Ухвала від 26.09.2022 по справі 127/21517/22

Cправа № 127/21517/22

Провадження № 1-кс/127/8604/22

УХВАЛА

Іменем України

26 вересня 2022 року м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області в складі:

слідчого судді: ОСОБА_1 ,

секретар судового засідання: ОСОБА_2

розглянувши в судовому засіданні в м. Вінниці в залі суду клопотання cлідчого четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниця) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, майора Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 про надання дозволу на проведення огляду, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниця) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, майор Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 звернувся до суду з клопотанням, погодженим з прокурором ОСОБА_4 , про проведення огляду нежитлових будівель та споруд, земельних ділянок з кадастровими номерами 0510100000:02:115:0081 площею 0.2112 га, 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га, 0510100000:02:115:0093 площею 1.7637 га, разом із об'єктами будівництва житлового комплексу «Дрім-лейк», що знаходяться за адресою: м. Вінниця, вул. Барське шосе, 1А.

Клопотання мотивовано тим, що слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниця) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42021020000000554 від 13.12.2021, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ст. 368-5 КК України за фактом зловживання владою службовими особами Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту архітектурно будівельного контролю, Департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради та Державної інспекції архітектури та містобудування, які погодили дозвільні документи на будівництво ряду об'єктів на території м. Вінниці (Вінницької територіальної громади), за відсутності правових підстав, чим завдали істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, а також за фактом незаконного збагачення окремих посадових осіб Вінницької міської ради.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту архітектурно будівельного контролю, Департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради, Державної інспекції архітектури та містобудування, зловживаючи владою та службовим становищем, всупереч інтересам служби, з метою одержання неправомірної вигоди третіми особами - юридичними особами, які виступають забудовниками територій м. Вінниці, у т.ч. розташованих у санітарних зонах та прибережних захисних смугах, не вжили належних заходів реагування та державного нагляду (контролю) на порушення вимог законодавства у сфері містобудування забудовниками та погодили дозвільні документи на будівництво ряду об'єктів за відсутності правових підстав, чим завдали істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.

Попередньо установлено, що на земельних ділянках з кадастровими номерами 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га, 0510100000:02:115:0081 площею 0.2112 га, з цільовим призначенням 03.10 Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов'язаної з отриманням прибутку) та 0510100000:02:115:0093 площею 1.7637 га, з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури розпочато будівництво житлового комплексу, який відповідно до зображень, розміщених на сайтах продажу нерухомості складатиметься з 7 багатоповерхових будинків.

Будівельні роботи проводяться на підставі наступних документів: Містобудівних умов і обмежень № 139 від 30.10.2020, повідомлення про початок будівельних робіт ВН 020200929880 від 29.09.2020, дозволу на виконання будівельних робіт ВН 012210707121, ВН 012210716462, ВН012210721786 від 07.2021. Однак, згідно плану зонування території м. Вінниці, розміщеному на сайті Вінницької міської ради, земельна ділянка з кадастровим номером 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га, на якій також знаходиться ставок, розміщена в зоні Р-3 - рекреаційна зона озеленення території загального користування.

Так, відповідно до абз. 3 п. 14.2.5 ДБН Б. 2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», розміщення будинків, споруд і комунікацій не допускається на землях озеленених територій загального користування населених пунктів.

Крім того, згідно п. 9 ч. 1 ст. 1 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», план зонування території (зонінг) - документація, що є складовою комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади або генерального плану населеного пункту і визначає умови та обмеження використання території у межах визначених функціональних зон.

У свою чергу, п. 51 ч. 1 ст. 1 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» визначено, що комплексний план просторового розвитку території територіальної громади - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Разом з тим, відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 29 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», підставами для відмови у наданні містобудівних умов та обмежень є невідповідність намірів забудови вимогам містобудівної документації на місцевому рівні.

Таким чином, департаментом архітектури і містобудування імовірно протиправно надано містобудівні умови та обмеження № 139 від 30.10.2020.

Відповідно до вимог абз. 3 п. п. 2 п. 30 Постанови Кабінету Міністрів України № 466 від 13.04.2011 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», підставою для відмови у видачі дозволу на виконання будівельних робіт є наявність у поданих документах порушень містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки. Таким чином, неправомірність містобудівних умов і обмежень призводить до протиправного надання дозволів на виконання будівельних робіт.

Крім того, земельні ділянки з кадастровими номерами 0510100000:02:115:0081 та 0510100000:02:115:0094, 0510100000:02:115:0093 площею 1.7637 га, мають цільове призначення 03.10 - Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов'язаної з отриманням прибутку). Землі громадської забудови - це землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування.

