Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Справа № 357/10701/19
1-кп/357/434/22
про продовження строку тримання під вартою
02 листопада 2022 року Білоцерківський міськрайонний суд Київської області в складі:
головуючого - суддя ОСОБА_1
за участю секретаря судового засідання - ОСОБА_2 ,
прокурора - ОСОБА_3 ,
обвинуваченого - ОСОБА_4 ,
захисника - адвоката ОСОБА_5 ,
розглянувши у м. Біла Церква, у відкритому судовому засіданні, кримінальне провадження № 12019110030002324, яке внесене до ЄРДР 15 серпня 2019 року, відносно ОСОБА_4 , за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 309, ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 190 КК України,
згідно із ч. 2 ст. 376 КПК України, зважаючи на значний час необхідний для складання ухвали, суд обмежується складанням і оголошенням її резолютивної частини.
клопотання прокурора Білоцерківської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 , - задовольнити.
Продовжити строк тримання під вартою ОСОБА_4 , строком на шістдесят днів, тобто до 31 грудня 2022 року, включно.
Визначити ОСОБА_4 альтернативний запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 20 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 52000 грн.
У разі внесення застави у визначеному судом розмірі звільнити ОСОБА_4 з-під варти.
Сума застави у національній грошовій одиниці може бути внесена обвинуваченим, так і іншою фізичною чи юридичною особою (заставодавцем).
Обвинувачений або заставодавець мають право внести заставу в будь-який момент протягом строку дії ухвали.
В разі внесення застави, покласти на ОСОБА_4 наступні обов'язки:
1) з'являтись до суду за першою вимогою;
2) не відлучатись із міста Біла Церква без дозволу слідчого, прокурора або суду;
3) повідомляти прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;
4) здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.
У разі внесення застави, встановити двохмісячний строк дії покладених судом обов'язків, починаючи з дня внесення застави.
В частині продовження строку дії тримання під вартою ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку, прокурором, обвинуваченим, захисником, безпосередньо до Київського апеляційного суду, протягом п'яти днів, з дня її оголошення.
Для особи, яка перебуває під вартою, строк подачі апеляційної скарги обчислюється з моменту вручення їй копії судового рішення.
Повний текст ухвали буде проголошений о 08:30 год. 07 листопада 2022 року.
Суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1