щодо участі учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції
11 листопада 2022 рокуЛьвівСправа № 380/26027/21 пров. № А/857/12399/22
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Довгої О. І.
суддів -Глушка І. В.
Запотічного І. І.
розглянувши у письмовому провадженні в м. Львові заяву представника Адміністрації Державної прикордонної служби України про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції під час розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 29 липня 2022 року у справі № 380/26027/21 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Адміністрації Державної прикордонної служби України про зобов'язання вчинити певні дії,
на розгляді у Восьмому апеляційному адміністративному суді знаходиться справа №380/26027/21 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Адміністрації Державної прикордонної служби України про зобов'язання вчинити певні дії, провадження в якій відкрито за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 29 липня 2022 року.
Розгляд призначено на 24 листопада 2022 року о 09:30 год.
На адресу Восьмого апеляційного адміністративного суду надійшла заява представника Адміністрації Державної прикордонної служби України про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів із застосуванням системи easycon відповідно до ст.195 КАС України.
Положеннями ст. 195 КАС України визначений порядок участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Враховуючи викладене, подана заява про проведення судового засідання в режимі відеоконференції підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 195, 248, 321, 325 КАС України, апеляційний суд,
заяву представника Адміністрації Державної прикордонної служби України про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.
Провести 24 листопада 2022 року о 09:30 год розгляд апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 29 липня 2022 року у справі № 380/26027/21 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Адміністрації Державної прикордонної служби України про зобов'язання вчинити певні дії у режимі відеоконференції, поза межами приміщення суду, з використанням власних технічних засобів (застосування системи "easycon") представника Адміністрації Державної прикордонної служби України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач О. І. Довга
судді І. В. Глушко
І. І. Запотічний