83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
24.10.07 р. Справа № 20/112
за позовом: Донецької регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, м.Донецьк
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “Мир», м.Донецьк
про стягнення 7143,00 грн.
Судді:
головуючий: Донець О.Є.
Ломовцева Н.В.
Мєзєнцев Є.І.
За участю представників:
від позивача: Картавий С.М., Чередниченко М.А. - дов.
від відповідача: Желєзний В.В. - директор
Присутній: Окладнікова О.В. - експерт Донецького науково-дослідного інституту судової експертизи
До господарського суду Донецької області звернулася Донецька регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, м.Донецьк, із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю »Мир», м.Донецьк, про стягнення 7143,00 грн. -суми необґрунтовано одержаних грошових коштів внаслідок підвищення відповідачем обсягів ремонтно-будівельних робіт за договором підряду № 07/2003 від 17.06.03р.
Розпорядженням голови господарського суду Донецької області від 10.09.07 р. розгляд справи призначено колегіальним складом суду.
Розпорядженням голови господарського суду Донецької області від 24.10.07 р. змінено склад колегії суддів.
У зв"язку із необхідністю витребування нових доказів по справі та керуючись ст.77 Господарського процесуального кодексу України, суд
Відкласти розгляд справи на 14:15 год. 15.11.07 року.
Засідання відбудеться у приміщенні суду за адресою: 83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, кімната № 320.
Зобов"язати відповідача надати експерту, що здійснював проведення призначеної судом по справі експертизи, письмові заперечення щодо експертного висновку.
Зобов"язати експерта Донецького науково-дослідного інституту судових експертиз Окладнікову О.В. надати суду письмові пояснення щодо заперечень відповідача.
Сторонам та експерту надати посвідчення на представника.
Явка на засідання представників сторін та експерта - обов'язкова.
Попередити сторони, що за ненадіслання у встановленний строк витребуванних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладенних господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (п.5 ст.83 ГПК України).
Головуючий суддя Донець О.Є.
Суддя Ломовцева Н.В.
Суддя Мєзєнцев Є.І.
Надруковано 4 примірн.:
1 - позивачу,
1 - відповідачу,
1 - у справу
1 - ДНДІСЕ