Ухвала від 29.09.2022 по справі 208/4904/22

справа № 208/4904/22

№ провадження 1-кс/208/1330/22

УХВАЛА

Іменем України

29 вересня 2022 р. м. Кам'янське

Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області у складі: слідчого судді ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотанням слідчого СВ Кам'янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Кам'янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_3 звернувся до суду із клопотанням про тимчасовий доступ до документів.

У своєму клопотанні просить суд надати дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів та їх вилучення (виїмку), та надати слідчому СВ Кам'янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області лейтенанту поліції ОСОБА_3 , дозвіл на тимчасовий доступ до засвідчених підписом посадової особи та скріплених печаткою копій наступних документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 за адресою: АДРЕСА_1 , а саме завірених належним чином копій документів а саме витяг з ЄРДР № 12022046160000206, ухвали слідчого судді ІНФОРМАЦІЯ_2 про надання дозволу на проведення обшуку від 08.09.2022 № справа №208/4049/22, № провадження 1-кс/2081182/22; копія протоколу про проведення обшуку від 08.09.2022 за адресою: АДРЕСА_2 ; а також вилучених в ході проведення обшуку предметів, а саме: - 50 предметів зовні схожих на патрони з маркуванням G.F.L. 380 AUTO; 3 предмети зовні схожих на патрони з маркуванням RCM 223 та 1 предмет зовні схожий на патрон з маркуванням REM калібром 5,6 мм.; 25 предметів зовні схожих на патрони калібром 5,6 мм без маркування; 3 предмета зовні схожих на патрони калібром 9 мм з маркуванням G.F.L. 380 AUTO; 4 предметів зовні схожих на патрони калібром 9 мм; 1 предмет зовні схожий на патрон калібром 9 мм з маркуванням «Терен»; 6 предметів зовні схожих на патрони калібром 5,56х4,5 мм; 62 предмети зовні схожих на патрони калібром 9х18 мм; 10 предметів зовні схожих на патрони з резиновою серцевиною калібром 5,56х4,5 мм; 5 предметів зовні схожих на патрони калібром 9х21 мм з маркуванням S&B з металевої серцевиною; 5 предметів зовні схожих на патрони калібром 9х21 мм з маркуванням з золотистою серцевиною; 40 предметів зовні схожих на патрони з маркуванням 9х21 мм з маркуванням S&B; предмет зовні схожий на пістолет з маркуванням EKOL ALP Cal 9 mm з ознаками переробки, в якому виявлено в магазині 8 предметів, зовні схожих на набої з маркуванням G.F.L. 380 AUTO; предмет, зовні схожий на карабін з маркуванням Steyr Scout SC НОМЕР_1 , без дозвільних документів.

В судове засідання слідчий, дізнавач та прокурор не з'явились, надали суду заяву про розгляд клопотання без їх участі, клопотання підтримали в повному обсязі, просили задовольнити.

Слідчий суддя, вивчивши надані суду матеріали клопотання, вважає, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Як вбачається з матеріалів клопотання у провадженні СВ Кам'янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області перебувають матеріали кримінального провадження № 12022041160000715, внесені до ЄРДР 09.09.2022 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України, за фактом незаконного придбання та зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів.

Під час проведення досудового розслідування встановлено, що в провадженні СД Кам'янського РУП перебувають матеріали досудового розслідування внесені до ЄРДР 14.07.2022 за №12022046160000206 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.358 КК України, в ході досудового розслідування якого, 08.09.2022 було проведено санкціонований обшук за місцем мешкання ОСОБА_4 , за адресою: АДРЕСА_2 , під час якого виявлено та вилучено, зокрема:

- 50 предметів зовні схожих на патрони з маркуванням G.F.L. 380 AUTO;

- 3 предмети зовні схожих на патрони з маркуванням RCM 223 та 1 предмет зовні схожий на патрон з маркуванням REM калібром 5,6 мм

- 25 предметів зовні схожих на патрони калібром 5,6 мм без маркування;

- 3 предмета зовні схожих на патрони калібром 9 мм з маркуванням G.F.L. 380 AUTO;

- 4 предметів зовні схожих на патрони калібром 9 мм;

- 1 предмет зовні схожий на патрон калібром 9 мм з маркуванням «Терен»;

- 6 предметів зовні схожих на патрони калібром 5,56х4,5 мм;

- 62 предмети зовні схожих на патрони калібром 9х18 мм;

- 10 предметів зовні схожих на патрони з резиновою серцевиною калібром 5,56х4,5 мм;

- 5 предметів зовні схожих на патрони калібром 9х21 мм з маркуванням S&B з металевої серцевиною;

- 5 предметів зовні схожих на патрони калібром 9х21 мм з маркуванням з золотистою серцевиною;

- 40 предметів зовні схожих на патрони з маркуванням 9х21 мм з маркуванням S&B;

- предмет зовні схожий на пістолет з маркуванням EKOL ALP Cal 9 mm з ознаками переробки, в якому виявлено в магазині 8 предметів, зовні схожих на набої з маркуванням G.F.L. 380 AUTO;

- предмет, зовні схожий на карабін з маркуванням Steyr Scout SC НОМЕР_1 , без дозвільних документів.

За даним фактом СВ Кам'янського РУП 09.09.2022 відомості внесені до ЄРДР за №12022041160000715 за ч.1 ст.263 КК України.

