61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.:(057) 702-07-99, факс: (057) 702-08-52,
гаряча лінія: (096) 068-16-02, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ: 03499901, UA368999980313151206083020649
07.11.2022 Справа № 905/2838/17
Господарський суд Донецької області у складі судді Аксьонової К.І., розглянувши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Перша дорожньо-будівельна компанія», м. Васильків, Київська область, про видачу дублікату наказу у справі №905/2838/17
за позовом (стягувача) Товариства з обмеженою відповідальністю «Перша дорожньо-будівельна компанія», м. Васильків, Київська область
до відповідача (боржника) Служби автомобільних доріг у Донецькій області, м.Краматорськ, Донецька область
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні відповідача Головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області, м. Маріуполь, Донецька область
про: стягнення 34664308,19грн,
02.11.2022 від Товариства з обмеженою відповідальністю «Перша дорожньо-будівельна компанія» на адресу Господарського суду Донецької області надійшла заява про видачу дублікату наказу від 21.06.2018 у справі № 905/2838/17.
Підпунктом 19.4 п.19 Розділу XI «Перехідні положення» Господарського процесуального кодексу України передбачено, що до дня початку функціонування Єдиного державного реєстру виконавчих документів у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець, приватний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред'явлення виконавчого документа до виконання. Про видачу дубліката виконавчого документа постановляється ухвала у десятиденний строк із дня надходження заяви. За видачу стягувачу дубліката виконавчого документа справляється судовий збір у розмірі 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Ухвала про видачу чи відмову у видачі дубліката виконавчого документа може бути оскаржена в апеляційному та касаційному порядку.
Керуючись ст.ст. 120, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Призначити до розгляду заяву в судовому засіданні на 16.11.2022 о 10:00 год.
2. Повідомити заявника та боржника про дату, час та місце судового засідання. З огляду на зупинення направлення поштової кореспонденції в Господарському суді Донецької області у зв'язку з відсутністю фінансування суду на відправлення вихідної поштової кореспонденції з 22.02.2022 повідомлення про дату судового засідання здійснити шляхом направлення ухвали на відомі адреси електронної пошти, засобами телефонного зв'язку шляхом направлення телефонограми.
3. Заявнику надати суду докази направлення копії заяви з додатками в адресу боржника.
4. З урахуванням положень статті 3 Конституції України про те, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю рекомендувати у випадку загрози життю, здоров'ю та безпеці представників подавати до суду заяви про розгляд клопотання в їхній відсутності за наявними матеріалами в порядку ч.3 ст.196 Господарського процесуального кодексу України.
5. Повідомити учасників справи, що заяви по суті клопотання, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, можуть бути ними подані в електронному вигляді на електронну пошту суду або через особистий кабінет в системі «Електронний суд».
Ухвала набирає сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя К.І. Аксьонова