"22" вересня 2022 р.
м. Київ
справа № 2-217/2011
провадження № 6/755/592/22
суддя Дніпровського районного суду м. Києва Галаган В.І., вивчивши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал», заінтересовані особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна», ОСОБА_1 , про заміну сторони у виконавчому провадженні,
21 вересня 2022 року до Дніпровського районного суду міста Києва надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал», заінтересовані особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна», ОСОБА_1 , про заміну сторони у виконавчому провадженні.
Вивчивши матеріали поданої до суду заяви, суддя дійшов наступних висновків.
За змістом положень частини третьої статті 3 Цивільного процесуального кодексу України визначено, що провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.
Загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення викладені у статті 183 Цивільного процесуального кодексу України.
Відповідно до положень ч. 2 та ч. 4 ст.183 Цивільного процесуального кодексу України, «письмові заяви, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником.
До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження)».
Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої та другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
За встановлених обставин, суд приходить до висновку про наявність підстав для повернення Товариству з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал» заяви про заміну сторони у виконавчому провадженні, оскільки при зверненні до суду з даною заявою заявником не долучено доказів, які мали підтвердити надіслання засобами поштового зв'язку та/або надання усім іншим учасникам справи копії заяви про заміну сторони у виконавчому провадженніразом з додатками. Зокрема, заявником не долучено до матеріалів заяви доказів її направлення заінтересованим особам ОСОБА_1 , та ТОВ «ОТП Факторинг», що зумовлює застосування наслідків, передбачених ч. 4 ст.183 Цивільного процесуального кодексу України
Враховуючи викладене та керуючись ст. 183,184,260, 353, 354 Цивільного процесуального кодексу України, суд -
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал», заінтересовані особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна», ОСОБА_1 , про заміну сторони у виконавчому провадженні, - повернути суб'єкту звернення.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
Заявник має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення заявникові даної ухвали суду.
Суддя: В.І. Галаган