про прийняття адміністративної справи до провадження
12 жовтня 2022 року м. Київ № П/361/6760/21
Суддя Київського окружного адміністративного суду Дудін С.О., розглянувши позовну заяву Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Управління інспекції та контролю Броварської міської ради Броварського району Київської області про визнання незаконною та скасування постанови,
Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернувся до Броварського міськрайонного суду Київської області з позовом до Управління інспекції та контролю Броварської міської ради Броварського району Київської області про визнання незаконною та скасування постанови Управління інспекції контролю Броварської міської ради Броварського району Київської області №З-2306/1/2306/Є-вих від 23.06.2021 про накладення на Фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 штрафу у розмірі 81720,00 грн.
Рішенням Броварського міськрайонного суду Київської області від 23.02.2022 у справі №361/6760/21 позов фізичної задоволено частково.
Скасовано постанову Управління інспекції та контролю Броварської міської ради Броварського району Київської області №З-2306/1/2306/Є-вих від 23.0.2021 про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності щодо ФОП ОСОБА_1 .
Ухвалено справу про адміністративне правопорушення, передбачене п.7. ч.2. ст.2 Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності» щодо ФОП ОСОБА_1 надіслати Управлінню інспекції та контролю Броварської міської ради Броварського району Київської області на новий розгляд.
Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 28.09.2022 апеляційну скаргу Управління інспекції та контролю Броварської міської ради Броварського району Київської області задоволено частково.
Рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 23 лютого 2022 року у справі №361/6760/21 скасовано, а справу направлено до Київського окружного адміністративного суду на новий розгляд.
Скасовуючи рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 23.02.2022, суд апеляційної інстанції зазначив, що зазначена справа не є справою про притягнення особи до адміністративної відповідальності, у зв'язку з чим вона з урахуванням положень частини першої, другої статті 20 КАС України не підсудна Броварському міськрайонному суду Київської області як адміністративному, а підлягає розгляду в окружному адміністративному суді.
05.10.2021 матеріали адміністративної справи №361/6760/21 надійшли на адресу суду та внаслідок автоматизованого розподілу були передані для розгляду судді Дудіну С.О.
Відповідно до абзацу 2 частини п'ятої ст.243 Кодексу адміністративного судочинства України окремим документом можуть викладатися також ухвали з інших питань, які вирішуються під час судового розгляду.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне прийняти адміністративну справу №361/6760/21 до свого провадження.
Керуючись статтями 12, 241, 243, 248, Кодексу адміністративного судочинства України, суд
1.Прийняти адміністративну справу до провадження судді Київського окружного адміністративного суду Дудіна С.О.
Справа буде розглядатися за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами
2. Запропонувати відповідачу протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі подати до суду відзив на позовну заяву та/або клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін.
Роз'яснити відповідачу, що відповідно до частин 3, 4 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України до відзиву мають бути додані документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин справа буде вирішена за наявними матеріалами.
3. Запропонувати позивачеві протягом п'яти днів з дня отримання відзиву на позовну заяву подати до суду відповідь на відзив та/або клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін.
4. Запропонувати відповідачу подати до суду заперечення щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань та аргументів протягом п'яти днів з дня отримання відповіді на відзив.
5. Роз'яснити учасникам справи про можливість отримання інформації по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/.
6. Копію ухвали суду надіслати (вручити, надати) учасникам справи (їх представникам), зокрема, шляхом направлення тексту ухвали електронною поштою, факсимільним повідомленням (факсом, телефаксом), телефонограмою.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.
Суддя Дудін С.О.