Ухвала від 05.10.2022 по справі 910/11170/21

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"05" жовтня 2022 р. Справа№ 910/11170/21

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Зубець Л.П.

суддів: Андрієнка В.В.

Алданової С.О.

розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "ЗАВОД ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ "ТММ-ЕНЕРГОБУД"

на рішення Господарського суду міста Києва

від 02.11.2021

у справі №910/11170/21 (суддя - Ярмак О.М.)

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Котлотурбопром"

до Товариства з обмеженою відповідальністю

ЗАВОД ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ

"ТММ-ЕНЕРГОБУД"

про стягнення 1 158 824, 21 грн

ВСТАНОВИВ:

У провадженні колегії суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: головуюча суддя - Зубець Л.П. (суддя-доповідач), судді: Андрієнко В.В., Ткаченко Б.О. перебуває справа №910/11170/21 за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "ЗАВОД ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ "ТММ-ЕНЕРГОБУД" на рішення Господарського суду міста Києва від 02.11.2021, розгляд якої призначено на 04.10.2022.

У зв'язку з перебуванням судді Ткаченка Б.О., який не є головуючим суддею (суддею-доповідачем), на лікарняному, протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 03.10.2022, для розгляду апеляційної скарги у даній справі визначено колегію суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: головуюча суддя - Зубець Л.П. (суддя - доповідач), судді: Алданова С.О., Андрієнко В.В.

У зв'язку з перебуванням головуючої судді Зубець Л.П. у відпустці 04.10.2022, судове засідання, призначене на 04.10.2022, не відбулося.

По виходу головуючої судді Зубець Л.П. з відпустки, справа №910/11170/21 за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "ЗАВОД ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ "ТММ-ЕНЕРГОБУД" на рішення Господарського суду міста Києва від 02.11.2021 підлягає призначенню до розгляду у судовому засіданні.

За положенням ч. 2 ст. 281 Господарського процесуального кодексу України, процедурні питання, пов'язані з рухом справи, клопотання та заяви учасників справи, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення провадження у справі, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом апеляційної інстанції шляхом постановлення ухвал в порядку, визначеному цим Кодексом для постановлення ухвал суду першої інстанції.

Керуючись ст.ст. 234, 235, 281 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти справу №910/11170/21 за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "ЗАВОД ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ "ТММ-ЕНЕРГОБУД" на рішення Господарського суду міста Києва від 02.11.2021, до провадження колегії суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: головуюча суддя - Зубець Л.П. (суддя - доповідач), судді: Алданова С.О., Андрієнко В.В.

2. Призначити до розгляду в судовому засіданні справу №910/11170/21 за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "ЗАВОД ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ "ТММ-ЕНЕРГОБУД" на рішення Господарського суду міста Києва від 02.11.2021.

Судове засідання відбудеться 01.11.2022 о 12 год. 40 хв. в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка,1 літера "А", в залі судових засідань №5.

3. Забезпечити участь представника позивача, адвоката Субочева С.Ю. ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ) у судовому засіданні, призначеному на 01.11.2022 о 12 год. 40 хв. в режимі відеоконференції за допомогою системи відеоконференцзв'язку "EаsyCon".

4. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез'явлення їх представників у судове засідання не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги по суті.

5. Звернути увагу учасників апеляційного провадження на можливості розгляду справи за відсутності їх представників за наявними у справі матеріалами у разі подання відповідного клопотання.

6. Повідомити учасників справи про можливість участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції та про можливість подати процесуальні документи, письмові та електронні докази через електронні засоби зв'язку Північного апеляційного господарського суду: на електронну пошту суду (inbox@anec.court.gov.ua) або за допомогою сервісів підсистеми «Електронний суд» (https://id.court.gov.ua/).

7. Повідомити учасників справи, що актуальна інформація щодо організації діяльності Північного апеляційного господарського суду розміщується на офіційних веб-ресурсах суду (https://anec.court.gov.ua).

8. Копію даної ухвали надіслати учасникам у справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя Л.П. Зубець

Судді В.В. Андрієнко

С.О. Алданова

Попередній документ
106704915
Наступний документ
106704917
Інформація про рішення:
№ рішення: 106704916
№ справи: 910/11170/21
Дата рішення: 05.10.2022
Дата публікації: 13.10.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Північний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до апеляційного суду (29.12.2021)
Дата надходження: 12.07.2021
Предмет позову: про стягнення 1 158 824, 21 грн.
Розклад засідань:
10.08.2021 11:45 Господарський суд міста Києва
14.09.2021 09:45 Господарський суд міста Києва
12.10.2021 11:45 Господарський суд міста Києва
02.11.2021 11:45 Господарський суд міста Києва
07.12.2021 11:30 Господарський суд міста Києва
23.08.2022 09:40 Північний апеляційний господарський суд
04.10.2022 09:40 Північний апеляційний господарський суд
01.11.2022 12:40 Північний апеляційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЗУБЕЦЬ Л П
суддя-доповідач:
ЗУБЕЦЬ Л П
ЯРМАК О М
ЯРМАК О М
відповідач (боржник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод енергетичного машинобудування "ТММ-Енергобуд"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЗАВОД ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ "ТММ-ЕНЕРГОБУД"
заявник апеляційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод енергетичного машинобудування "ТММ-Енергобуд"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЗАВОД ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ "ТММ-ЕНЕРГОБУД"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод енергетичного машинобудування "ТММ-Енергобуд"
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Котлотрубопром"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Котлотурбопром"
позивач в особі:
Адвокат Настенко М.О.
суддя-учасник колегії:
АЛДАНОВА С О
АНДРІЄНКО В В
ВЛАДИМИРЕНКО С В
МАРТЮК А І
ТКАЧЕНКО Б О