Справа № 761/20805/22
Провадження № 1-кс/761/11500/2022
04 жовтня 2022 року слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання старшого детектива першого відділу детективів Підрозділу детективів із захисту економіки у сфері надання фінансових послуг Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України ОСОБА_3 ,у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 72022000220000001 від 10.03.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 209 КК України, та за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України, про тимчасовий доступ до речей та документів, -
До Шевченківського районного суду м. Києва надійшло погоджене прокурором ОСОБА_5 , у встановленому законом порядку, клопотання старшого детектива першого відділу детективів Підрозділу детективів із захисту економіки у сфері надання фінансових послуг Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України ОСОБА_3 у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 72022000220000001 від 10.03.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 209 КК України, та за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України, про тимчасовий доступ до речей та документів, які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) за адресою: АДРЕСА_1 .
Своє клопотання обґрунтовує тим, що Головним підрозділом детективів Бюро економічної безпеки України здійснюється досудове розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 72022000220000001 від 10.03.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 209 КК України, та за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, зокрема, що ОСОБА_4 , будучи з січня 2020 року по теперішній час директором та головним бухгалтером Товариства з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), зареєстроване за адресою: АДРЕСА_2 , яке перебуває на податковому обліку в ІНФОРМАЦІЯ_3 , виконуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції керівника ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », і, таким чином, являючись службовою особою суб'єкта підприємницької діяльності, підозрюється у вчиненні умисного ухилення від сплати податків, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчиненому службовою особою підприємства, незалежно від форми власності, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, за наступних обставин.
Так, на ОСОБА_4 як на службову особу - директора ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » відповідно до п. п. 3, 6 ст. 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» покладено обов'язок створити необхідні умови для правильного ведення бухгалтерського обліку, забезпечити неухильне виконання всіма підрозділами, службами та працівниками, причетними до бухгалтерського обліку, правомірних вимог бухгалтера щодо дотримання порядку оформлення та подання до обліку первинних документів, а також відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах.
Відповідно до п. п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) об'єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які визначені відповідними положеннями цього Кодексу.
Згідно з п. 135.1 ст. 135 ПКУ базою оподаткування є грошове вираження об'єкту оподаткування, визначеного згідно із статтею 134 цього Кодексу з урахуванням положень цього Кодексу.
Для обрахунку об'єкта оподаткування платник податку на прибуток використовує дані бухгалтерського обліку та фінансової звітності щодо доходів, витрат та фінансового результату до оподаткування (п. 44.2 ст. 44 ПКУ).
Пунктом 44.1 статті 44 ПКУ передбачено, що для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.
Таким чином, ОСОБА_4 , перебуваючи на посаді директора ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », будучи керівником та головним бухгалтером, тобто службовою особою цього підприємства, маючи при цьому владні повноваження, передбачені внутрішніми нормативними актами підприємства та законодавчими актами України, відповідно до ч. 3 ст. 18 КК України виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, зокрема пов'язані з нарахуванням та своєчасною сплатою податків підприємством та з подачею достовірних документів податкової звітності від імені ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 ».
Однак, ОСОБА_4 , у період не пізніше жовтня 2020 року при невстановлених слідством обставинах вступив у злочинну змову із невстановленими особами, з якими спільно розробив план та детальну схему вчинення кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати податків, та, діючи із такими особами за попередньою змовою, свідомо ігноруючи власні обов'язки службової особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », у період з січня по грудень 2021 року, вчинив умисне ухилення від сплати податку на прибуток підприємств у особливо великих розмірах, що входять у систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, шляхом заниження ціни реалізації продукції Товариства та відповідно заниження прибутку, суб'єктивно усвідомлюючи, що об'єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, а базою оподаткування податку на прибуток підприємств є грошове вираження об'єкту оподаткування.
Відтак, в невстановлений досудовим розслідуванням день, час та місце, але не пізніше жовтня 2020 року у директора ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_4 спільно з невстановленими особами виник злочинний умисел спрямований на умисне ухилення від сплати податків, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку.
З цією метою ОСОБА_4 , за попередньою змовою з невстановленими особами, у період з жовтня 2020 року по січень 2021 року, прийнято рішення про використання компанії-нерезидента « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (Австрія), з якою останнім документально оформлено господарські відносини для надання видимості ведення звичайної зовнішньоекономічної господарської діяльності з постачання товару - титановмісної сировини, а саме: ільменітових, рутилових, цирконових, дістенсіліманітового та ставролітового концентратів за умисно заниженою вартістю, для досягнення злочинною мети у вигляді зменшення розміру обов'язкових платежів (податку на прибуток підприємств) до Державного бюджету України.
