Справа №498/534/21
Провадження по справі №2/498/15/22
05 вересня 2022 року смт. Велика Михайлівка Одеської області
Суддя Великомихайлівського районного суду Одеської області - Чернецька Н.С., розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про участь в судовому засіданні в режимі відео конференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа: служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області про позбавлення батьківських прав,
встановив:
В провадженні Великомихайлівського районного суду Одеської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа: служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області про позбавлення батьківських прав.
05 вересня 2022 року через канцелярію суду від представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 надійшло клопотання про проведення судового засідання призначеного на 14:00 год. 12.09.2022 року по даній цивільній справі в режимі поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - за допомогою програмного забезпечення « Easycon». Крім того, повідомила, що вона є зареєстрованим користувачем сервісу « Easycon », електрона пошта, використана для реєстрації- ІНФОРМАЦІЯ_2 , номер телефону НОМЕР_1 . Реєстрація проведена за допомогою електронного цифрового підпису.
Відповідно до ч.1, 2, ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Таким чином, з метою забезпечення оперативності розгляду справи у розумний строк і забезпечення процесуальних прав позивача на участь у розгляді справи, суд вважає можливим задовольнити клопотання представника позивача і надати йому можливість взяти участь у судовому засіданні у даній справі 12.09.2022 року на 14:00 год. в режимі відеоконференції.
Керуючись ст.ст.212,258-260 ЦПК України,
Клопотання представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - за допомогою програмного забезпечення «Easycon» - задовольнити.
Проведення судового засідання по розгляду справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа: служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області про позбавлення батьківських прав призначене на 14:00 год. 12 вересня 2022 року проводити в режимі відеоконференції.
Про участь в засіданні в режимі відеоконференції з використанням програмного забезпечення «Easycon» повідомити особу, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Копію ухвали направити сторонам по справі до відома.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.С. Чернецька