Ухвала від 10.11.2022 по справі 444/2705/22

Справа № 444/2705/22

Провадження № 2/444/943/2022

Номер рядка звіту 61

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

10 листопада 2022 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Олещук М. М., вивчивши позовну заяву ОСОБА_1 , який проживає та зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 до Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області, яка знаходиться за юридичною адресою: 80316 м.Рава-Руська, вулю.Я.Мудрого, буд.3, Львівського району Львівської області, ЄДРПОУ 04056256, ravagromada@gmail.com, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Рава-Руська державна нотаріальна контора Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів), юридична адреса: 80316 м.Рава-Руська, вул.Я.Мудрого, буд.3, Львівського району Львівської області, ЄДРПОУ: 34387414, про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до відповідача Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Рава-Руська державна нотаріальна контора Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами на підставі ст.ст.315, 316 Цивільного-процесуального кодексу України.

Позовна заява відповідає вимогам статей 175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції Жовківського районного суду Львівської області.Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Тому її слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.

Клопотань до позовної заяви не долучалось.

Вказана справа не може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження відповідно до п. 2 ч.4 ст.274 ЦПК України і її розгляд необхідно здійснювати за правилами загального позовного провадження. Тому позовну заяву належить прийняти до провадження, з метою виконання вимог, передбачених ч. 1 ст. 189 ЦПК України, розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання у справі.

Ураховуючи вищевикладене, керуючись статтями 19, 175, 177, 187, 274 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в справі № 444/2705/22 за позовом ОСОБА_1 , який проживає та зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 до Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області, яка знаходиться за юридичною адресою: 80316 м.Рава-Руська, вулю.Я.Мудрого, буд.3, Львівського району Львівської області, ЄДРПОУ 04056256, ravagromada@gmail.com, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Рава-Руська державна нотаріальна контора Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів), юридична адреса: 80316 м.Рава-Руська, вул.Я.Мудрого, буд.3, Львівського району Львівської області, ЄДРПОУ: 34387414, про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами.

Розгляд справи здійснювати за правилами загального позовного провадження.

З метою виконання вимог ч. 1 ст. 189 ЦПК України розпочати підготовче провадження у справі.

Підготовче судове засідання призначити на 19 грудня 2022 року об 11 год. 00 хв. в приміщенні Жовківського районного суду Львівської області за адресою: 80300, м. Жовква, вул. Гагаріна, 3 «а» Львівської області.

В підготовче судове засідання викликати учасників справи.

Копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів, надіслати учасникам судового розгляду.

Визначити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України, у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам ч.3 - ч.5 ст. 178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам ч.3 - ч.5 ст. 178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України- https://gv.lv.court.gov.ua .

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та в апеляційному порядку не оскаржується.

Суддя: Олещук М. М.

Попередній документ
107253016
Наступний документ
107253018
Інформація про рішення:
№ рішення: 107253017
№ справи: 444/2705/22
Дата рішення: 10.11.2022
Дата публікації: 16.11.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Жовківський районний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за законом.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (27.10.2022)
Дата надходження: 27.10.2022
Предмет позову: про встановлення юридичного факту родинних відносин
Розклад засідань:
19.12.2022 11:00 Жовківський районний суд Львівської області
25.01.2023 10:00 Жовківський районний суд Львівської області