Також, враховуючи кількість житлових будинків, будівництво яких планується здійснити на зазначених земельних ділянках, їх будівництво імовірно призведе до порушень вимог п. 6.1.14 ДБН Б. 2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», згідно якого максимально допустимий граничний відсоток забудови земельної ділянки при розміщенні 9-10 поверхового будинку не повинен перевищувати 35%.

Тому на даний час виникла необхідність у проведенні огляду земельних ділянок з кадастровими номерами 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га, 0510100000:02:115:0081 площею 0.2112 га, 0510100000:02:115:0093 площею 1.7637 га, разом із об'єктами будівництва, що знаходяться за адресою: м. Вінниця вул. Барське шосе, 1А, де здійснюється будівництво житлового комплексу «Дрім-лейк», з метою встановлення меж земельних ділянок на яких здійснюється таке будівництво, основних показників об'єкту будівництва (площа, розміри, кількісні характеристики), встановлення відповідності об'єкту будівництва виданим дозвільним документів, а також нормативно-правовим документам у сфері будівельних норм, що має значення для встановлення істини у кримінальному провадженні № 42021020000000554 від 13.12.2021.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 310092256 від 17.09.2022 нежитлові будівлі та споруди, об'єкти житлової нерухомості загальною площею, 2851,9 кв.м., що знаходяться за адресою: м. Вінниця вул. Барське шосе, 1А, перебувають у спільній частковій власності (розмір частки 99/100) ТОВ «ВІНТАУЕР КОМПАНІ», код ЄДРПОУ: 42443410.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 310092234 від 17.09.2022 земельна ділянка з кадастровим номером 0510100000:02:115:0081 площею 0.2112 га, та довідки № 310092218 від 17.09.2022 земельна ділянка з кадастровим номером 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га, перебувають у приватній власності ТОВ «ВІНТАУЕР КОМПАНІ», код ЄДРПОУ: 42443410.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 310463383 від 21.09.2022 земельна ділянка з кадастровим номером 0510100000:02:115:0093 площею 1.7637 га, перебуває у приватній власності ТОВ «ВІНТАУЕР КОМПАНІ», код ЄДРПОУ: 42443410.

З метою недопущення знищення слідів кримінального правопорушення, а також приховування речових доказів, виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення у органу досудового розслідування, виникла необхідність в огляді нежитлових будівель та споруд, земельних ділянок з кадастровими номерами 0510100000:02:115:0081 площею 0.2112 га, 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га.

На підставі викладеного слідчий звернувся до суду з даним клопотанням та просив його задовольнити.

Слідчий ОСОБА_3 в судове засідання не з'явився, однак 26.09.2022 слідчий ОСОБА_5 , яка діє в складі групи слідчих у даному кримінальному провадженні, звернулась до суду із заявою про розгляд клопотання у її відсутність, у якій також зазначила, що вказане клопотання підтримує в повному обсязі.

Відповідно до частини четвертої статті 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження під час розгляду питань слідчим суддею, крім вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов'язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Враховуючи те, що учасники процесуальної дії в судове засідання не з'явились, слідчий суддя вважає за можливе розглянути дане клопотання без застосування технічних засобів фіксування.

Дослідивши вказане клопотання та додані до нього матеріали слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання є обґрунтованим, а відтак підлягає задоволенню з наступних підстав.

Статтею 30 Конституції України кожному гарантується недоторканність житла чи іншого володіння особи.

Відповідно до статті 8 Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод від 04 листопада 1950 року кожен має право на повагу до свого приватного і сімейного життя, до свого житла і кореспонденції.

Органи державної влади не можуть втручатись у здійснення цього права, за винятком випадків, коли втручання здійснюється згідно із законом і є необхідним у демократичному суспільстві в інтересах національної та громадської безпеки чи економічного добробуту країни, для запобігання заворушенням чи злочинам, для захисту здоров'я чи моралі або для захисту прав і свобод інших осіб.

Згідно з частиною першою статті 40-1 КПК України дізнавач при здійсненні дізнання наділяється повноваженнями слідчого.

Відповідно до частини першої статті 233 КПК України ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якою метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді, крім випадків, установлених частиною третьою цієї статті.

За приписами частини третьої статті 233 КПК України слідчий, дізнавач, прокурор має право до постановлення ухвали слідчого судді увійти до житла чи іншого володіння особи лише у невідкладних випадках, пов'язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. У такому випадку прокурор, слідчий за погодженням із прокурором зобов'язаний невідкладно після здійснення таких дій звернутися з клопотанням про проведення обшуку до слідчого судді.

Згідно з частиною першою статті 237 КПК України з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення, слідчий прокурор проводить огляд місцевості, приміщення, речей та документів.

