Справа № 145/343/20
Провадження №2-сз/145/7/22
"22" вересня 2022 р. Тиврівський районний суд Вінницької області в складі:
головуючого судді Ратушняка І. О.
за участі секретаря Тихої О.Н.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву АТ КБ "ПРИВАТБАНК" про повернення судового збору,
встановив:
Представник АТ КБ "ПРИВАТБАНК" Дашко В.М. звернувся до суду із заявою про повернення судового збору, відповідно до якої вказує, що ухвалою суду від "01" лютого 2022 р. по справі № 145/343/20 було повернуто позовну заяву АТ КБ «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 , а тому просить прийняти ухвалу суду про повернення судового збору, зобов'язавши Головне управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області повернути позивачу судовий збір у сумі 2102 грн., сплачений за платіжним дорученням № РRОМ9В2RUB від 19.02.2020.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що заява про повернення судового збору не підлягає до задоволення з наступних підстав.
Ухвалою Тиврівського районного суду Вінницької області від 01.02.2022 провадження у справі за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості закрито відповідно до п.7 ч.1 ст.255 ЦПК України, у зв'язку із смертю відповідача, однак постановою Вінницького апеляційного суду від 12.04.2022 дану ухвалу скасовано, а цивільну справу направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду.
На даний час справу не розглянуто.
Підстави повернення судового збору, передбачені ст.7 Закону України "Про судовий збір", відсутні, а тому клопотання представника позивача не підлягає задоволенню.
Керуючись ст.7 Закону України "Про судовий збір", ст.ст.133, 260, 261 ЦПК України,
ухвалив:
В задоволенні клопотання представника позивача ОСОБА_2 про повернення судового збору відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ратушняк І. О.