Справа № 390/1045/22
Провадження №2/390/608/22
"26" вересня 2022 р. Кіровоградський районний суд Кіровоградської області в складі:
головуючої - судді Бойко І.А.,
при секретарі - Пікущій І.М.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м. Кропивницький цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ПАТ «Дельта Банк», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Фортечний відділ державної виконавчої служби у м. Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро), про зняття арешту з майна,
Позивач звернулась до суду з позовом до ПАТ «Дельта Банк», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Фортечний відділ державної виконавчої служби у м.Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро), про зняття арешту з майна.
В підготовче судове засідання позивач, її представник та представник третьої особи не з'явились, про дату, місце і час його проведення повідомлені у встановленому законом порядку.
Відомості про вручення відповідачу судової кореспонденції щодо дати, місця і часу проведення підготовчого судового засідання у суду відсутні.
Згідно ч.3 ст.53 ЦПК України, якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов'язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
Відповідно до ч.2 ст.198 ЦПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження, зокрема у випадках, визначених ч.2 ст.223 цього Кодексу, а також для залучення до участі у справу третьої особи.
Згідно п.1 ч.2 ст.223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку у разі неявки в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.
У зв'язку з тим, що Фондом гарантування вкладів фізичних осіб оголошено про ліквідацію АТ «Дельта Банк», з метою всебічного, повного та об'єктивного встановлення обставин, необхідних для розгляду заяви, суд вважає необхідним залучити до участі в розгляді справи, в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «Дельта Банк» - Матвієнко А.А.та відкласти підготовче судове засідання.
Керуючись ст.ст. 53, 198, 223 ЦПК України, суд,
Залучити до участі в розгляді справи, в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору:Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «Дельта Банк» - Матвієнка Андрія Анатолійовича (вул.Січових Стрільців, 17, 2-й поверх, м. Київ, 04053).
Розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до ПАТ «Дельта Банк», треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Фортечний відділ державної виконавчої служби у м. Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро), Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «Дельта Банк» - Матвієнко Андрій Анатолійович, про зняття арешту з майна, відкласти до 12.30 год. 26.10.2022 року.
Копію ухвали, в порядку, передбаченому ст.128 ЦПК України, направити залучений третій особам разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї документів, та запропонувати подати пояснення щодо позову в десятиденний строк із дня вручення ухвали. Вимоги до пояснень та порядок їх подання передбачені ст.ст. 181, 192 ЦПК України.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: https://court.gov.ua/sud1108/.
В підготовче засідання викликати учасників судового розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кіровоградського районного суду
Кіровоградської області І.А.Бойко