Ухвала від 10.10.2022 по справі 551/756/21

Справа № 551/756/21

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

10 жовтня 2022 року

селище Шишаки

Суддя Шишацького районного суду Полтавської області ОСОБА_1 , перевіривши матеріали подання начальника Миргородського районного сектору № 3 філії Державної установи « Центр пробації » в Полтавській області ОСОБА_2 про звільнення ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від відбування покарання з випробуванням у зв'язку з закінченням іспитового строку, -

ВСТАНОВИВ:

05 жовтня 2022 року начальник Миргородського районного сектору № 3 філії Державної установи « Центр пробації » в Полтавській області ОСОБА_4 звернувся до суду з поданням про звільнення ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від відбування покарання, призначеного вироком Шишацького районного суду Полтавської області від 05 жовтня 2021 року, у зв'язку з закінченням іспитового строку.

Подання подано у відповідності з вимогами ч. 2 ст. 165 КВК України, відтак перешкоди для відкриття провадження у справі відсутні.

З огляду на наведене та керуючись ст. 165 КК України, -

УХВАЛИВ:

Провадження у справі за поданням начальника Миргородського районного сектору № 3 філії Державної установи « Центр пробації » в Полтавській області ОСОБА_2 про звільнення ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від відбування покарання з випробуванням у зв'язку з закінченням іспитового строку, - відкрити.

Слухання подання призначити у відкритому судовому засіданні в залі суду в селищі Шишаки Полтавської області / адреса місця знаходження: 38000, Полтавська область, сел. Шишаки, вул. Партизанська, 6 / о 11 год. 00 хв. 27 жовтня 2022 року.

Про місце, дату та час розгляду подання невідкладно повідомити начальника Шишацького відділу Миргородської окружної прокуратури Полтавської області ОСОБА_5 , начальника Миргородського районного сектору № 3 філії Державної установи « Центр пробації » в Полтавській області, капітана внутрішньої служби ОСОБА_2 та засудженого ОСОБА_3 .

Копію ухвали направити кожному з учасників судового провадження.

Ухвала може бути оскаржена лише в частині порушення правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій її частині є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
106672182
Наступний документ
106672184
Інформація про рішення:
№ рішення: 106672183
№ справи: 551/756/21
Дата рішення: 10.10.2022
Дата публікації: 24.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Шишацький районний суд Полтавської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (02.08.2021)
Дата надходження: 30.07.2021
Розклад засідань:
05.10.2021 08:00 Шишацький районний суд Полтавської області
22.11.2022 09:00 Шишацький районний суд Полтавської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВЕРГУН НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
суддя-доповідач:
ВЕРГУН НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
захисник:
Віннік Валерій Миколайович
обвинувачений:
Дяченко Ігор Андрійович
потерпілий:
Свириденко Валерій Анатолійович
представник кримінально-виконавчої інспекції:
Романко Ярослав Петрович
прокурор:
Ємець Юрій Іванович