Відповідно до частини другої статті 237 КПК України огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами КПК України, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи.

Обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді місцевого загального суду, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться орган досудового розслідування. (ч. 2 ст. 234 КПК)

Відповідно до частини п'ятої статті 237 КПК України при проведенні огляду дозволяється вилучення лише речей і документів, які мають значення для кримінального провадження, та речей, вилучених з обігу. Усі вилучені речі і документи підлягають негайному огляду і опечатуванню із завіренням підписами осіб, які брали участь у проведенні огляду. У разі якщо огляд речей і документів на місці здійснити неможливо або їх огляд пов'язаний з ускладненнями, вони тимчасово опечатуються і зберігаються у такому вигляді доти, доки не буде здійснено їх остаточні огляд і опечатування.

З метою одержання допомоги з питань, що потребують спеціальних знань, слідчий, прокурор для участі в огляді може запросити спеціалістів. (ч. 3 ст. 237 КПК)

З матеріалів доданих до клопотання вбачається, що слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниця) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42021020000000554 від 13.12.2021, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ст. 368-5 КК України за фактом зловживання владою службовими особами Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту архітектурно будівельного контролю, Департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради та Державної інспекції архітектури та містобудування, які погодили дозвільні документи на будівництво ряду об'єктів на території м. Вінниці (Вінницької територіальної громади), за відсутності правових підстав, чим завдали істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, а також за фактом незаконного збагачення окремих посадових осіб Вінницької міської ради.

Обґрунтовуючи клопотання слідчим зазначається, що досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту архітектурно будівельного контролю, Департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради, Державної інспекції архітектури та містобудування, зловживаючи владою та службовим становищем, всупереч інтересам служби, з метою одержання неправомірної вигоди третіми особами - юридичними особами, які виступають забудовниками територій м. Вінниці, у т.ч. розташованих у санітарних зонах та прибережних захисних смугах, не вжили належних заходів реагування та державного нагляду (контролю) на порушення вимог законодавства у сфері містобудування забудовниками та погодили дозвільні документи на будівництво ряду об'єктів за відсутності правових підстав, чим завдали істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.

Попередньо установлено, що на земельних ділянках з кадастровими номерами 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га, 0510100000:02:115:0081 площею 0.2112 га, з цільовим призначенням 03.10 Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов'язаної з отриманням прибутку) та 0510100000:02:115:0093 площею 1.7637 га, з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури розпочато будівництво житлового комплексу, який відповідно до зображень, розміщених на сайтах продажу нерухомості складатиметься з 7 багатоповерхових будинків.

Будівельні роботи проводяться на підставі наступних документів: Містобудівних умов і обмежень № 139 від 30.10.2020, повідомлення про початок будівельних робіт ВН 020200929880 від 29.09.2020, дозволу на виконання будівельних робіт ВН 012210707121, ВН 012210716462, ВН012210721786 від 07.2021. Однак, згідно плану зонування території м. Вінниці, розміщеному на сайті Вінницької міської ради, земельна ділянка з кадастровим номером 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га, на якій також знаходиться ставок, розміщена в зоні Р-3 - рекреаційна зона озеленення території загального користування.

Так, відповідно до абз. 3 п. 14.2.5 ДБН Б. 2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», розміщення будинків, споруд і комунікацій не допускається на землях озеленених територій загального користування населених пунктів.

Крім того, згідно п. 9 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», план зонування території (зонінг) - документація, що є складовою комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади або генерального плану населеного пункту і визначає умови та обмеження використання території у межах визначених функціональних зон.

У свою чергу, п. 51 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» визначено, що комплексний план просторового розвитку території територіальної громади - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Разом з тим, відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підставами для відмови у наданні містобудівних умов та обмежень є невідповідність намірів забудови вимогам містобудівної документації на місцевому рівні.

Таким чином, департаментом архітектури і містобудування імовірно протиправно надано містобудівні умови та обмеження № 139 від 30.10.2020.

Відповідно до вимог абз. 3 п. п. 2 п. 30 Постанови Кабінету Міністрів України № 466 від 13.04.2011 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», підставою для відмови у видачі дозволу на виконання будівельних робіт є наявність у поданих документах порушень містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки. Таким чином, неправомірність містобудівних умов і обмежень призводить до протиправного надання дозволів на виконання будівельних робіт.

Крім того, земельні ділянки з кадастровими номерами 0510100000:02:115:0081 та 0510100000:02:115:0094, 0510100000:02:115:0093 площею 1.7637 га, мають цільове призначення 03.10 - Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов'язаної з отриманням прибутку). Землі громадської забудови - це землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування.

