Справа №760/13504/20
2/760/5757/22
21 жовтня 2022 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Букіна О.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві, третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Вектор Плюс», про зняття арешту із майна, -
У червні 2020 року позивач звернувся до суду із позовом до Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві, третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Вектор Плюс», про зняття арешту із майна.
Ухвалою Солом'янського районного суду м. Києва 23.06.2020 позовну заяву було залишено без руху та надано позивачам строк для усунення недоліків.
09.04.2021 до суду позивачем подано заяву про повернення позовної заяви.
Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України, заява повертається позивачу у випадку, коли позивач до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі подав заяву про врегулювання спору або відкликання позовної заяви.
Таким чином суд приходить до висновку про повернення позовної заяви позивачу позовної заяви на підставі п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України.
При цьому суддя роз'яснює позивачу відповідно ч. 7 ст. 185 ЦПК України його право на повторне звернення із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст.185, 260 ЦПК України, суддя,-
Позовну заяву ОСОБА_1 до Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві, третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Вектор Плюс», про зняття арешту із майна - повернути позивачу.
Роз'яснити, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом 15 днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя О.М. Букіна