Постанова від 08.11.2022 по справі 626/1984/22

Справа № 626/1984/22

Провадження № 3/626/564/2022

ПОСТАНОВА

Іменем України

08.11.2022 року м. Красноград

Суддя Красноградського районного суду Харківської області Рибальченко І.Г., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Красноградського РВП ГУНП в Харківській області відносно ОСОБА_1 , яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, не працює, що проживає за адресою: АДРЕСА_1 , щодо вчинення нею адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 184 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 ухилялася від виконання обов'язків щодо забезпечення необхідних умов для життя, навчання та виховання доньок: ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , 2005 року народження, а саме 25.09.2022 року при відвідуванні родини встановлено, що ОСОБА_1 вживає спиртні напої, вихованням доньок не займається.

ОСОБА_1 в судове засідання не прибула, про час та місце розгляду справи повідомлена своєчасно та належним чином.

Вина правопорушника підтверджується відомостями викладеними в протоколі про адміністративне правопорушення ВАБ № 607636 від 19.10.2022 року, письмовими поясненнями ОСОБА_1 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 .

Розглянувши матеріали адміністративної справи вважаю, що дії ОСОБА_1 вірно кваліфіковані за ч.1 ст. 184 КУпАП, як ухилення батьків від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо виховання неповнолітніх дітей .

Згідно ст.22 КУпАП при малозначимості вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити правопорушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Враховуючи те, що обтяжуючих обставин не встановлено, вчинене адміністративне правопорушення є малозначним, відомості про особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, порушення не потягло за собою будь- яких наслідків, що негативно вплинули на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління, вважаю за можливе звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням, а провадження по справі закрити.

Керуючись ст. 22, ч. 1 ст.184, 283, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ :

Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності, передбаченої ч.1 ст. 184 КУпАП та обмежитись усним зауваженням.

Провадження по даній справі закрити.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя

Попередній документ
107213594
Наступний документ
107213596
Інформація про рішення:
№ рішення: 107213595
№ справи: 626/1984/22
Дата рішення: 08.11.2022
Дата публікації: 11.11.2022
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Берестинський районний суд Харківської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (08.11.2022)
Дата надходження: 24.10.2022
Предмет позову: невиконання батьківських обов'язків
Учасники справи:
головуючий суддя:
РИБАЛЬЧЕНКО ІРИНА ГРИГОРІВНА
суддя-доповідач:
РИБАЛЬЧЕНКО ІРИНА ГРИГОРІВНА
правопорушник:
Крятова Ірина Вікторівна