Реалізовуючи спільний із невстановленими особами злочинний умисел, за раніше розробленим злочинним планом, переслідуючи корисливі мотиви і мету умисного ухилення від сплати податків, та усвідомлюючи суспільну небезпечність свого діяння і бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків у виді фактичного ненадходження коштів до бюджету в особливо великих розмірах, ОСОБА_4 за невстановлених обставин як директором ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » укладено ряд контрактів з компанією-нерезидентом « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (Австрія) з поставки на адресу останньої ільменітових, рутилових, цирконових, дістенсіліманітових та ставролітових концентратів за цінами нижчими від середньозваженої фактурної вартості на подібну сировину, а саме:
?контракт № 2020-10/02 від 02.10.2020 на поставку цирконового концентрату марки КЦП, ціна за контрактом 1150/1160 доларів США (без піддонів / на піддонах) за метричну тонну, загальною кількістю 3500 тонн;
?контракт № 04/11-20 від 04.11.2020 на поставку рутилового концентрату, ціна за контрактом 1100/1110 доларів США (без палет / на палетах) за метричну тонну, загальною кількістю 5000 тонн;
?контракт № 06/11-20 від 06.11.2020 на поставку ільменітового концентрату, ціна за контрактом 205 доларів США за метричну тонну, загальною кількістю 20 000 тонн;
?контракт № 12/01-21 від 12.01.2021 на поставку цирконового концентрату марки КЦП, ціна за контрактом 1250/1260 доларів США (без піддонів / на піддонах) за метричну тонну, загальною кількістю 1000 тонн.
Продовжуючи реалізацію спільного злочинного умислу, спрямованого на умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, не відступаючи від своїх злочинних намірів, ОСОБА_4 за невстановлених обставин як директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » уклав додаткові угоди до контракту від 04.11.2020 № 04/11-20 з компанією-нерезидентом « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (Австрія), зокрема: № 3 від 12.04.2021, № 4 від 13.04.2021, № 5 від 14.04.2021, № 6 від 15.04.2021, № 12 від 09.09.2021, у яких сторони погодили зміну ціни за товар - з 1100/1110 доларів США до 1200/1210 доларів США за метричну тонну.
В той же час, ОСОБА_4 , усвідомлюючи середньозважену фактурну вартість згаданих товарів, реалізація яких від ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » документально здійснювалась на адресу компанії-нерезидента « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (Австрія) за вищевказаними контрактами та угодами, діючи за попередньою змовою з невстановленими особами, з метою заниження податку на прибуток підприємства, умисно вніс до цих контрактів та угод занижену вартість ціни реалізації такої продукції, достовірно розуміючи вимоги законодавства, зокрема порядок обліку валових доходів підприємства, складання податкової звітності та підстави для внесення відомостей у декларації з податку на прибуток підприємства.
Так, у період з 11.01.2021 по 30.12.2021 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » на підставі вказаних контрактів та додаткових угод до них з «OSTTOR Beteiligungs-und Handelsgesellschaft mbH» здійснено реалізацію ільменітових, рутилових, цирконових, дістенсіліманітових та ставролітових концентратів шляхом їх експорту за межі митного кордону України на загальну суму 400 151 414,72 грн (чотириста мільйонів сто п'ятдесят одна тисяча чотириста чотирнадцять гривень 72 копійок), що на 56 591 323,82 грн (п'ятдесят шість мільйонів п'ятсот дев'яносто одна тисяча триста двадцять три гривні 82 копійок) нижче середньозваженої фактурної вартості цієї продукції за 2021 рік.
В результаті умисного заниження директором ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_4 за попередньою змовою з невстановленими особами фактичної ціни реалізації вказаної продукції показникам середньозваженої фактурної вартості за 2021 рік підприємством занижено фінансовий результат до оподаткування за 2021 рік на загальну суму 56 591 323,82 грн (п'ятдесят шість мільйонів п'ятсот дев'яносто одна тисяча триста двадцять три гривні 82 копійок), що призвело до заниження податку на прибуток у вказаний звітний період у сумі 10 186 438 грн (десять мільйонів сто вісімдесят шість тисяч чотириста тридцять вісім гривень).
Таким чином, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_4 , за попередньою змовою з невстановленими особами, шляхом заниження ціни реалізації продукції, що була експортована у період з 11.01.2021 по 30.12.2021, діючи в порушення вимог п. п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134, п. 135.1 ст. 135 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (зі змінами та доповненнями), умисно занизив прибуток підприємства за 2021 рік та, як наслідок, розмір податку на прибуток підприємства за вказаний звітний період, що призвело до ненадходження до Державного бюджету України коштів у сумі 10 186 438 грн (десять мільйонів сто вісімдесят шість тисяч чотириста тридцять вісім гривень), що згідно з приміткою до ст. 212 КК України є особливо великим розміром, оскільки вказана сума в сім тисяч і більше разів перевищує установлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
22.04.2022 ОСОБА_4 повідомлено про підозру в умисному ухиленні від сплати податків, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, тобто вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.
Крім того, досудовим розслідуванням установлено, що у 2021 році на підставі вищевказаних контрактів та угод до них 100% всієї продукції ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » постачалося на адресу оффшорної компанії « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (Австрія).
Водночас, транспортування сировини здійснювалося від ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » не на адресу компанії « ІНФОРМАЦІЯ_5 », а безпосередньо до вантажоодержувачів, які у переважній більшості є іноземними компаніями, що здійснюють свою діяльність у титановій, хімічній та машинобудівній галузях.
Зокрема, згідно з даними отриманими від ІНФОРМАЦІЯ_1 , вантажоодержувачами продукції ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » були, в тому числі, підприємства Російської Федерації та Республіки Білорусь, зокрема: «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (РФ), «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (РФ), «LLC « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (РФ), «ПАО « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (РФ), «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (РФ), «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (РФ), « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (РФ), «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (РФ), «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (РФ), «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (РФ), «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (РФ), «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_17 » (РФ), «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (РФ), « ІНФОРМАЦІЯ_19 » (РФ), «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_20 » (РБ), «ООО « ІНФОРМАЦІЯ_21 » (РБ), « ІНФОРМАЦІЯ_22 » (РБ) та інші.
Ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 09.09.2022 (справа № 761/18166/22) строк досудового розслідування у кримінальному провадженні продовжено до восьми місяців, тобто до 21.12.2022 включно.
Для закінчення досудового розслідування у зазначений строк необхідно виконати значний обсяг слідчих (розшукових) та процесуальних дій, зокрема у кримінальному провадженні необхідно завершити проведення судової комплексної товарознавчої та економічної експертизи, виконання якої згідно з відповідною постановою від 13.06.2022 доручено експертам ІНФОРМАЦІЯ_23 , з метою встановлення середньоринкової вартості експортованої продукції з урахуванням отриманих документів щодо її характеристик, умов поставок згідно з укладеними контрактами, способів її пакування тощо, а також встановлення кінцевого розміру матеріальних збитків у вигляді ненадходження коштів до Державного бюджету України з урахуванням встановленої вартості та відповідно заниження фінансового результату ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » до оподаткування.
З метою встановлення усіх обставин кримінального правопорушення виникла необхідність в отриманні цінової інформації про середню ринкову вартість вищевказаної експортованої продукції, зокрема ільменітових, рутилових, цирконових, дістенсіліманітових та ставролітових концентратів (коди товарів згідно УКТ ЗЕД: 2508500000, 2614000010, 2614000090, 2615100000, 2617900000), у зв'язку з чим необхідно здійснити тимчасовий доступ до речей і документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме документів з відомостями передбаченими Митним кодексом України у вигляді зведеної таблиці (в паперовому та електронному вигляді) щодо операцій з експорту за межі митного кордону України за період з 01.01.2020 по 31.12.2021 товарів згідно УКТ ЗЕД: 2508500000, 2614000010, 2614000090, 2615100000, 2617900000.
Згідно з п. 2 ч. 4 ст. 335 Митного кодексу України під час надання митному органу попереднього повідомлення про намір здійснити переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України митному органу надаються такі документи та/або відомості, у тому числі засобами інформаційних технологій: 2) для вивезення товарів з митної території України - митна декларація на товари або супровідні документи на товари у випадках, встановлених Митним кодексом України, які подаються митному органу для митного контролю.
Відповідно до п.п. 51 п. 4 «Положення про ІНФОРМАЦІЯ_24 », затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 р. № 227, Держмитслужба відповідно до покладених на неї завдань здійснює в межах повноважень, визначених законом, формування та ведення реєстрів і баз даних, ведення яких покладено законодавством на Держмитслужбу.
Відповідно до ч. 6 ст. 334 Митного кодексу України документи та відомості, у тому числі в електронній формі, що надавалися митним органам декларантами, їх представниками, іншими заінтересованими особами, а також державними органами, установами, та організаціями, уповноваженими на здійснення дозвільних або контрольних функцій щодо переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, у тому числі через єдиний державний інформаційний веб-портал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі», для здійснення митних формальностей, зберігаються митними органами не менш як протягом 1095 днів з дня завершення митних процедур.
Таким чином, указані вище документи перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) за адресою: АДРЕСА_1 та мають суттєве значення для встановлення обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, всебічного та повного дослідження обставин кримінального провадження, зокрема встановлення середньоринкової вартості експортованої продукції з урахуванням її характеристик, умов поставок згідно з укладеними контрактами, способів пакування тощо, а також встановлення кінцевого розміру матеріальних збитків у вигляді ненадходження коштів до Державного бюджету України з урахуванням встановленої вартості та відповідно заниження фінансового результату ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » до оподаткування, тобто фактичних даних, на підставі яких можливо встановити наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню, а тому вказані документи є доказами в розумінні статей 84, 99 КПК України.
Зазначені документи необхідні для завершення проведення судової комплексної товарознавчої та економічної експертизи, виконання якої згідно з відповідною постановою від 13.06.2022 доручено експертам ІНФОРМАЦІЯ_23 .
Іншим способом отримати доступ до документів та встановити вищенаведені відомості неможливо, оскільки саме ІНФОРМАЦІЯ_25 є володільцем такої інформації та документів.
В матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи являються джерелом доказів, мають значення для встановлення важливих обставин у кримінальному проваджені, які неможливо встановити іншим способом, а їх вилучення можливе лише на підставі ухвали слідчого судді.
У зв'язку з вищевикладеним, детектив звернувся до слідчого судді з цим клопотанням.
В судове засідання детектив не з'явився, подав до суду заяву, відповідно до якої просив розглядати клопотання за його відсутності, клопотання підтримав в повному обсязі, просив його задовольнити.
Розгляд клопотання проводиться за відсутності володільця документів на підставі ч.2 ст.163 КПК України.
Суд, дослідивши матеріали клопотання, приходить до наступного висновку.
Згідно вимог ч.1 ст.159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Відповідно до ч. 2 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Відповідно до положень ч.5 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
У відповідності з вимогами ч.6, 7 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Так, подане до суду клопотання детектива відповідає вимогам, регламентованим ч.2 ст.160 КПК України.
При цьому, враховуючи зміст клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя вважає, що слідчим доведено наявність достатніх підстав вважати, що документи, до яких слідчий просить надати тимчасовий доступ, що знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) за адресою: АДРЕСА_1 ,мають суттєве значення для всебічного, повного та неупередженого дослідження обставин указаного кримінального провадження.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 159-164, 166 КПК України, слідчий суддя, -
Клопотання - задовольнити.
Надати дозвіл детективам (старшим детективам) групи детективів та прокурорам групи прокурорів у кримінальному провадженні № 72022000220000001 на тимчасовий доступ до документів з відомостями, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення їх копій, а саме: зведену таблицю (в паперовому та електронному вигляді) щодо операцій з експорту за межі митного кордону України за період з 01.01.2020 по 31.12.2021 товарів згідно УКТ ЗЕД: 2508500000, 2614000010, 2614000090, 2615100000, 2617900000, в якій зазначити інформацію про:
?усі основні графи вантажно-митної декларації (далі - ВМД) щодо типу декларації, номеру ВМД, повної інформації щодо клієнтів за формою МД-2 та МД-6 (зворотній бік), країн-учасників, умов поставки, виду транспорту (на території України та на кордоні), митниці (митного поста) при перетині кордону, дати перетину кордону;
?товар згідно списку позицій інвойсу ВМД (код УКТ ЗЕД, опис, відомості щодо виробника, торгової марки, країни виробництва, кількості, ціни, ваги товарів в кг та додаткових одиницях виміру), фактурної та митної вартості, виду валюти, курсу та дати курсу валюти, а також характер угоди;
?інформації про нараховані/сплачені платежі з графи В (основа для нарахування, сума сплати, вид платежу, способи платежу, ставки, код платника).
Строк дії ухвали встановити 1 місяць - до 04.11.2022.
Роз'яснити службовим особам ІНФОРМАЦІЯ_1 , що у відповідності до вимог ч. 1 ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: