ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
м. Київ
25.10.2022Справа № 910/9911/22
Господарський суд міста Києва у складі судді Курдельчука І.Д., розглянувши в нарадчій кімнаті без виклику представників учасників справи заяву представника позивача про участь в режимі відеоконференції у засіданні
у справі № 910/9911/22
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «СВП Плюс» (код 37244754; 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 28; електронна пошта представника: ІНФОРМАЦІЯ_1)
до товариства з обмеженою відповідальністю «БЦ Парус» (код 40454923; 01010, м. Київ, вул. Московська, буд. 32/2)
про стягнення 211 058, 21 грн.
без виклику представників сторін,
В провадженні Господарського суду міста Києва перебуває справа за вказаним позовом.
Від Гур'євої Ольги Станіславівни (св-во про право на заняття адвокатською діяльністю №000294 від 17.09.2018) ел. пошта ІНФОРМАЦІЯ_1 надійшла заява про участь у засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням системи відеоконференцзв'язку «EasyCon». Повноваження представника - адвоката ґрунтуються на Ордері серії АА №1199298 від 01.09.2022.
Відповідно до учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.
Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Відповідно до п.2 Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв'язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду рішення про обрання Системи, що буде використана для проведення судового засідання в режимі відеоконференції, приймається Головуючим суддею, у провадженні якого знаходиться справа.
Розглянувши клопотання заявнику про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції, суд задовольняє зазначене клопотання та забезпечує можливість представнику брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів через систему відеоконференцзв'язку - комплекс технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».
Керуючись ст. ст. 197, 232, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Надати можливість представнику позивача у справі товариства з обмеженою відповідальністю «СВП Плюс» (код 37244754) адвокату Гур'євій Ользі Станіславівні (св.-во про право на заняття адвокатською діяльністю №000294 від 17.09.2018 брати участь в засіданнях в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів через систему відеоконференцзв'язку - комплекс технічних засобів та програмного забезпечення "EasyCon"(пошук в мережі Інтернет здійснюється за посиланням: https://vkz.court.gov.ua , логін ІНФОРМАЦІЯ_1.
2. Роз'яснити заявнику, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала набрала законної сили 25.10.2022 та оскарженню не підлягає.
Суддя Ігор Курдельчук