Миколаївський окружний адміністративний суд
вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54055
про залишення позовної заяви без руху
29 липня 2010 р. № 2а-5003/10/1470
Суддя Мавродієва М.В., ознайомившись з позовною заявою:
за позовом Веселинівська міжрайонна ДПІ у Миколаївській області, вул. Леніна, 10,Веселинове,Веселинівський район, Миколаївська область,57001
до СПД ОСОБА_1, АДРЕСА_1
про припинення підприємницької діяльності,
Позивач, Веселинівська міжрайонна державна податкова інспекція у Миколаївській області звернулося до суду з адміністративним позовом до Суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності.
Зазначена позовна заява подана з порушенням вимог передбачених ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, оскільки в позовній заяві не зазначено дати її підписання.
Враховуючи викладене, позивачу для усунення недоліків необхідно надати суду позовну заяву із зазначенням дати її підписання.
Відповідно до ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява подана із порушенням вимог ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України підлягає залишенню без руху, з наданням позивачу строку для усунення вказаного недоліку.
Керуючись ч.3 ст. 106, ч.1 ст.108 КАС України суддя, -
1. Позовну заяву залишити без руху.
2. Позивачу в строк до 21.08.10 р. виправити недоліки вказані в ухвалі, оформити позовну заяву згідно з вимогами зі ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України та роз'яснити позивачу, що інакше позовна заява буде повернена відповідно до ч.3 ст.108 КАС України.
Ухвала про залишення позовної заяви без руху може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву. Залишення позовної заяви без руху не позбавляють права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Відповідно до п.1 ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України, постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановлено цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Згідно п.4 ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України, заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя М.В. Мавродієва