Житомирський апеляційний суд
Справа №279/5511/21 Головуючий у 1-й інст. ОСОБА_1
Категорія ст. 176 КПК України Доповідач ОСОБА_2
25 жовтня 2022 року
Суддя Житомирського апеляційного суду ОСОБА_2 , одноособово в порядку підготовки матеріалів кримінального провадження до апеляційного розгляду, розглянувши питання про розгляд кримінального провадження за апеляційною скаргою прокурора Коростенської окружної прокуратури ОСОБА_3 на ухвалу слідчого судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 07.10.2022р. про відмову в застосуванні до підозрюваного ОСОБА_4 запобіжного заходу у вигляді застави та застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання, з покладенням відповідних обов'язків, в режимі відеоконференції.
встановила:
В провадженні Житомирського апеляційного суду перебуває апеляційна скарга прокурора Коростенської окружної прокуратури ОСОБА_3 на ухвалу слідчого судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 07.10.2022р. про відмову в застосуванні до підозрюваного ОСОБА_4 запобіжного заходу у вигляді застави та застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання, з покладенням відповідних обов'язків.
Апеляційний розгляд по суті апеляційної скарги прокурора Коростенської окружної прокуратури ОСОБА_3 на ухвалу слідчого судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 07.10.2022р. не розпочато та призначено на 09 годину 01 листопада 2022 року.
В апеляційній скарзі прокурор Коростенської окружної прокуратури ОСОБА_3 просить розгляд вказане кримінальне провадження в режимі відеоконференції з Коростенським міськрайонним судом Житомирської області за його участю.
Відповідно до вимог ч.2 ст.336 КПК України, суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників провадження.
Враховуючи наведені обставини, апеляційний суд вважає за можливе проводити розгляд даного провадження в режимі відеоконференції з Коростенським міськрайонним судом Житомирської області за участю прокурора Коростенської окружної прокуратури ОСОБА_3 та з Житомирським апеляційним судом.
Керуючись ст.ст. 336, 401 КПК України, -
Апеляційний розгляд кримінального провадження за апеляційною скаргою прокурора Коростенської окружної прокуратури ОСОБА_3 на ухвалу слідчого судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 07.10.2022р. про відмову в застосуванні до підозрюваного ОСОБА_4 запобіжного заходу у вигляді застави та застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання, з покладенням відповідних обов'язків проводити о 09 годині 01 листопада 2022 року в режимі відеоконференції з Коростенським міськрайонним судом Житомирської області за участю прокурора Коростенської окружної прокуратури ОСОБА_3 та з Житомирським апеляційним судом, про що повідомити учасників процесу.
Копію ухвали невідкладно направити голові Коростенського міськрайонного суду Житомирської області для забезпечення відеоконференції з апеляційним судом на вказаний час та дату.
Суддя: