Харківський окружний адміністративний суд
61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
04 жовтня 2022 р. № 520/974/22
Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Тітова О.М., розглянувши в порядку спрощеного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрвіз" до Одеської митниці філія (відокремлений підрозділ) Державної митної служби України, Державної митної служби України, третя особа - Головне управління Державної казначейської служби України у Харківській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, -
Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрвіз" (пров. Сімферопольський, буд. 6, к. 169-В, м. Харків, 61052, ЄДРПОУ 38771861) звернулось до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Одеської митниці філія (відокремлений підрозділ) Державної митної служби України (вул. Івана та Юрія Лип, буд. 21-А, м. Одеса, Одеська область, 65078, ЄДРПОУ44005631), Державної митної служби України (вул. Дегтярівська, 11-Г, м. Київ, 04119, ЄДРПОУ 43115923), третя особа - Головне управління Державної казначейської служби України у Харківській області (вул. Бакуліна, буд. 18, м. Харків, 61166, ЄДРПОУ 37874947) в якому просить суд: визнати протиправною бездіяльність Одеської митниці (філія) як відокремленого підрозділу Державної митної служби України, Державної митної служби України (як юридичну особу наділену відповідними правами та повноваженнями) в частині не складання висновку про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань на загальну суму 184825,31 грн., та зобов'язати подати вказаний висновок для виконання до відповідного територіального органу Державної казначейської служби України, (до Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області код 37874947 або іншого територіального органу Державної казначейської служби України), що здійснює казначейське обслуговування відповідних бюджетних коштів для повернення надмірно сплачених сум податків в сумі 184825,31грн.
В обґрунтування позову позивач зазначив, що відповідачами допущено протиправну бездіяльність в частині не складання висновку про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань на загальну суму 184825,31 грн, що призвело до порушення прав та інтересів позивача.
Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито спрощене провадження у справі без виклику сторін.
Сторони були належним чином повідомлені про прийняття позовної заяви до розгляду, що підтверджується повідомленнями про вручення поштового відправлення.
Одеською митницею філією (відокремлений підрозділ) Державної митної служби України подано до суду відзив на позовну заяву, в якому відповідач просив у задоволенні позовних вимог відмовити.
Державною митною службою України подано до суду відзив на позовну заяву, в якому відповідач просив у задоволенні позовних вимог відмовити.
Третя особа, Головне управління Державної казначейської служби у Харківській області, своїм правом на подання пояснень не скористалась.
Керуючись приписами ст.171, 257, 258 КАС України, суд зазначає, що розгляд позовної заяви здійснюється за правилами спрощеного позовного провадження.
Відповідно до приписів ч. 4 ст. 229 КАС України, оскільки розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи згідно із приписами ст. 258 КАС України, то фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Дослідивши матеріали справи та оцінивши наявні докази, судом встановлено наступне.
Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 29.10.2020 по справі №520/11138/2020 позовну заяву задоволено. Визнано протиправним та скасовано рішення Одеської митниці Державної митної служби України про коригування митної вартості товарів від 08.07.2020 № UA500080/2020/000004/2. Визнано протиправним та скасовано картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення Одеської митниці Державної митної служби України від 08.07.2020 № UA500080/2020/00297. Стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Одеської митниці Державної митної служби України на користь ТОВ "Укрвіз" судовий збір у розмірі 7847 (сім тисяч вісімсот сорок сім) грн 04 коп.
Вказане рішення набрало законної сили 24.02.2021.
Позивач звернувся до Одеської митниці Державної митної служби України із заявою від 19.07.2021 вих. №19/07-1 про повернення помилково (надмірно) сплачених грошових коштів, в якій просив: скласти висновок про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових сум на адресу Одеської митниці на загальну суму 184825.31 (сто вісімдесят чотири тисячі вісімсот двадцять п'ять гривень) грн. 31 коп; передати вказаний висновок до Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області для проведення повернення коштів; виконати рішення Харківського окружного адміністративного суду від 29.10.2020 та повернути на адресу позивача надмірно сплачені грошові кошти. Також зазначено, що у зв'язку зі зміною курсу долара США, відповідно до якого проводився розрахунок платежів, на час звернення загальна сума в гривнях, що підлягає поверненню, становить: (184825,31/26.9309)*27,2905=187293,23 (сто вісімдесят сім тисяч двісті дев'яносто три гривні) грн. 23 коп.
Разом з заявою позивачем надані копії: рішення суду від 29.10.2020, та ухвали суду від 25.06.2021.
Листом від 28.07.2021 №7.10-3/15-01/13/1819 Одеська митниця Державної митної служби України, за результатами опрацювання заяви позивача від 19.07.2021 №19/07-1 встановила наступне: згідно даних АСМО "Інспектор" за МД від 08.07.2020 №UA500080/2020/012573, оформленою згідно з рішенням про коригування митної вартості товарів, яке скасовано згідно із судовим рішенням, суми податків, що підлягають до повернення, в відповідних графах митної декларації із способом розрахунку "99" - не обліковуються, що не відповідає вимогам, встановленим пунктом 43,41 статті 43 ПКУ та Порядком №643; до заяви, що надійшла до митниці, не додані документи, що підтверджують суму помилково та/або надміру сплачених митних платежів, що передбачено порядком №643.
Враховуючи викладене, повідомлено позивача, що питання про повернення ТОВ "УКРВІЗ" надмірно сплачених до бюджету сум митних платежів буде розглянуто за результатом вжиття заходів декларантом шляхом подання заяви до митного поста Одеської митниці щодо винесення змін до відомостей відповідних граф МД від 08.07.2020 №UA500080/2020/012573, що призвели до виникнення підстав щодо наявності надмірної сплати митних платежів, у зв'язку із скасуванням судовим рішенням рішення про коригування митної вартості у відповідності до вимог пункту 43,41 статті 43 ПКУ в порядку, визначеному ПКМУ № 450 та Порядком № 1145, та подання платником податків заяви про повернення надмірно сплачених митних платежів з дотриманням вимог ПКУ, МКУ та Порядку №643.
Позивач повторно звернувся до Одеської митниці Державної митної служби України із заявою від 07.09.2021 вих. №07/09-1 про повернення помилково (надмірно) сплачених грошових коштів, в якій просив: скласти висновок про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових сум на адресу Одеської митниці на загальну суму 184825.31 (сто вісімдесят чотири тисячі вісімсот двадцять п'ять гривень) грн. 31 коп; передати вказаний висновок до Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області для проведення повернення коштів; виконати рішення Харківського окружного адміністративного суду від 29.10.2020 та повернути на адресу позивача надмірно сплачені грошові кошти. Також зазначено, що у зв'язку зі зміною курсу долара США, відповідно до якого проводився розрахунок платежів, на час звернення загальна сума в гривнях, що підлягає поверненню, становить: (184825,31/26.9309)*27,2905=187293,23 (сто вісімдесят сім тисяч двісті дев'яносто три гривні) грн. 23 коп.
Разом з заявою позивачем надані копії платіжних документів: №212 від 22.06.2020 на суму 142000 грн, та №213 від 22.06.2020 на суму 183725,82 грн.
Листом від 09.11.2021 №7.10-3/15-01/13/11579 Одеська митниця Державної митної служби України, за результатами опрацювання заяви позивача від 07.09.2021 №07/09-1 встановила наступне: згідно даних АСМО "Інспектор" за МД від 08.07.2020 №UA500080/2020/012573, оформленою згідно з рішенням про коригування митної вартості товарів, яке скасовано згідно із судовим рішенням, суми податків, що підлягають до повернення, в відповідних графах митної декларації із способом розрахунку "99" - не обліковуються, що не відповідає вимогам, встановленим пунктом 43,41 статті 43 ПКУ та Порядком №643; до заяви, що надійшла до митниці, не додані документи, що підтверджують суму помилково та/або надміру сплачених митних платежів, що передбачено порядком №643.
Враховуючи викладене, повідомлено позивача, що питання про повернення ТОВ "УКРВІЗ" надмірно сплачених до бюджету сум митних платежів буде розглянуто за результатом вжиття заходів декларантом шляхом подання заяви до митного поста Одеської митниці щодо винесення змін до відомостей відповідних граф МД від 08.07.2020 №UA500080/2020/012573, що призвели до виникнення підстав щодо наявності надмірної сплати митних платежів, у зв'язку із скасуванням судовим рішенням рішення про коригування митної вартості у відповідності до вимог пункту 43,41 статті 43 ПКУ в порядку, визначеному ПКМУ № 450 та Порядком № 1145, та подання платником податків заяви про повернення надмірно сплачених митних платежів з дотриманням вимог ПКУ, МКУ та Порядку №643.
Позивач вбачаючи в зазначеному порушення своїх прав, враховуючи не повернення митницею ТОВ "Укрвіз" помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань на загальну суму 184825,31 грн., звернувся до суду з даним позовом.
Надаючи правову оцінку обставинам справи, суд зазначає наступне.
Відповідно до пп. 17.1.10 п. 17.1 ст. 17 Податкового кодексу України, платник податків має право на залік чи повернення надміру сплачених, а також надміру стягнутих сум податків та зборів, пені, штрафів у порядку, встановленому цим Кодексом.
Статтею 301 Митного кодексу України визначено механізм повернення платникам податків коштів, що обліковуються на відповідних рахунках митного органу чи помилково та/або надмірно сплачених до бюджету.
Так, відповідно до положень статей 1-5 статті 301 Митного кодексу України повернення помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів здійснюється відповідно до Бюджетного та Податкового кодексів України. У разі виявлення факту помилкової та/або надмірної сплати митних платежів орган доходів і зборів не пізніше одного місяця з дня виявлення такого факту зобов'язаний повідомити платника податків про суми надміру сплачених митних платежів. Помилково та/або надміру зараховані до державного бюджету суми митних платежів повертаються з державного бюджету в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. Якщо надмірна сплата сум митних платежів сталася внаслідок помилки з боку посадових осіб органу доходів і зборів, повернення надміру сплачених сум митних платежів здійснюється у першочерговому порядку.
Повернення сум відповідних митних платежів здійснюється також у разі, якщо:
1) законом передбачено повернення сум сплаченого мита при поміщенні товарів у митний режим реімпорту або у митний режим реекспорту відповідно до розділу V цього Кодексу, а також в інших випадках, визначених цим Кодексом;
2) у випадках та в порядку, визначених цим Кодексом, здійснюється зміна раніше заявленого митного режиму, якщо суми митних платежів, належних до сплати при поміщенні товарів у новий митний режим, є меншими, ніж суми митних платежів, сплачених при поміщенні їх у попередній митний режим;
3) відновлюється режим найбільшого сприяння, вільної торгівлі;
4) митну декларацію змінено або визнано недійсною;
5) у товарах, що ввозяться на митну територію України або вивозяться за її межі, виявлено дефекти або вони якимось іншим чином не відповідають погодженим специфікаціям, за умови, що ці товари не ремонтувалися і не використовувалися відповідно на території України та за її межами (крім операцій, необхідних для виявлення дефектів або невідповідності) і повертаються протягом строку, визначеного підпунктом "а" пункту 3 частини другої статті 78 цього Кодексу;
6) платником податків подано органу доходів і зборів документи, які підтверджують наявність у нього на день подання органу доходів і зборів митної декларації для митного оформлення права на звільнення від сплати митних платежів.
Згідно з пп.41.1.2 п.41.1 ст.41 Податкового кодексу України контролюючими органами є митні органи - щодо мита, акцизного податку, податку на додану вартість, інших податків, які відповідно до податкового законодавства справляються у разі ввезення (пересилання) товарів і предметів на митну територію України або територію вільної митної зони або вивезення (пересилання) товарів і предметів з митної території України або території вільної митної зони.
Відповідно до ст. 43 Податкового кодексу України помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов'язання підлягають поверненню платнику відповідно до цієї статті та статті 301 Митного кодексу України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.
Наказом Міністерства фінансів України від 18.07.2017 № 643 затверджений Порядок повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів" (далі по тексту - Порядок), який визначає процедури під час повернення суб'єктам господарювання та/або фізичним особам (далі - платники податків) коштів авансових платежів (передоплати) та помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів, контроль за справлянням яких здійснюють Держмитслужба та митниці Держмитслужби, та пені, у тому числі у випадках, зазначених у частинах дев'ятій, десятій статті 55, частині шостій статті 244, частині п'ятій статті 299, частинах третій, п'ятій статті 301 Митного кодексу України, статті 43 Податкового кодексу України, частині першій статті 9 глави V Додатка A до Конвенції про тимчасове ввезення (м. Стамбул, 1990 рік), частині третій статті 11 глави II Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП 1975 року.
Положенням п.п. 1-3 розділу ІІІ вказаного Порядку передбачено, що Повернення з державного бюджету помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів та пені здійснюється за заявою платника податків протягом 1095 днів від дня їх виникнення.
Повернення сум відповідних митних платежів у випадках, передбачених частиною п'ятою статті 301 Митного кодексу України, здійснюється за умови, що заява подається не пізніше одного року з дня, наступного за днем виникнення обставин, що тягнуть за собою повернення сплачених сум митних платежів.
Платник податків подає до митниці Держмитслужби заяву довільної форми в паперовому вигляді або за допомогою засобів електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законодавства у сферах захисту інформації, електронних довірчих послуг та електронного документообігу, або в електронній формі за допомогою засобів ІТС Держмитслужби з дотриманням вимог законодавства у сферах захисту інформації, електронних довірчих послуг та електронного документообігу, або в електронній формі через систему електронної взаємодії державних інформаційних ресурсів та з дотриманням вимог законодавства у сферах захисту інформації, електронних довірчих послуг та електронного документообігу.
