Справа №760/12108/20
1-в/760/229/22
08 листопада 2022 року Солом'янський районний суд м. Києва
В складі головуючого судді - ОСОБА_1
За участю секретаря - ОСОБА_2
прокурора - ОСОБА_3
розглянувши клопотання фахівця Солом'янського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» м. Києві та Київській області ОСОБА_4 про звільнення від відбування покарання після закінчення іспитового строку відносно засудженого ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Гомель (Білорусь), громадянина республіки Білорусь, без місця реєстрації, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
засудженого 06.07.2021 Солом'янським районним судом м. Києва за ч. 1 ст. 185 КК України до покарання у виді 1 року обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік, -
12 серпня 2022 року з Солом'янського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» м. Києві та Київській області до суду надійшло клопотання про звільнення від покарання призначеного 06.07.2021 Солом'янським районним судом м. Києва у зв'язку із закінченням іспитового строку відносно засудженого ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
06.07.2021 року ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засуджено вироком Солом'янського районного суду м. Києва за ч. 1 ст. 185 КК України до покарання у виді 1 року обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.
На підставі ст. 76 КК України він був зобов'язаний: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи, навчання та періодично з'являтися для реєстрації.
На адресу Солом'янського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у м. Києві та Київській області 10.01.2021 року для виконання надійшли матеріали відносно гр. ОСОБА_5 та були прийняті до виконання.
27.01.2022 року засуджений ОСОБА_5 був ознайомлений з порядком та умовами відбування покарання призначеного йому судом, а також попереджений, що в разі ухилення від виконання покладених на нього судом обов'язків або систематичного вчинення правопорушень, що потягли за собою адміністративні стягнення і свідчать про його небажання стати на шлях виправлення, уповноважений орган з питань пробації може внести подання до суду про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направити засудженого для відбування призначеного покарання.
Перебуваючи на обліку у Солом'янському районному відділу філії ДУ «Центр пробації» у м. Києві та Київській області гр. ОСОБА_5 порушень порядку та умов відбування покарання не допускав.
Відповідно до інформації з управління інформаційної-аналітичної підтримки ГУНП у м. Києві засуджений ОСОБА_5 протягом іспитового строку нових кримінальних правопорушень не вчиняв, до адміністративної відповідальності не притягувався.
Іспитовий строк закінчився 06.07.2022 року.
Відповідно п. 1 ст. 78 КК України, після закінчення іспитового строку засуджений ОСОБА_5 , не вчинив нового кримінального правопорушення, звільняється судом від призначеного йому покарання у виді обмеження волі на 1 рік, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.
Керуючись ст. ст., 537, 539 КПК України, суд, -
Клопотання про звільнення від призначеного покарання після закінчення іспитового строку відносно засудженого ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 - задовольнити.
Звільнити ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від відбування покарання, призначеного за вироком Солом'янського районного суду м. Києва від 06.07.2021 р., за ч. 1 ст. 185 КК України до 1 року обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік, у зв'язку із закінченням іспитового строку.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Солом'янський районний суд м. Києва протягом 7 (семи) днів з дня її оголошення.
Суддя: ОСОБА_1