(вступна та резолютивна частини)
Справа № 348/1703/22
Провадження № 3/348/1001/22
27 вересня 2022 року м. Надвірна
Надвірнянський районний суд Івано-Франківської обасті
в складі: головуючого судді - Бурдун Т.А.,
за участю секретаря судового засідання - Дмитрук С.І.,
особи, яка притягується
до адміністративної відповідальності - ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Надвірнянського районного суду матеріали справи про військове адміністративне правопорушення, яка надійшла з Військової частини НОМЕР_1 Міністерства оборони України про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , індивідуальний номер платника податків НОМЕР_2 , військовослужбовця, пожежного пожежної роти військової частини НОМЕР_1 , на якого протягом року не накладали адміністративне стягнення,
за вчинення адміністративного правопорушення,передбаченого ч. 3 ст. 172-20 КУпАП,
Керуючись ст.ст. 40-1, ч. 3 ст. 172-20, 221, 283 КУпАП, суд, -
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , визнати винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.172-20 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі двохсот п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3655 (три тисячі шістсот п'ятдесят п'ять) гривень 00 копійок.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , на користь держави 496 (чотириста дев'яносто шість) гривень 20 копійок судового збору.
Згідно ч.1 ст. 307 КУпАП штраф має бути сплачений правопорушником не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня отримання ним постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
На підставі ч.2 ст. 308 КУпАП у разі несплати ОСОБА_1 штрафу у строк, встановлений ч.1 ст. 307 КУпАП, при примусовому виконанні цієї постанови стягується подвійний розмір штрафу з правопорушника, що становить 7310 (сім тисяч триста десять ) гривень.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених частиною п'ятою статті 7 та частиною першою статті 287 КУпАП.
Апеляційна скарга на постанову про накладення адміністративного стягнення подається до Івано-Франківського апеляційного суду.
Суддя Т.А.Бурдун