Справа № 462/5249/22
Іменем України
06 жовтня 2022 року Суддя Залізничного районного суду м. Львова Боровков Д.О., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ,
ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України,
ПП «НТП Обрій», який проживає за адресою: АДРЕСА_1
за ст.124 КУпАП,
24 вересня 2022 р., о 12 год. 40 хв., ОСОБА_2 , керуючи автомобілем «KIA Sportage», номерний знак НОМЕР_1 , на вул. Авіаційна- вул.Городоцька у м. Львові, не вибрав безпечної швидкості руху, не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем «Renault Scenic», номерний знак НОМЕР_2 , який зупинився попереду, що призвело до пошкодження транспортних засобів з матеріальними збитками, чим порушив п. 12.1, 13.1 Правил дорожнього руху України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1306 від 10.10.2001р.
У суді ОСОБА_2 визнав факт вчинення правопорушення.
Заслухавши пояснення порушника, вивчивши матеріали справи, встановивши в діях ОСОБА_2 склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП, вважаю за необхідне накласти на нього стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст. 283, 284 КУпАП,
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП, і накласти на нього стягнення - штраф у розмірі п'ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 /вісімсот п'ятдесят/ грн.
Стягнути з ОСОБА_1 496 грн. 20 коп. судового збору в дохід держави.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Львівського апеляційного суду через Залізничний районний суд м. Львова.
Суддя:
Оригінал постанови.