Граничні строки для подання заяви підлягають продовженню керівником митниці Держмитслужби (його заступником) за письмовим запитом платника податків у випадках, встановлених статтею 102 Податкового кодексу України.
У заяві зазначаються:
1) сума коштів до повернення за кожним видом митних, інших платежів та пені;
2) причини виникнення такої суми коштів;
3) найменування юридичної особи та код за ЄДРПОУ, або прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті);
4) напрям перерахування суми коштів:
на поточний рахунок платника податку в установі банку із зазначенням реквізитів;
для виплати готівкою (у разі якщо кошти авансових платежів (передоплати) вносилися готівкою);
для подальших розрахунків як авансові платежі (передоплата) або грошова застава:
на єдиний рахунок або на відповідний депозитний рахунок митниці Держмитслужби;
на банківський рахунок (у разі якщо кошти авансових платежів (передоплати) вносилися готівкою);
для погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів незалежно від виду бюджету;
5) реквізити митної декларації (іншого документа, що її замінює) або уніфікованої митної квитанції, за якими помилково та/або надміру сплачено суми митних платежів.
До заяви додаються:
документи, що підтверджують суму помилково та/або надміру сплачених митних, інших платежів та пені;
виконавчий лист суду та/або рішення суду, що набрало законної сили (за наявності), щодо скасування рішення митниці Держмитслужби, яке призвело до виникнення помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів та пені;
документи, що підтверджують право на перенесення граничних строків для подання заяви щодо повернення надміру сплачених митних платежів (за наявності).
Пунктами 4-6 розділу ІІІ Порядку встановлено, що Після надходження до митниці Держмитслужби заява, подана за допомогою засобів ІТС Держмитслужби в електронній формі, автоматично після перевірки засобами антивірусного захисту інформації вноситься до Реєстру опрацювання заяв на повернення (далі - Реєстр), який ведеться за допомогою засобів АСМО.
Внесення до Реєстру інформації щодо заяви, поданої платником у паперовому вигляді або за допомогою засобів електронного зв'язку в електронній формі, здійснює працівник Підрозділу.
Реєстр містить дані, зазначені в заяві, та дані, внесені Підрозділом.
Заяву платника, внесену до Реєстру, розглядають відповідні структурні підрозділи митниці Держмитслужби, за визначенням керівника митниці.
Підрозділ перевіряє факт перерахування суми коштів з відповідного рахунку до державного бюджету та відсутність у нього податкового боргу за допомогою засобів АСМО.
Співробітник Підрозділу до Реєстру вносить дату сплати і реквізити, за якими кошти перераховано до бюджету (код класифікації доходів бюджету, бюджетний рахунок, на який перераховано кошти, код за ЄДРПОУ територіального органу Казначейства, на ім'я якого відкрито рахунок, та МФО Казначейства).
Якщо за результатами розгляду заяви митницею Держмитслужби встановлено наявність підстав для повернення коштів, працівник Підрозділу формує електронний висновок про повернення з державного бюджету помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів та пені (далі - електронний висновок) за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку, який подається керівнику (заступнику керівника) митниці Держмитслужби для прийняття рішення щодо повернення відповідної суми коштів.
На кожний сформований електронний висновок, за яким прийнято рішення про повернення, накладаються кваліфіковані електронні підписи керівника (заступника керівника) структурного підрозділу, що сформував електронний висновок, керівника (заступника керівника) митниці Держмитслужби та кваліфікована електронна печатка такого органу.
За приписами пункту 7 розділу ІІІ Порядку сформовані електронні висновки з накладеними кваліфікованими електронними підписами та кваліфікованими електронними печатками митниці Держмитслужби у строк не пізніше 17:00 шостого робочого дня до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви до митниці Держмитслужби в автоматичному режимі надсилають до Казначейства для виконання.
Таким чином, підставою для виплати органом Казначейства надмірно сплачених позивачем коштів є висновок митного органу про повернення з Державного бюджету України помилково та/або надмірно зарахованих до бюджету митних та інших платежів.
У свою чергу, відповідачем не вжито жодних заходів до оформлення такого висновку, що підтверджується матеріалами справи.
Судом встановлено, що наявність факту надмірної сплати коштів встановлено судовим рішенням по справі № 520/11138/2020, яке набрало законної сили.
Таким чином суд дійшов висновку про наявність права позивача на повернення надміру сплачених сум грошових зобов'язань на загальну суму 184825,31 грн.