Також, враховуючи кількість житлових будинків, будівництво яких планується здійснити на зазначених земельних ділянках, їх будівництво імовірно призведе до порушень вимог п. 6.1.14 ДБН Б. 2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», згідно якого максимально допустимий граничний відсоток забудови земельної ділянки при розміщенні 9-10 поверхового будинку не повинен перевищувати 35%.

Вищевказані обставини підтверджуються витягом з ЄРДР №42021020000000554 від 13.12.2021, рапортом про виявлення ознак кримінального правопорушення прокурора Вінницької окружної прокуратури.

Як зазначив слідчий у клопотанні на даний час виникла необхідність у проведенні огляду земельних ділянок з кадастровими номерами 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га, 0510100000:02:115:0081 площею 0.2112 га, 0510100000:02:115:0093 площею 1.7637 га, разом із об'єктами будівництва, що знаходяться за адресою: м. Вінниця вул. Барське шосе, 1А, де здійснюється будівництво житлового комплексу «Дрім-лейк», з метою встановлення меж земельних ділянок на яких здійснюється таке будівництво, основних показників об'єкту будівництва (площа, розміри, кількісні характеристики), встановлення відповідності об'єкту будівництва виданим дозвільним документів, а також нормативно-правовим документам у сфері будівельних норм, що має значення для встановлення істини у кримінальному провадженні № 42021020000000554 від 13.12.2021.

Як уже зазначалося, згідно з частиною першою статті 237 КПК України з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення, слідчий прокурор проводить огляд місцевості, приміщення, речей та документів.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 310092256 від 17.09.2022 нежитлові будівлі та споруди, об'єкти житлової нерухомості загальною площею, 2851,9 кв.м., що знаходяться за адресою: м. Вінниця вул. Барське шосе, 1А, перебувають у спільній частковій власності (розмір частки 99/100) ТОВ «ВІНТАУЕР КОМПАНІ», код ЄДРПОУ: 42443410.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 310092234 від 17.09.2022 право власності на земельну ділянку з кадастровим номером 0510100000:02:115:0081 площею 0.2112 га, зареєстровано за ТОВ «ВІНТАУЕР КОМПАНІ». Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 310092218 від 17.09.2022 право власності на земельну ділянку з кадастровим номером 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га, зареєстровано за ТОВ «ВІНТАУЕР КОМПАНІ».

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 310463383 від 21.09.2022 право власності на земельну ділянку з кадастровим номером 0510100000:02:115:0093 площею 1.7637 га, зареєстровано за ТОВ «ВІНТАУЕР КОМПАНІ».

З огляду на вищевикладене, зважаючи на необхідність всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального правопорушення, надання їм належної правової оцінки та прийняття законних процесуальних рішень в передбачені кримінальним процесуальним законодавством строки, з метою здобуття фактичних даних, які дадуть можливість встановити наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню, виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання та вилучення речей слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для надання дозволу на проведення огляду нежитлових будівель та споруд, земельних ділянок з кадастровими номерами 0510100000:02:115:0081 площею 0.2112 га, 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га, 0510100000:02:115:0093 площею 1.7637 га, разом із об'єктами будівництва житлового комплексу «Дрім-лейк», що знаходяться за адресою: м. Вінниця вул. Барське шосе, 1А, з метою встановлення меж земельних ділянок на яких здійснюється таке будівництво, основних показників об'єкту будівництва (площа, розміри, кількісні характеристики), встановлення відповідності об'єкту будівництва виданим дозвільним документам, а також нормативно-правовим документам у сфері будівельних норм.

Таким чином, слідчий суддя вважає клопотання про огляд обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 233, 234, 235, 237, 309, 372 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого задовольнити.

Надати дозвіл cлідчому четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниця) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, майору Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 та слідчим, які діють у складі групи слідчих у кримінальному провадженні №42021020000000554 від 13.12.2021, на проведення огляду нежитлових будівель та споруд, земельних ділянок з кадастровими номерами 0510100000:02:115:0081 площею 0.2112 га, 0510100000:02:115:0094 площею 0.7676 га, 0510100000:02:115:0093 площею 1.7637 га, разом із об'єктами будівництва житлового комплексу «Дрім-лейк», що знаходяться за адресою: м. Вінниця вул. Барське шосе, 1А, з метою встановлення меж земельних ділянок на яких здійснюється таке будівництво, основних показників об'єкту будівництва (площа, розміри, кількісні характеристики), встановлення відповідності об'єкту будівництва виданим дозвільним документам, а також нормативно-правовим документам у сфері будівельних норм.

Ухвала діє протягом одного місяця з дня її постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя