Судовий наказ від 20.10.2022 по справі 175/2958/22

Справа № 175/2958/22

Провадження № 2-н/175/119/22

СУДОВИЙ НАКАЗ

Іменем України

"20" жовтня 2022 р. смт. Слобожанське

Суддя Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області, Білоусова Олена Миколаївна, розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на утримання дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у розмірі однієї чверті заробітку (доходу), але не менше 50 відсотків від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та не більше 10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, щомісячно, -

ОСОБА_1 та ОСОБА_2 є батьками ОСОБА_3 .

Відповідно до ст.180,181 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

У відповідності до ч.5 ст.183 СК України, той з батьків або інший законний представник дитини, разом з якими проживає дитина, має право звернутися до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів.

Частиною 2 ст.182 СК України передбачено, що мінімальний розмір аліментів не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Відповідно до п.4 ч.1 ст.161 ЦПК України судовий наказ може бути видано, якщо заявлено вимогу про стягнення аліментів на одну дитину - однієї чверті заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину, якщо ця вимога не пов'язана із встановленням чи оспорюванням батьківства (материнства) та необхідністю залучення інших заінтересованих осіб.

Керуючись ст.ст.160-163 ЦПК України, ст.ст.180-183,191 СК України

Наказую:

1.Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , р.н.о.к.п.п. НОМЕР_2 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , аліменти на утримання дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , у розмірі - однієї чверті заробітку (доходу) платника аліментів, але не менше 50 відсотків від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та не більше 10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, щомісяця, починаючи стягнення з 14.10.2022 р., до досягнення дитиною повноліття.

2.Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 на користь держави (отримувач коштів:ГУК умісті Києві/м.Київ/22030106, код ЄДРПОУ: 37993783, банк отримувача: Казначейство України(ЕАП), рахунок отримувача: UA908999980313111256000026001, код класифікації доходів бюджету:22030106) судовий збір у розмірі 248 гривень 10 копійок.

3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя Олена Миколаївна Білоусова

Відповідно до ч.1 ст.170 ЦПК України судовий наказ про стягнення аліментів скасуванню та оскарженню не підлягає, набирає законної сили з моменту винесення.

Згідно з ч.8 ст.170 ЦПК України судовий наказ може бути переглянуто за нововиявленими обставинами у порядку,встановленому главою 3 розділу V ЦПК України.

Судовий наказ набрав чинності 20 жовтня 2022 року.

Строк пред'явлення судового наказу до виконання в частині стягнення аліментів: до повноліття дитини.

Строк пред'явлення до виконання в частині стягнення судового збору до "____"____________20___ року.

Суддя Дніпропетровського районного О.М.Білоусова

суду Дніпропетровської області

області

Судовий наказ видано стягувачу "____" _______ 20___ року.

Відмітки про виконання

Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації в якому знаходився судовий наказ на виконанні Загальна сума, відра хована за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачевіПідстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)Примітки

Інші відмітки ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Попередній документ
106849085
Наступний документ
106849087
Інформація про рішення:
№ рішення: 106849086
№ справи: 175/2958/22
Дата рішення: 20.10.2022
Дата публікації: 21.10.2022
Форма документу: Судовий наказ
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дніпровський районний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення аліментів у розмірі на одну дитину - 1/4, на двох дітей - 1/3, на трьох і більше дітей - половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (14.10.2022)
Дата надходження: 14.10.2022
Предмет позову: про стягнення аліментів