Представник позивача звернувся до Одеської митниці Державної митної служби України із заявою від 19.07.2021 та 07.09.2021 до яких додані копії всіх необхідних документів.
З листів Одеської митниці Державної митної служби України № 7.10-3/15-01/13/1819 від 28.07.2021 та № 7.10-3/15-01/11579 від 09.11.2021 вбачається, що митниця не ставить під сумнів обґрунтованість вказаних позивачем причин повернення коштів.
В той же час Одеська митниця Державної митної служби України у відповіді зазначила, що питання повернення з Державного бюджету України надміру сплачених платежів буде розглянуте в разі надання до митниці документів, що підтверджують суму помилково та/або надміру сплачених митних платежів, та вжиття зі сторони позивача заходів щодо внесення відповідних змін до до відомостей відповідних граф митної декларації.
Таким чином, суд приходить до висновку, що вказані твердження відповідача є безпідставним, оскільки позивачем разом із заявою від 07.09.2021 вих. №07/09-1 про повернення помилково (надмірно) сплачених грошових коштів надано копії платіжних документів № 2012 від 22.06.2020 на суму 142000 грн та № 213 від 22.06.2020 на суму 183725,82 грн. Також норми чинного законодавства України чітко визначають порядок дій митного органу в разі отримання заяви платника податків про повернення податків, митних та інших платежів, надмірно сплачених до бюджету, та перелік документів, необхідний для повернення надміру сплачених коштів, і жодні застереження щодо заповнення декларантом граф митної декларації не можуть встановлювати, змінювати чи скасовувати такий порядок.
Суд зазначає, що спосіб відновлення порушеного права має бути ефективним та таким, який виключає подальші протиправні рішення, дії чи бездіяльність суб'єкта владних повноважень, а у випадку невиконання, або неналежного виконання рішення не виникала б необхідність повторного звернення до суду, а здійснювалося примусове виконання рішення.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про визнання протиправною бездіяльність Одеської митниці філія (відокремлений підрозділ) Державної митної служби України в частині не складання висновку про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань на загальну суму 184825,31 грн та зобов'язання Одеську митницю філія (відокремлений підрозділ) Державної митної служби України скласти та подати висновок про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань на загальну суму 184825,31 грн. для виконання до відповідного територіального органу Державної казначейської служби України, що здійснює казначейське обслуговування відповідних бюджетних коштів для повернення надмірно сплачених сум податків в сумі 184825,31 грн.
Вказана правова позиція зазначена у постанові Верховного Суду від 16 квітня 2021 року у справі №280/858/19, від 18 березня 2021 року у справі №200/10028/19-а, від 21 квітня 2021 року у справі №814/1214/16.
Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Частиною 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до частини 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Зважаючи на встановлені у справі обставини, з огляду на приписи норм чинного законодавства, які регулюють спірні правовідносини, суд дійшов висновку про часткове задоволення адміністративного позову.
Розподіл судових витрат здійснюється відповідно до ст.139 Кодексу адміністративного судочинства України.
Керуючись статтями 14, 243-246, 293, 295-296 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрвіз" (пров. Сімферопольський, буд. 6, к. 169-В, м. Харків, 61052, ЄДРПОУ 38771861) до Одеської митниці філія (відокремлений підрозділ) Державної митної служби України (вул. Івана та Юрія Лип, буд. 21-А, м. Одеса, Одеська область, 65078, ЄДРПОУ44005631), Державної митної служби України (вул. Дегтярівська, 11-Г, м. Київ, 04119, ЄДРПОУ 43115923), третя особа - Головне управління Державної казначейської служби України у Харківській області (вул. Бакуліна, буд. 18, м. Харків, 61166, ЄДРПОУ 37874947) про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.
Визнати протиправною бездіяльність Одеської митниці філія (відокремлений підрозділ) Державної митної служби України в частині не складання висновку про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань на загальну суму 184825,31 грн.
Зобов'язати Одеську митницю філія (відокремлений підрозділ) Державної митної служби України скласти та подати висновок про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань на загальну суму 184825,31 грн. для виконання до відповідного територіального органу Державної казначейської служби України, що здійснює казначейське обслуговування відповідних бюджетних коштів для повернення надмірно сплачених сум податків в сумі 184825,31 грн.
Стягнути з Одеської митниці філія (відокремлений підрозділ) Державної митної служби України за рахунок бюджетних асигнувань на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрвіз" сплачений судовий збір в сумі 2772 (дві тисячі сімсот сімдесят дві) грн. 31 коп.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя О.М. Тітов