Ухвала від 20.10.2022 по справі 127/5759/21

Справа № 127/5759/21

Провадження № 1-в/127/636/22

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 жовтня 2022 року м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області

в складі головуючого судді ОСОБА_1 ,

секретаря ОСОБА_2 ,

за участю прокурора ОСОБА_3 ,

представника ВМВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області ОСОБА_4 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці клопотання провідного інспектора ВМВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області ОСОБА_5 про звільнення ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від призначеного покарання після закінчення іспитового строку, -

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького міського суду Вінницької області 12.10.2022 надійшло вищевказане клопотання, яке мотивоване тим, що ОСОБА_6 був засуджений 06.10.2021 Вінницьким районним судом Вінницької області за ч. 3 ст. 185 КК України до покарання у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки. На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_6 звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку терміном 1 (один) рік не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов'язки, передбачені п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 76 КК України.

ОСОБА_6 перебуває на обліку у ВМВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області. Протягом іспитового строку засуджений до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, що підтверджується вимогою УІАП ГУНП у Вінницькій області.

Під час перебування на обліку у ВМВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області ОСОБА_6 виконав покладені на нього судом обов'язки. Заходи, передбачені індивідуальним планом роботи із засудженим, виконані в повному обсязі.

Іспитовий строк за даним вироком суду закінчився. Тому представник ВМВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області ОСОБА_5 просить суд звільнити ОСОБА_6 від призначеного покарання.

Представник ВМВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області ОСОБА_4 в судовому засіданні клопотання підтримала та просила його задовольнити.

Прокурор в судовому засіданні не заперечував проти задоволення клопотання представника ВМВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області про звільнення ОСОБА_6 від призначеного покарання після закінчення іспитового строку.

ОСОБА_6 в судове засідання не з'явився, хоча про розгляд клопотання повідомлявся судом належним чином. Про причини своєї неявки суду не повідомив.

Заслухавши представника ВМВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області, думку прокурора, дослідивши матеріали клопотання та матеріали особової справи засудженого, суд приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно з п. 9 ч. 1 ст. 537 КПК України під час виконання вироків суд має право вирішувати питання про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку.

Відповідно до ч. 1 ст. 539 КПК України, питання які виникають під час та після виконання вироку вирішується судом за клопотанням (поданням) прокурора, засудженого, його захисника, законного представника, органу або установи виконання покарань, а також інших осіб, установ або органів у випадках, встановлених законом.

Також, як передбачено п. 3 ч. 2 ст. 539 КПК України клопотання (подання) про вирішення питання, пов'язаного із виконанням вироку, подається до місцевого суду за місцем проживання засудженого за наявності підстав, передбачених ст. 78 КК України.

Відповідно до ч. 1 ст. 78 КК України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.

З матеріалів клопотання вбачається, що засуджений ОСОБА_6 протягом іспитового строку виконав покладені на нього судом обов'язки, нового кримінального правопорушення не вчинив та до адміністративної відповідальності не притягувався, тому з огляду на закінчення іспитового строку, ОСОБА_6 підлягає звільненню від призначеного судом покарання у зв'язку з закінченням іспитового строку.

На підставі викладеного, керуючись ст. 78 КК України та ст. ст. 537, 539 КПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Клопотання провідного інспектора ВМВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області ОСОБА_5 про звільнення ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від призначеного покарання після закінчення іспитового строку - задовольнити.

Звільнити засудженого ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від відбування покарання, призначеного вироком Вінницького районного суду Вінницької області від 06.10.2021, у зв'язку із закінченням іспитового строку.

Ухвала може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду через Вінницький міський суд Вінницької області протягом семи днів з дня оголошення.

Суддя:

Попередній документ
106855539
Наступний документ
106855541
Інформація про рішення:
№ рішення: 106855540
№ справи: 127/5759/21
Дата рішення: 20.10.2022
Дата публікації: 24.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Вінницький міський суд Вінницької області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (12.10.2022)
Дата надходження: 12.10.2022
Розклад засідань:
19.03.2021 14:00 Вінницький міський суд Вінницької області
26.03.2021 11:20 Вінницький апеляційний суд
07.05.2021 11:00 Вінницький районний суд Вінницької області
31.05.2021 12:30 Вінницький районний суд Вінницької області
15.07.2021 14:30 Вінницький районний суд Вінницької області
22.07.2021 16:00 Вінницький районний суд Вінницької області
10.08.2021 16:00 Вінницький районний суд Вінницької області
12.08.2021 10:30 Вінницький районний суд Вінницької області
05.10.2021 15:00 Вінницький районний суд Вінницької області
20.10.2022 14:10 Вінницький міський суд Вінницької області