Враховуючи вищевикладене, під час досудового розслідування вказаного кримінального правопорушення, з метою повного та всебічного досудового розслідування слідчий просить надати тимчасовий доступ до матеріалів кримінального провадження, що перебувають у кримінальному провадженні №12022046160000206 від 14.07.2022 за ч.4 ст.358 КК України, а саме завірених належним чином копій документів а саме витяг з ЄРДР №12022046160000206, ухвали слідчого судді Заводського районного суду м. Дніпродзержинська про надання дозволу на проведення обшуку від 08.09.2022 № справа №208/4049/22, № провадження 1-кс/2081182/22; копія протоколу про проведення обшуку від 08.09.2022 за адресою: АДРЕСА_2 ; а також вилучених в ході проведення обшуку предметів, а саме: - 50 предметів зовні схожих на патрони з маркуванням G.F.L. 380 AUTO; 3 предмети зовні схожих на патрони з маркуванням RCM 223 та 1 предмет зовні схожий на патрон з маркуванням REM калібром 5,6 мм.; 25 предметів зовні схожих на патрони калібром 5,6 мм без маркування; 3 предмета зовні схожих на патрони калібром 9 мм з маркуванням G.F.L. 380 AUTO; 4 предметів зовні схожих на патрони калібром 9 мм; 1 предмет зовні схожий на патрон калібром 9 мм з маркуванням «Терен»; 6 предметів зовні схожих на патрони калібром 5,56х4,5 мм; 62 предмети зовні схожих на патрони калібром 9х18 мм; 10 предметів зовні схожих на патрони з резиновою серцевиною калібром 5,56х4,5 мм; 5 предметів зовні схожих на патрони калібром 9х21 мм з маркуванням S&B з металевої серцевиною; 5 предметів зовні схожих на патрони калібром 9х21 мм з маркуванням з золотистою серцевиною; 40 предметів зовні схожих на патрони з маркуванням 9х21 мм з маркуванням S&B; предмет зовні схожий на пістолет з маркуванням EKOL ALP Cal 9 mm з ознаками переробки, в якому виявлено в магазині 8 предметів, зовні схожих на набої з маркуванням G.F.L. 380 AUTO; предмет, зовні схожий на карабін з маркуванням Steyr Scout SC НОМЕР_1 , без дозвільних документів.

Частиною 1 ст. 159 КПК України передбачено, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать відомості, які можуть становити банківську таємницю.

Частиною 5 ст. 163 КПК України передбачено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв?язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Абзацом 1 ч. 6 ст.163 КПК України передбачено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною 5 цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Таким чином, слідчий суддя вважає, що для швидкого, повного та неупередженого проведення досудового розслідування та встановлення всіх обставин кримінального правопорушення, необхідно надати копії документів та речових доказів з кримінального провадження № 12022046160000206 від 14.07.2022, яке перебуває у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 за адресою: АДРЕСА_1 , а тому клопотання підлягає задоволенню.

Враховуючи вищезазначене та керуючись ст. ст. 159, 161, 162, 163, 164 КПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання слідчого СВ Кам'янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів, задовольнити.

Надати дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів та їх вилучення (виїмку), та надати слідчому СВ Кам'янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області лейтенанту поліції ОСОБА_3 , дозвіл на тимчасовий доступ до засвідчених підписом посадової особи та скріплених печаткою копій наступних документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 за адресою: АДРЕСА_1 , а саме завірених належним чином копій документів а саме витяг з ЄРДР № 12022046160000206, ухвали слідчого судді ІНФОРМАЦІЯ_2 про надання дозволу на проведення обшуку від 08.09.2022 № справа №208/4049/22, № провадження 1-кс/2081182/22; копія протоколу про проведення обшуку від 08.09.2022 за адресою: АДРЕСА_2 ; а також вилучених в ході проведення обшуку предметів, а саме: - 50 предметів зовні схожих на патрони з маркуванням G.F.L. 380 AUTO; 3 предмети зовні схожих на патрони з маркуванням RCM 223 та 1 предмет зовні схожий на патрон з маркуванням REM калібром 5,6 мм.; 25 предметів зовні схожих на патрони калібром 5,6 мм без маркування; 3 предмета зовні схожих на патрони калібром 9 мм з маркуванням G.F.L. 380 AUTO; 4 предметів зовні схожих на патрони калібром 9 мм; 1 предмет зовні схожий на патрон калібром 9 мм з маркуванням «Терен»; 6 предметів зовні схожих на патрони калібром 5,56х4,5 мм; 62 предмети зовні схожих на патрони калібром 9х18 мм; 10 предметів зовні схожих на патрони з резиновою серцевиною калібром 5,56х4,5 мм; 5 предметів зовні схожих на патрони калібром 9х21 мм з маркуванням S&B з металевої серцевиною; 5 предметів зовні схожих на патрони калібром 9х21 мм з маркуванням з золотистою серцевиною; 40 предметів зовні схожих на патрони з маркуванням 9х21 мм з маркуванням S&B; предмет зовні схожий на пістолет з маркуванням EKOL ALP Cal 9 mm з ознаками переробки, в якому виявлено в магазині 8 предметів, зовні схожих на набої з маркуванням G.F.L. 380 AUTO; предмет, зовні схожий на карабін з маркуванням Steyr Scout SC НОМЕР_1 , без дозвільних документів.

Ухвала залишається в силі протягом двох місяців з дня її постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
106566827
Наступний документ
106566829
Інформація про рішення:
№ рішення: 106566828
№ справи: 208/4904/22
Дата рішення: 29.09.2022
Дата публікації: 14.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Заводський районний суд міста Кам’янського
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів