Київський районний суд м. Полтави
Справа № 552/6883/22
про прийняття позовної заяви до розгляду
та відкриття провадження у цивільній справі
14.10.2022 м. Полтава
Суддя Київського районного суду м. Полтави Яковенко Н.Л., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 (місце проживання АДРЕСА_1 ) до територіальної громади м. Харків в особі Харківської міської ради (місцезнаходження 61000, м. Харків, пл. Конституції, 7) про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування, третя особа - Друга державна нотаріальна контора Харківського району (місцезнаходження 61000, м. Харків, вул. Озерянська, 6), -
Позивач ОСОБА_1 04.10.2022 звернувся в Київський районний суд м. Полтави з позовом до територіальної громади в особі Харківської міської ради про визнання права власності на квартиру в порядку спадкування.
В позовній заяві просить визнати за ним ОСОБА_1 в порядку спадкування за законом право власності на квартиру АДРЕСА_2 .
Позовна заява відповідає вимогам статей 175-177 ЦПК України.
Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Позовна заява підлягає прийняттю до розгляду Київським районним судом м. Полтави з відкриттям провадження в справі.
Справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження з проведенням підготовчого судового засідання.
Клопотання позивача про витребування доказів підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 187 ЦПК України, -
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до територіальної громади м. Харків в особі Харківської міської ради про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування.
Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче судове засідання на 01.12.2022 о 9 год 00 хв в залі судових засідань Київського районного суду м. Полтави за адресою: 36034, м. Полтава, пр. Хорольський, 6.
Витребувати з відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Харкову реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції копію актового запису № 8059 від 12.06.2013 про смерть ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , видано свідоцтво серії НОМЕР_1 .
Витребувати з Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) копію актового запису № 14026 від 22.09.2020 про смерть ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_3 , видано свідоцтво серії НОМЕР_2 .
Про дату, час і місце підготовчого судового засідання повідомити учасників справи.
Направити відповідачу копію ухвали про відкриття провадження в справі, копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Роз'яснити, що відповідач може подати відзив на позов, оформлений з додержанням вимог ст.178 ЦПК України, у п'ятнадцятиденний строк з дня отримання відповідачем копії ухвали про відкриття провадження у справі.
До відзиву додаються докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі не додані позивачем, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказу іншим учасникам справи.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішуватиме справу за наявними матеріалами.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/sud1609.
Ухвала набирає законної сили негайно з моменту її підписання, оскарженню не підлягає.
Суддя Н.Л.Яковенко