Справа №464/1006/22
пр № 2/464/829/22
27 вересня 2022 року м.Львів
Суддя Сихівського районного суду м.Львова Мичка Б.Р., розглянувши питання про поновлення провадження по справі № 464/1006/22 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа ОСОБА_3 про стягнення коштів, -
У провадженні суду знаходиться зазначена вище цивільна справа.
Ухвалою суду від 11 липня 2022 року по даній справі призначено судово-технічно експертизу, та зупинено провадження у справі на час її проведення.
21.09.2022 року до суду направлено повідомлення про неможливість надання висновку експертизи та клопотання про надання додаткових матеріалів.
Згідно з ч.13 ст.7 ЦПК України питання поновлення провадження у справі здійснено в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи. Фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється (ч.2 ст.247 ЦПК України).
Відповідно до ч.1 ст.254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій його було зупинено.
Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у даній цивільній справі відпали, суд вважає за необхідне поновити провадження у справі та призначити підготовче судове засідання, про що повідомити учасників справи.
Керуючись ст.ст.254, 258-261 ЦПК України, суддя
Поновити провадження у справі та призначити підготовче судове засідання на 09:00 год 17 жовтня 2022 року.
Про дату, час та місце проведення підготовчого судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Б.Р. Мичка