Справа 693/747/22
2/693/334/22
09.11.2022 року м. Жашків
Жашківський районний суд Черкаської області
в складі: головуючого судді - Шимчика Р.В.
при секретареві судового засідання - Коломієць С.В.
розглянувши клопотання представника позивача адвоката Шаповалова А.М. про проведення засідання в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Служби у справах дітей Жашківської міської ради про визначення місця проживання дитини,
Представник позивача - адвокат Шаповалов А.М. звернувся до суду із клопотанням від 07.11.2022 р. про проведення засідання у режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою системи ВКЗ.
Відповідно до ч.ч.2-4 ст.212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.
Враховуючи викладене, суд вважає, що вказане клопотання представника позивача адвоката Шааповалова А.М. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 212 ЦПК України -
Клопотання представника позивача - адвоката Шаповалова Андрія Миколайовича про проведення судового засідання по справі № 693/747/22 у режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів - задовольнити.
Підготовче засідання по справі № 693/747/22 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Служби у справах дітей Жашківської міської ради про визначення місця проживання дитини, яке призначене на 12 год. 30 хв. 18 листопада 2022 р., провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою системи ВКЗ з використанням власних технічних засобів представника позивача - адвоката Шаповалова Андрія Миколайовича.
Копію ухвали надіслати представнику позивача.
У відповідності до ч.5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: Роман Васильович Шимчик