримання під вартою відносно підозрюваного ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 у кримінальному провадженні внесеного до ЄРДР за № 12022221170002484 від 07.08.2022, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.185 КК України, визначеного слідчого судді Октябрського районного суду м. Полтава від 12.09.2022 року.
Викласти вступну частину ухвали в такій редакції:
«УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ».
Ухвала може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду протягом п?яти днів з дня її проголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1