Справа № 946/1068/21
Провадження № 2-а/946/5/22
31 жовтня 2022 року Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області
в складі: головуючого судді - Бурнусуса О.О.,
за участю: секретаря судового засідання - Федорук Ю.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Ізмаїлі заяву представника позивача Пуйческу Ігоря Івановича про проведення судового засідання дистанційно у режимі відеоконференції у справі за позовом ОСОБА_1 до відділу організації несення служби в м. Ізмаїл управління патрульної поліції в Одеській області, управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення,-
В провадженні Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області знаходиться адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до відділу організації несення служби в м. Ізмаїл управління патрульної поліції в Одеській області, управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення.
До суду представник позивача Пуйческу І.І. надала заяву про проведення наступного судового засідання у режимі відеоконференції між Ізмаїльським міськрайонним судом Одеської області та Хмельницьким міськрайонним судом, розташований за адресою: 2900, м. Хмельницьк, вул. Героїв Майдану, 54, посилаючись на те, що свідок по справі ОСОБА_2 , яку необхідно допитати по зазначеній справі на теперішній час мешкає за адресою: АДРЕСА_1 , а тому не має можливості прибути до Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області, у зв'язку із чим просить провести судове засідання в режимі відеоконференції.
Представники відповідачів відділу організації несення служби в м. Ізмаїл управління патрульної поліції в Одеській області та управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції в судове засідання не з'явились, про час та місце розгляду справи повідомлялись належним чином, про причини неявки суду не повідомили.
Відповідно до ч. ч. 1, 2, 3, 5 ст. 195 КАС України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
На підставі викладеного та враховуючи віддаленість Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області, суд вважає за необхідне провести судове засіданні у справі за позовом ОСОБА_1 до відділу організації несення служби в м. Ізмаїл управління патрульної поліції в Одеській області, управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення, призначене на 22.11.2022 року о 09 годині 15 хвилин у режимі відеоконференції між Ізмаїльським міськрайонним судом Одеської області та Хмельницьким міськрайонним судом, розташований за адресою: 2900, м. Хмельницьк, вул. Героїв Майдану,54.
Керуючись ст. ст. 195, 243, 248 КАС України, -
Заяву представника позивача Пуйческу Ігоря Івановича щодо проведення судового засідання дистанційно у режимі відеоконференції у справі за позовом ОСОБА_1 до відділу організації несення служби в м. Ізмаїл управління патрульної поліції в Одеській області, управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення - задовольнити.
Здійснити судове провадження дистанційно у режимі відеоконференції між Ізмаїльським міськрайонним судом Одеської області та Хмельницьким міськрайонним судом, розташований за адресою: 2900, м. Хмельницьк, вул. Героїв Майдану, 54, 22.11.2022 року о 09 годині 15 хвилин .
Відеоконференцію провести за участю представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Янковської Олени Петрівни, свідка ОСОБА_3 та за участю сторін.
Виконання ухвали суду про проведення судового засідання у режимі відеоконференції доручити співробітникам Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області та Хмельницького міськрайонного суду, розташованого за адресою: 2900, м. Хмельницьк, вул. Героїв Майдану, 54.
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Учасник справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://iz.od.court.gov.ua
Ухвала оскарженню не підлягає .
Суддя: О.О.Бурнусус