Справа № 464/4706/22
пр.№ 2-о/464/175/22
11 жовтня 2022 року м.Львів
Сихівський районний суд м.Львова
суддя Шашуріна Г.О.
Справа № 464/4706/22
учасники справи:
заявник ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 )
заінтересована особа Бібрська міська рада (Львівська обл., м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22)
вимоги: встановлення факту родинних відносин
Заявник звернулася до Сихівського районного суду м.Львова із заявою, в якій просить встановити факт родинних відносин, що вона є донькою ОСОБА_2 , яка є рідною сестрою ОСОБА_3 .
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу від 06 жовтня 2022 року справу передано на розгляд судді Шашуріній Г.О.
Заява відповідає вимогам ст.ст.175, 177, 311 ЦПК України, заявлені вимоги підлягають розгляду в порядку цивільного судочинства за правилами окремого провадження, а справа підсудна даному суду. Підстав для залишення заяви без руху, повернення чи відмови у відкритті провадження у справі не встановлено, а тому слід відкрити провадження у справі.
Заяв чи клопотань позивачем до заяви, які б підлягали вирішенню при відкритті провадження, не додано.
Керуючись ст.ст.4, 19, 175-177, 311, 258-261, 293, 315 ЦПК України,
Прийняти заяву до розгляду та відкрити провадження у справі за правилами окремого провадження.
Призначити справу до розгляду у приміщенні Сихівського районного суду м.Львова на 11.00 год 07 листопада 2022 року (79018, м.Львів, вул. Чоловського, 2, поверх 4, кабінет № 405), про що повідомити учасників справи.
Встановити заінтересованій особі п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання пояснення на заяву. У зазначений строк заінтересована особа має право надіслати суду пояснення щодо заяви, у яких викласти свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення заяви, з дотриманням вимог ст.181 ЦПК України.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: https://shi.lv.court.gov.ua.
Відповідно до ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду . Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Г.О.Шашуріна