Справа №498/32/22
Провадження по справі №2/498/90/22
03 серпня 2022 року смт. Велика Михайлівка Одеської області
Суддя Великомихайлівського районного суду Одеської області- Чернецька Н.С., розглянувши клопотання представника відповідача АТ «Українська залізниця» - Рахнянської С. про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , представник позивача: ОСОБА_2 до Акціонерного товариства " Українська Залізниця" про відшкодування моральної шкоди заподіяної смертю,
встановив:
В провадженні Великомихайлівського районного суду Одеської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 , представник позивача: ОСОБА_2 до Акціонерного товариства " Українська Залізниця" про відшкодування моральної шкоди заподіяної смертю.
02 серпня 2022 року через канцелярію суду від представника відповідача АТ «Українська залізниця» - Рахнянської С. надійшло клопотання про проведення підготовчого судового засідання призначеного на 10:00 год. 10.08.2022 року по даній цивільній справі в режимі відеоконференції з Приморським районним судом м.Одеси ( вул. Балківська буд. 33, м. Одеса).
Відповідно до ч.1, 2, ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Враховуючи, що клопотання представника позивача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції обґрунтоване неможливістю представника позивача прибути до Великомихайлівського районного суду Одеської області, суддя вважає за можливе провести зазначене судове засідання у режимі відеоконференції з Приморським районним судом м. Одеси.
Керуючись ст.ст.212,258-260 ЦПК України,
Клопотання представника відповідача АТ «Українська залізниця» - Рахнянської С. про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.
Розгляд цивільної справи проводити з участю представника відповідача АТ «Українська залізниця» - Рахнянської С. в режимі відеоконференції з Приморським районним судом м. Одеси.
Доручити Приморському районному суду м. Одеси забезпечити проведення судового засідання призначеного на 10 серпня 2022 року на 10:00 год. в режимі відеоконференції.
Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити сторони.
Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно до Приморського районного суду м. Одеси який знаходиться за адресою: вул. Балківська буд. 33, м. Одеса, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
В судове засідання для розгляду справи по суті викликати учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.С. Чернецька